Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

TV i dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    U nas tv jest włączone praktycznie non stopAle na szczęście Amelka nie reaguje na to wcale ,jest zajęta zabawą ze mną lub swoimi zabawkami.Ożywia się jedynie wtedy i pokazuje paluszkiem,gdy leci jakaś reklama gdzie są dzieci,kiwa się w takt muzyki i poznaje tę reklamę po muzyce.Na razie bajki ją nie interesują za to lubi słuchać muzykiNajlepiej to lubi Rock yuor baby,to siedzi nawet pół godz.kiwając się w takt muzyki.Zgadzam się z Izabell,że dziecko powinno poznawać świat na żywo,ale moja córka nauczyła się na pytanie okaż jak robi krówka?-muu właśnie z reklamy
    AMELKA UR.27.03.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: TV i dziecko

      Tak sobie tu zerknelam i widze ze nie jestem jedyna mama ktora w ciagu dnia pozawala ogladac bajki w telewizji...moj synek jeden odcinek teletubisow zna juz na pamiec i nasladuje te stworki...bylam w szoku jak to stwierdzilam,nie zdawalam sobie sprawy ze TV ma tak duzy wplyw na dziecko.

      Skomentuj


        #48
        Odp: TV i dziecko

        Polecam strone z bezpiecznymi bajkami dla dzieci miłymi i przyjaznymi bajeczkinadobranoc

        Skomentuj


          #49
          Odp: TV i dziecko

          Mojej 3,5 rocznej córci pozwalam oglądać bajki na Mini Mini oraz Jim Jam,czasem na Pulsie jak leci Barbie.W ciągu dnia są to 3-4 krótkie bajki które ona lubi.Staram sie nie włączać często tv aby nie przyzwyczajać dzieci do tego.Młodszy synek jeszcze nie ma ulubionych bajek,czasem tylko na chwile zerknie w stone tv.




          Skomentuj


            #50
            Odp: TV i dziecko

            Witam!!!
            Mój trzy letni synek ma swoje ulubione bajki i ogląda tylko te które lubi nie ma ograniczonego czasu na oglądanie po prostu jak nie chce oglądać już bajek to mówi żeby wyłączyć telewizor albo idzie się bawić.Często tłumaczyłam synkowi że nie wolno cały czas siedzieć i oglądać bajki jak na razie to rozumie i skutkuje.

            Skomentuj


              #51
              Odp: TV i dziecko

              mój synek interesuje sie telewizorem, ale z której strony go ugryżć) dostaje ząbki więc jest na etapie cio złapie to ugryzie, czasami zagląda na telewiozor , z tym telewizorem to różne opinie słysałam, np: że do 2 roku życia dzieci mało powinny oglądac tv, ze względu na wady wzroku które mogą wyniknąć, sceptycznie do tego podchodzę

              Skomentuj


                #52
                Odp: TV i dziecko

                Mój ma 7 miesięcy i mu nie pozwalam oglądać TV. Jeszcze będzie miał czas. Póki co to czytam mu bajki, staram się go zająć w inny sposób.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: TV i dziecko

                  moje starasznie lubia bajki i przyznam ze ogladaja za czesto....w lato tv w ogoel nei gra ale zima wlasnei za czesto....

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: TV i dziecko

                    Ulubionym kanalem mojego dziecka jest MiniMini oglada 3 razy dziennie po 2 bajeczki czyli jakies 1,5godzinki dziennie.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: TV i dziecko

                      U nas są 2 bajki (mam 5 latkę i 3 latkę). Czasem się gapią jak lecą wiadomości czy nasz film. Chociaż staramy się, żeby telewizor nie był włączony przy nich.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: TV i dziecko

                        Pozwalamy, byle z umiarem. Sami też oglądamy, czasami jakiś film familijny obejrzymy razem. A młody najczęściej ogląda minimini. Najbardziej lubi Sezamkowy Zakątek

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: TV i dziecko

                          U mnie dzieciaki oglądają bajki po przedszkolu. Z reguły są to te same bajeczki -szczególnie ulubili sobie " parauszek i przyjaciele" leci u nas zamiast dobranocki... Po niej idą spać.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: TV i dziecko

                            U nas nie ma telewizora,więc problem z głowy-z wieczorynkami.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: TV i dziecko

                              U Nas też był najczesciej mini-mini. Czasami jakaś bajka na dvd. Ale do roczku starałam sie żeby w ogóle nie przebywało przed tv. Podobno jest to niezdrowe dla takiego malucha, nie wiem ale lepiej dmuchac na zimne. Jak było starsze to juz po troche pozwalałam, bo co zrobic :P

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: TV i dziecko

                                Ciężko jest tak zupełnie odciągnąć dziecko od telewizora,to graniczy z cudem:0 U nas starszy syn ogląda ale maksymalni dwie godziny dziennie,staram się pilnować tego czasu.


                                www.Amko.com.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X