Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 03-12-2019, 14:16
Patka95 Patka95 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Patka95.polki.pl

Domyślnie Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

Ferie bardziej kojarzą mi się z górami, innego pomysłu nawet nie brałam pod uwagę. Powoli trzeba się rozglądać za miejscem i mam na oku apartamenty w Szklarskiej Porębie. Marzą mi się takie piękne, luksusowe apartamenty i wypoczynek od całego zgiełku mojego miasta i pracy. Mieliście okazję przebywać w aparthotel w Szklarskiej Porębie Norweska Dolina? Ciekawa jestem opinii i wrażeń. Znalazłam ich nową stronę internetową norweskadolinaresort.pl. Zapowiada się fascynująco, bo willa w Szklarskiej Porębie nie dość, że położona jest na malowniczym terenie, to jeszcze sam jej wygląd jest bardzo wyrafinowany. W dodatku SPA, restauracja z przepysznymi daniami. Już nie mogę się doczekać, wystarczy tylko wybrać apartamenty na wynajem w Szklarskiej Porębie.

Ostatnio edytowane przez disne : 15-06-2020 o 12:23. Powód: nie opłacona reklama
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania