Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy stosujecie kremy na zmarszczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
    No ja tez uzywam roznych (takze z tych firm ktore wymienilam)kosmetykow i dziwi mnie bardzo ze Polska nie promuje swoich produktow ktore nierzadko bywaja rownie dobre (albo rownie badziewne)za granica.Ja jak jestem w pl robie nalot na rossmana(tu nie ma).Uwazam np.ze kremy Bambino dla dzieci dorownuja Musteli.No ale tu watek o zmarach a ja sie rozpisuje nie na temat
    Z polskich firm kosmetycznych to Eveline Cosmetics z tego co czytałam robi ekspansję w inne zakątki świata Nie wiem jakie macie doświadczenia z tą firmą, moje są pozytywne, chociaż w większości testowałam produkty do pielęgnacji ciała (najczęściej te z serii Slim)
    Z kremów chyba tylko jeden z serii Ogród Natury, był nawet niezły, ale co do redukcji zmarczek to tak sobie, lepiej odżywiał. A jeśli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe to miałam Vichy Neovadiol na noc - bardzo fajnie nawilżał skórę. Na codzień stosuję antystresowy Lancoma ale chyba skóra się trochę przyzwycziła, bo zaczęła się świecić ;/

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

      ja polecem niemieckie kremy LACURA lub BIOCURA, jestem z nich bardzo zadowolona dają super efekty, czy ktoś ich może używa?

      Skomentuj


        #33
        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

        A ja uważam, że stosowanie samych kremów, maseczek itp. niewiele daje i trzeba wzmacniać kurację od środka. W aptece znalazłam dość nowy produkt- tabletki Agelimit, które zawierają kolagen, koenzym Q10, retinol i kwas hialuronowy czyli wszystkie potrzebne składniki do walki ze zmarszczkami. Oczywiście kremy również stosuję, ale tabletki zdecydowanie wzmacniają jego działanie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

          Ja nie używam drogich kremów ponieważ uważam, że nie ma po co. Ich działanie wcale nie jest takie skuteczne...
          Tak naprawdę działają jedynie zabiegi kosmetyczne i na nich nie warto jest moim zdaniem oszczędzać.
          Słyszałyście o fotoodmładzaniu? Świetny zabieg, który sprawia, że przebarwienia, wypryski oraz niewielkie zmarszczki mimiczne stają się o wiele mniej widoczne.
          Ja chodzę aktualnie do tego gabinetu kosmetycznego: http://bliss-beauty.pl/zabiegi/fotoodmladzanie.html tak więc jeśli szukalibyście dobrego miejsca, gdzie można byłoby sobie coś takiego wykonać to polecam.

          Skomentuj


            #35
            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

            Stosuję krem przeciwzmarszczkowy Cashmere 35+ od niedawna 2-3 miesiące, kiedy to zaczęłam odczuwać większe zmęczenie organizmu przy zmiennym trybie pracy. Widzę, jak coraz trudniej regeneruje mi się skóra no i cóż zaczynają mi się robić zmarszczki koło i pod oczami...

            Skomentuj


              #36
              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

              Ja stosuję kremik przeznaczany pod oczy marki dr haushuka - jest to krem o naturalnym składzie, ale nie jest typowo na zmarszczki, ma za zadanie nawilżać i odżywiać skórę

              Skomentuj


                #37
                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                A ja stosuje tabletki na zmarszczki, postanowiłam walczyć od środka, tu macie artykuł http://zdrowieuroda.biz/jak-pozbyc-s...ek-mimicznych/ chodzi mi o usunięcie zmarszczek mimicznych bo są u mnie widocznie, choć można powiedzieć że były bo po zastosowaniu tabletek znacznie się zmniejszyły.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                  Stosuję, w końcu trzydziestka na karku, zmarszczek mimicznych coraz więcej, próbuję je redukować kremem reduktorem zmarszczek mimicznych z yoskine, liczę na szybkie efekty Może ktoś zna te kremy i stosuje? Kiedy pojawiają się pierwsze efekty?

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                    Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
                    Stosuję, w końcu trzydziestka na karku, zmarszczek mimicznych coraz więcej, próbuję je redukować kremem reduktorem zmarszczek mimicznych z yoskine, liczę na szybkie efekty Może ktoś zna te kremy i stosuje? Kiedy pojawiają się pierwsze efekty?
                    Ten ma moja siostra. Według mnie już niebawem / w przeciągu tygodnia powinnaś widzieć efekty o ile zaczęłaś stosować w terminie w którym pisałaś post.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                      nawet kilka dni wcześniej teraz faktycznie widzę, że skóra, szczególnie wokół oczu i ust, jest jakby bardziej napięta, zauważyłam też, że pory są mniej widoczne i cera się nie świeci, to miłe zaskoczenie, bo się nie spodziewałam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                        Kupiłam siostrze na prezent, ale widać to był dobry strzał.
                        Skoro jesteś kolejną osobą której się sprawdza to może i sobie kupię. Masz ten dokładnie?
                        https://www.facebook.com/YOSKINE.Wie...type=1&theater

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                          tak, konkretnie do cery normalnej i mieszanej:

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                            Moja mama nigdy nie używała żadnych kremów przeciwzmarszczkowych i ma naprawdę super skórę. Myśłlę, że to zasługa tego, że prawie w ogóle się nie malowała. Zawsze tylko oczy i zero podkładów/pudrów/fluidów itp. Ewentualnie jakiś róż

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                              Nie na temat- ale macie może jakieś doświadczenia z trądzikiem? Nie mam jeszcze 30, a po ciąży mi się posypały krosty. Sąsiadka (nastolatka) ma takie tabletki Nonacne i niby działają, ale czy na skórę po ciąży i karmieniu podziałają? Czy może macie jakiś inny patent, krem, bo ja nigdy nie miałam trądzika jako nawet nastolatka.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: czy stosujecie kremy na zmarszczki?

                                Ja nie stosuję. Regularnie używam jakiś kremów, ale to nie są kremy na zmarszczki. Nie popadajmy w obłęd- jedna zmarszczka to jeszcze nie koniec świata. A poza tym czy naprawdę sądzicie, że kremy pomagają?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X