Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Strefa bez dzieci" w samolotach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    "Strefa bez dzieci" w samolotach

    Linie lotnicze Air Asia wprowadziły w swoich samolotach "ciche strefy", zarezerwowane wyłącznie dla pasażerów w wieku powyżej 12 lat. Ma to umilić podróż tym, którym przeszkadza głośna obecność dzieci.

    Aby siedzieć w tej strefie, trzeba zapłacić więcej. Oczywiście zaznacza się, że nie chodzi o to, że dzieci są niemile widziane... Tylko o co?! Oczywiście pasażerowie nie lubię siedzieć koło dzieci, bo krzyczą, bo płaczą, bo kopię... Czasem dziecka nie da się uspokoić. Ale moim zdaniem zwykle winni są rodzice, którzy na to dzieciom pozwalają...

    Gdy przeczytałam o tej strefie poczułam się jednak nieco dziwnie...




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: "Strefa bez dzieci" w samolotach

    Ludziom przeszkadzają dzieci, a już zapomnieli że kiedyś i oni byli dziećmi, bądź mieli swoje dzieci, bądź wnuczki. Jeszcze trzeba więcej płacić. Trochę to niesprawiedliwe.

    Skomentuj


      #3
      Odp: "Strefa bez dzieci" w samolotach

      ciekawe rozwiazanie ale zastanawiam sie jak mozna broic w samolocie przeciewz dziecko to dziecko a lot raczej jest usypiajacy

      Skomentuj


        #4
        Odp: "Strefa bez dzieci" w samolotach

        Tak na prawdę polskie dzieci siedzą w fotelach jak trusie, ale te z innych krajów robią co chcą bo rodzice boją się nawet na nie krzywo spojrzeć w obawie o oskarżenie o przemoc. Świat zwariował, rodzice boją się dzieci i mamy wyniki.

        Skomentuj


          #5
          Odp: "Strefa bez dzieci" w samolotach

          teraz jak już sama mam dziecko uważam, że to głupie... strefa bez dzieci, ale pamiętam jeszcze jak to było zanim byłam mamą i płacz dziecka bardzo mnie irytował, w trakcie lotu samolotem czesto słyszałam płacz dziecka, może ta strefa przydaje się dla takich ludzi.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X