Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pieluchy dla bobasków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez izk@ Pokaż wiadomość
    Uzywamy caly czas papmersow choc ostatnio zawodza. Wklad wchlaniajacy pieluchy...jest go naprawde malo i robia sie w nim takie male, twarde kuleczki-przed uzyciem, nowa pielucha!
    Podraznia to skore synka. Co paczka nowych pampersow to to samo, czy wy tez zauwazylyscie cos takiego czy tylko ja mam taki problem? Moze market w ktorym kupuje pieluchy sprowadza jakies podrobki pampersow-ostatnie pol roku sa ciagle w promocji.... hmmm.....
    nooooo, pampersy są ostatnio okropne, jedna wielka kulka się robi między nogami jak raz nasiusia i w ogóle śmierdzą po zasikaniu, uzywam Huggies i są rewelacyjne!
    pampers juz idzie na ilośc a nie na jakość
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      uzywalam przez 5 miesiecy pampersow i przeszlam na huggies

      Skomentuj


        #48
        a pampersy uzywam tylko w nocy

        Skomentuj


          #49
          Nastepna paczke kupie Hugiessow, zobaczymy, moze sie sprawdza, bo te pampersy to rzeczywiscie juz na ilosc chyba. A z tym wonnym moczem to tez prawda!

          Skomentuj


            #50
            w tym momencie uzywam caly czas huggiesow.uwazam ze sa rewelacyjne.moj maly nigdy nie mial problemow z pupa.mimo iz dlugo szukalam odpowiednich pieluch i za dobra cene.byly pampersy,drogie i wcale nie lepsze od huggiesow,byly z rossmanna,niezle,ale wole wydac 10 zl wiecej i kupic huggiesy z wieksza iloscia pieluszek,no i raz kupilam sleep&play i z tych bylam zpelnie niezadowolona,jakies takie cienkie.a chusteczki dzidzius.

            Skomentuj


              #51
              A my powróciliśmy do Pampersów i muszę Wam powiedzieć, że
              zużywamy tych pieluch 3-4 na dobę (no chyba, że jest więcej
              kupek w ciągu dnia)
              Jednak to nie jest argument, żeby stwierdzić czy pieluchy są
              dobre, bo inne dziecko może siusiać wiecej.
              Mimo wszystko i tak uważam, że są bardzo chłonne

              Skomentuj


                #52
                moim zdaniem tez najlepsze sa pampersy.koniec kropka
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Uzywamy tylko pampersow,rowniez chusteczek z tej firmy

                  Skomentuj


                    #54
                    my używamy pieluchy już tylko na noc,ale od jakiegoś roku kupuję na allegro pieluchy i są bardzo dobre, większości dzieci nie uczulają,moja bratowa je kupuje dla 6miesięcznej dzidzi i też są ok

                    http://www.allegro.pl/item494769034_...wa_gratis.html

                    Skomentuj


                      #55
                      My używamy od początku Pampersów, jestem z nich zadowolona, żadnych problemów z pupcia. Na chusteczki z tej firmy synek był uczulony, pupka była czerwona i szybko zmieniłam na Nivea bezzapachowe. Pozdro

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        my uzywamy pampers, wczesniej byly huggies na zmiane z pampersami, ale kiedy synek zaczal sie wiecej ruszac haggies obcieraly przy zapieciach (dosc sztywne tworzywo w porownaniu z pampers) wiec teraz uzywamy tylko pampers nr 5, a na noc nr 6, bo niestety albo stety synek siusia teraz jak najety i mniejsza pieluszka czesto gesto nie dawala rady
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          #57
                          jesli codzi o chusteczki to niestety ale po pampers dupcia odpazala sie.teraz w domu wycieram ja wacikiem nawilzonym woda a na wyjscie nivea bezzapachowe.
                          shannon

                          Skomentuj


                            #58
                            mojej córci najbardziej odpowiadają pampersy, a używałam już wszystkich poza tymi z kauflandu. najgorsze dla małej były huggisy bo strasznie sztywne i ciągle miała pachwiny obtarte, a w pampersach robi sie galareta i jest mięciutko. Przed każdym karmieniem kiedy zmnieniam pieluszke to Olcia lezy ok 15 min z gołą dupcią i bardzo jej sie to podoba a co do chusteczek to szukamy..teraz mam clean&play pampersa i sa dobrze nawilżone ale jak dla mnie śmierdzą i chyba wróce do tych z rossmana baby dream

                            Skomentuj


                              #59
                              Monika26 smierdzą? A my ich używamy bo mi pachną
                              Uwielbiam ten zapach, teraz akurat mamy Pampers ale tylko
                              dlatego, że były w promocji z pieluchami i w sumie też mogą
                              być. Ja np nie znosiłam zamachu Nivea (mdliło mnie) a innych
                              nie używałam oprócz bezzapachowych Huggiss

                              Skomentuj


                                #60
                                Witam ja od początku używałam pampersa i tyłek mojego synka nigdy nie mial żadnych zaczerwienień dopiero jak użyłam chusteczek z huggisa od tej pory tyłeczek myję tylko i wyłącznie czystą ciepłą wodą.Odparzenie było tak silne że nawet sudocrem nie dawał rady dopiero zwykła mąka kartoflanka zdziałała cuda. Teraz mój synek ma ponad 6 miesięcy i zaczęłam używać innych pieluszek najpierw spróbowałam z tesco te fioletowe ale osobiście mi one nie pasują ze względu na te słabe przylepce i złe dopasowanie do pupci natomiast HAPPY są ok. raczej nie zaryzykuje pieluszek z huggisa bo skoro po chusteczkach miał takie odparzenia to pewnie po pieluszkach efekt będzie taki sam. Jeżeli chodzi o chusteczki to używam ich tylko i wyłącznie do wytarcia bużki i rączek.Najczęściej używam pampersa clean & play (są świetne i ten przyjemny zapach)oraz happy.
                                Myśle jednak że to jak nasze dzieci reagują na pieluszki to wynika z tego że każde dziecko jest inne.
                                [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                                url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X