Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale dzisiaj pustki na forum

    Skomentuj

    •    
         

      Sandra nie raczkowała do tyły ,zaczęła sie czołgać ale juz zaczyna Mi brakowac tych spokojnych dni jak leżała w łóżeczku,teraz musze biegać
      Last edited by nicola; 12-11-2008, 21:59.

      Skomentuj


        Napisane przez nicola Pokaż wiadomość
        Sandra nie raczkowała do tyły ,zaczęła sie czołgać ale juz zaczyna Mi brakowac tych spokojnych dni jak leżya w łóżeczku,terza musze biegać
        żebys wiedział ja tak samo nie moge go na moment zostawic,dzisiaj sie podniusł koło pufy na nóżki i sciągnoł mi serwetke ze stołu

        Skomentuj


          witam!
          moje maleństwo zaczyna sie budzić i niedługo zje ostatnią porcje mleczka. Zaśnie ok 23 i będzie spała do 7-8 rano OLa dziś pierwszy raz złapała grzechotkę w rączke (oczywiście przypadkiem) i machała nią prawie minute. Miała suuper zdziwioną mine

          Skomentuj


            Witam monia

            Gratulacje dla Olci

            Skomentuj


              A czy uzywa kciuka jak łapie przedmiot?
              Czytałam ,że dzieci do jakiegos momentu nie potrfią pomagać sobie kciukiem.
              Pytam bo Sandra od początku jak zaczęła chwytac,pierwszy był smoczek to kciukiem i palcem wskazującym...i bardzo wczesnie jak miła 2 miechy...

              Skomentuj


                tak używa kciuka. a od dwóch tygodni łapie za smoczek (chociaż żedko go użwa) i wiciaga go z buźki a potem płacze bo nie potrafi włożyć go na miejsce

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sandra doszła do takiej wprawy ,że przez sen potrafi znleżć smoka i wkłada do buzi...

                  Skomentuj


                    Napisane przez nicola Pokaż wiadomość
                    Sandra doszła do takiej wprawy ,że przez sen potrafi znleżć smoka i wkłada do buzi...
                    Mój Kuba też potrafi sam wkładac smoczka do buzi,wygidne bo jak w nocy sie przebudzi to sam go znajdzie bo ma go na łancuszku

                    Skomentuj


                      Ola nie śpi ze smokiem czasem tylko sie domaga jak nie może zasnać i marudzi. A ile ma Twoja Sandra?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Kuba do 4 miesiąca nie potrafił utrzymac smoczka w buzi,ale potem jak sie nauczył to teraz nie moze sie z nim rozstac

                        Skomentuj


                          Kupiłam jej smoczek-gryzak jest twardy na ząbkowanie doskonały łatwo nałozyć żel, strasznie się ślini wszystkie inne gryzaki nie sprawdziły się tylko ten jeden..

                          Skomentuj


                            hej Moja Natalka tez trzyma grzechotki palcami i kciukiem. Ale dzisiaj była jakaś niespokojna, czy możliwe jest, żeby wyrzynał jej sie pierwszy ząbek??
                            Natalka - 24 lipca 2008r.

                            Skomentuj


                              Napisane przez Monika26 Pokaż wiadomość
                              Ola nie śpi ze smokiem czasem tylko sie domaga jak nie może zasnać i marudzi. A ile ma Twoja Sandra?
                              MA dokładnie 6 miesiący i 19 dni nie spi ze smoczkiem ,ale zawsze lezy w łózeczku, łatwej oduczyć smoka niz paluszki:p

                              Skomentuj


                                Napisane przez Marzenaz23 Pokaż wiadomość
                                Mój Kuba też potrafi sam wkładac smoczka do buzi,wygidne bo jak w nocy sie przebudzi to sam go znajdzie bo ma go na łancuszku
                                Ja słyszałam, że nie wolno, żeby dziecko spało ze smoczkiem na lancuszku, bo przypadkiem moze sie udusic.
                                Natalka - 24 lipca 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X