Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pieluchy dla bobasków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jakie pieluchy

    Mojemu Przemkowi od początku nakładałam Huggies'y i nie było żadnych odparzeń, pewnego dnia moja mama kupiła pieluszki Pampers, bo akurat w sklepie gdzie była nie było tych Huggiesów no i po kilku takich pieluszkach pojawiły się chrostki i odparzenie, więc z powrotem przeszliśmy na Huggies i żadnych odparzeń nie ma, więc polecam Huggies.
    Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
    http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

    Skomentuj

    •    
         

      No wlasnie. Co z tymi pieluchami??? Ktore sa wdg. Was lespsze- pampersy, czy tetrowe? Moja nadgorliwa mama twierdzi, ze wcale pampersow nie musze uzywac, tylko wlasnie tetrowki. Wkurza mnie to, bo wiem ze kiedy moja najmlodsza siostra sie urodzila, to pampersy jeszcze nie byly tak popularne, ale kto teraz do ciezkiej cholewki meczy sie z tetrowymi? Doradzcie, jak ja mam jej to wbic do glowy, zeby bylo dopbitnie, ale jej nie urazic?


      Skomentuj


        Moja mama mówi, że ja i moja siostra zawsze miałyśmy czerwone pupy, bo przy tetrach było cięzko tego uniknąć, mówi, że po nocy to można było z pieluchy wyciskać, a dziecko całe mokre, a przy pampersach ta pupa jest taka ładna i jej się to podoba, to jest podstawowy argument, poza tym nie musisz prac, gotować tych pieluch i prasować i dzięki temu masz więcej czasu dla maluszka, niby przy tetrach bardziej się dziecko uodparnia, ale jeśli można dać dziecku przyjemność suchej pupy to czemu tego nie robić. Niektóre rzeczy po latach przemijają i ja uważam, że tetry niedługo tez pójda w zapomnienie, będąsłużyły tylko jako przytulanka, ale to jest decyzja każdej z mam.


        http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
        Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
        16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
        27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
        20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
        20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

        Skomentuj


          Jeszcze raz polecam Huggies, rewelacja I pieluszki i chusteczki.


          http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
          Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
          16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
          27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
          20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
          20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

          Skomentuj


            u mnie tetra ma wiele zastosowan,ale nie do pupy....wiec dobrze mieć kilkanaście sztuk zwłaszcza na początku

            Skomentuj


              W Tesco jest promocja na Huggies (niecałe 38 zł) Co prawda ja tych
              pieluch nie polecam, ale kupiłam dwie paczki i zakładam w dzień a na noc
              Pampers (te jak zcisnę to mam suche paluchy czego nie mogę powiedzieć
              o Huggisach) noo ale zawsze są tańsze niż Pampersy

              Skomentuj


                colleen to ja tak samo!! huggies na dzien(też w tesco z kubusiem puchatkiem kupilam za 38)a na noc pampersy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja i na noc i na dzień synkowi zakładam Huggies i są idealne, też w tesco kupowałam, tylko ciekawe ile ta promocja potrwa, bo jest niby hit miesiąca lutego, ale na plakacie jest, że do 31 lipca.


                  http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                  Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                  16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                  27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                  20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                  20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                  Skomentuj


                    Czesc dziewczyny,uzywala moze ktoras pieluch ktore sie zaklada jak majtaski?Majtki treningowe chyba sie na nie mowi ale nie jestem pewna...Zastanawiam sie czy mojemu maluchowi takich nie kupic bo jest juz bardzo ruchliwy i ucieka jak sie go przewija pomyslalam ze praktyczne mogloby byc cos takiego np.na spacerze.

                    Skomentuj


                      a ja na odwrót haggies na noc i pierwsza w dzien bo szybko kupke robi(ale wole od nich rossmanowskie baby dream)
                      a na dzien zeby mu sie wygodniej brykalo pampersy
                      ale za jakis czas...(blizej nieokreslony ) mam zamiar ruszyc ostro z nocniczkiem a na ten czas beda w dzien tetry

                      huggiesy sa jakies dziwne i obcieraja mu pas ma tam zawsze po nich zaczerwienienia(jak w dzien noszone)
                      baby dream elastyczne zapiecia(jak pampers) chlonne jak pampers tylko ze troche wieksze, dopuki nie zaczał raczkowac uzywalam tych i bella happy bo inne przesrywal i przesikiwal (chyba za duza pupa byla )

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                        Czesc dziewczyny,uzywala moze ktoras pieluch ktore sie zaklada jak majtaski?Majtki treningowe chyba sie na nie mowi ale nie jestem pewna...Zastanawiam sie czy mojemu maluchowi takich nie kupic bo jest juz bardzo ruchliwy i ucieka jak sie go przewija pomyslalam ze praktyczne mogloby byc cos takiego np.na spacerze.
                        Witam.Ja kupiłam mojej małej Pampers let`s go! majteczki.Założyłam je i obtarły pupcię bo one są bardzo szczelne a moja mała jest pulchniutka.Moim zdaniem nadają się tylko dla szczuplutkich dzieci.Podkreślam że kupiłam największy rozmiar.


                        Skomentuj


                          Aha jeszcze..trudno ich założyć ponieważ trzeba zdjąć całe dolne ubranko i buty


                          Skomentuj


                            Ja używałam chyba wszystkich możliwych pieluch na rynkuapmper,dada,rosmanowskie,hagies,lidlowskie i najlepsze dla mojego synka okazały sie jednorazówki z Tesco husteczki z Lidla. A jeśli mały ma odparzenia to stosuje starą,dobrą metodę-smaruję synkowi pupę tormentiolem.Odparzenia na pupie sa przeważnie od zbyt długiego przetrzymywania malucha w pieluszce

                            Skomentuj


                              ostatnio na hagisy w biedronce była promocja 32.99 + kocyk polarowy
                              ale ja ich nawet za darmo nie chcę

                              za to kupiłam papmersy w seci sklepów Nasze Sklepy za 46.99 mega paczka (70 sztuk) + chusteczki pampers z aloesem 72 sztuki
                              a i chusteczki sleep&play za 9,49 2 pak

                              mam zapas na 2 miechy bo my mało papersów zurzywamy częściej wielorazówek


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                ja pampersy kupowałam w rossmanie (49,90 za 94 szt) ale będąc u mamy sprawdziłam pieluchy które używała moja córa(w Jeleniej nie mogłam ich nigdzie znaleźć a nie pamiętałam nazwy producenta) i okazały się lepsze niż pampersy bo maja z tyłu dodatkowo gumeczkę i nic górą nie wylatuje są to pieluchy firmy Higeco i można je tanio przez internet zamówić

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X