Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ukochana przytulanka do snu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ukochana przytulanka do snu

    u nas przytulanki w sensie - zabawki, dalej nie ma, ale co wieczór córka zasypia na poduszce z pieskiem. Zauwazyliśmy, że na jej widok zawsze cieszy się, przytula ją i jak chce spać to kładzie się na niej w pozycji na brzuszku. Także choć na poduszce nie śpi, to poduszka z nami wszędzie jeździ w razie problemów ze spaniem. Ale nie sluzy do spania tylko zasypiania.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ukochana przytulanka do snu

      Moje dzieci uwielbiają przytulać się do pościeli z minki. Proszę: https://www.pickandcraft.pl/ Ja zawsze zanoszę materiał do krawcowej, gdyż sama ne potrafię szyć.

      Skomentuj


        Odp: Ukochana przytulanka do snu

        Moja córcia jakiś czas temu odrzuciła przytulanie pieluszki, zakładam że to ze względu na upały po prostu. Oduczyła się i może to i dobrze. Ale czasami, jak nie może zasnąć i łapkami drapie w prześcieradło, czy ewidentnie chciałaby coś przytulić, to wtedy między rączki wkładam jej właśnie pieluszkę i zasypia spokojnie

        Skomentuj


          Odp: Ukochana przytulanka do snu

          U nas aktualnie zasypianie obowiązkowo z Zibim z "Agi Bagi" i pieluszką w drugiej rączce

          Skomentuj


            Odp: Ukochana przytulanka do snu

            Pluszowa owca. To zdecydowanie najukochańsza przytulanka już od dłuższego czasu.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X