Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

    Ja nie polecam żadnych tabletek na wspomaganie odchudzania - ćwiczenie i odpowiednio zdrowa dieta może zdziałać cuda Co prawda ja nie lubię ćwiczyć jako tako ale zabawa z dzieckiem np. na trampolinie czy na rowerze też zaliczam jako ćwiczenie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

      Uważam, że tabletki nie przynoszą żadnych widocznych rezultatów. To strata pieniędzy. Znacznie lepsze jest usuwanie tłuszczu poprzez zamrażanie czyli tego typu kriolipoliza. Można wymodelować swoją sylwetkę.

      Skomentuj


        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

        Zależy od tego z czym mamy problem, jeśli z zatrzymywaniem wody w organizmie, to będą inne suplementy niż np. przy podjadaniu słdyczy. Generalnie fajnie wybrać się do dietetyka.

        Skomentuj


          Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

          Mnie zastanawia czy to nie jest lepszym rozwiązaniem od tabletek... Chyba nie ma tak dużej ingerencji w organizm, jakby się wydawać mogło...

          Skomentuj


            Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

            Odradzam wszelkie tabletki, po co schudnąć kosztem swojego zdrowia. Dużo lepiej postawić na racjonalną dietę i siłownię czy fitness, zobaczy sobie tutaj http://www.energym.com.pl/5-enerfitness , to jest przykładowy grafik zajęć fitness w jednej z krakowskich siłowni. Są bardzo różnorodne, więc właściwe każdy może znaleźć coś dla siebie, a zapewniam Cię , ze działają lepiej niż każde tabletki.

            Skomentuj


              Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

              Są naturalne produkty wspomagające odchudzanie np. Fibra Vitale - taka mieszanka ziołowa poprawia przemianę materii, ogólnie pozytywnie wpływa na cały układ pokarmowy. Wydaje mi się, ze to lepsze rozwiązanie, niż suplementy diety w formie tabletek.

              Skomentuj


                Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                Jak ktoś napisał wyżej regularne jedzenie plus do tego preparat poprawiający przemianę materii i waga będzie spadać. A jak dorzuci się ćwiczenia, rower, cokolwiek to już w ogóle. Metabolizm można przyśpieszyć napojami Slimonade, dodatkowo wspomagają spalanie tłuszczu https://slimonade.pl/reklamacje.html. Na mnie działa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                  Ja zupełnie nie wierzę w działanie tabletek. Jedyne suplementy, które faktycznie coś dają to młody jęczmień czy inulina, ale one mają działanie bardziej prozdrowotne niż odchudzające. Moja koleżanka twierdzi, że młody jęczmień pomógł jej schudnąć więc nie wiem jak to jest. Te suplementy dostaniesz w sklepach ze zdrową żywnością, np. w tym: http://ekoruczaj.pl .

                  Skomentuj


                    Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                    Nigdy takich nie brałam, jakoś wątpie w ich działanie.

                    Skomentuj


                      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                      Tabletkom na odchudzanie mówię stanowcze "NIE". Uważam, że w moim przypadku dieta i systematyczne ćwiczenia w zupełności wystarczą


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                        Po co się truć czymś co nie działa? Motywacja, silna wola, mniej jedzenia i ćwiczenia! To jest właśnie przepis na szczupłą figurę

                        Skomentuj


                          Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                          Nie nie nie- to w ogóle nie pomaga. Nie rozumiem ludzi, którzy faszerują się tą chemią licząc na wspaniałe rezultaty.
                          Moja dietetyczka pani Gabriela Nowakowska Wieliczka ostatnio mówiła mi, że spotkała się z kobietą jedzącą tabletki zawierające larwy tasiemca, to już jest po prostu szczyt nierozwagi.

                          Skomentuj


                            Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                            Dziewczyny tabletki na odchudzanie nie są takie złe ale polecam po pierwsze wczytywać sie w składy tabletek. A po drugie uświadomić sobie,ze nie schudniecie bez:
                            odpowiedniej diety
                            oraz bez aktywności fizycznej

                            Pamiętajcie równięż o tym aby nie najadać sie przed treningiem:
                            http://fitwatch.pl/trenowac-na-czczo...ofesjonalisci/

                            Na tej stronie jest napisane czemu.

                            Skomentuj


                              Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                              Trener to fajny pomysł, ale samemu tez można ćwiczyć z płyt, na przykład z Lewandowską.

                              Skomentuj


                                Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                                Z tym odchudzaniem to ja bym na Waszym miejscu uważała. Przede wszystkim musi być zdrowo - bo inaczej możecie się wpakować w niezłe problemy. Moja znajoma jadła tabletki, które przyspieszały jej wydalanie produktów i dostała raka jelita. Wiecie co to jest stomia? Jeśli nie to poczytajcie, nikomu tego nie życzę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X