Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamachy we Francji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zamachy we Francji

    Każdy już z nas słyszał o tej strasznej tragedii Teraz nie wiadomo kiedy może spotkać to samo inny kraj Piszą że kolejnym państwem zagrożonym jest Belgia a kto będzie następny ??? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...wiadomosc.html

    Francja wraca do codzienności ale w strachu jest na pewno każdy Mam tam rodzinę i znajomych i mogę sobie tylko wyobrazić jak oni się boją
    Strach pomyśleć że i do nas może to dotrzeć
  •    
       

    #2
    Odp: Zamachy we Francji

    We Francji w nocy znowu się coś działo. W Anglii co chwila udaremniają jakieś zamachy. Europarlamentarzyści boją sie latać. Własnie we Francji też alarmy bombowe na pokładach były. Generalnie lepiej nosa poza kraj nie wychylać. U nas póki co jest względnie bezpiecznie. I mam nadzieję, że tak zostanie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zamachy we Francji

      Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
      We Francji w nocy znowu się coś działo. W Anglii co chwila udaremniają jakieś zamachy. Europarlamentarzyści boją sie latać. Własnie we Francji też alarmy bombowe na pokładach były. Generalnie lepiej nosa poza kraj nie wychylać. U nas póki co jest względnie bezpiecznie. I mam nadzieję, że tak zostanie.
      Naprawdę strach gdziekolwiek teraz za granicę wyjeżdżać. W wiadomościach jak się teraz czyta to normalnie takie rzeczy się dzieją ,że nawet spokojniejsza byłabym jakbym tego nie czytała i nie słyszała ale tak się nie da niestety

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zamachy we Francji

        Lepiej wiedzieć i słuchać. Ja póki co w Polsce czuję się bezpieczna. Nie wybieram się nigdzie za granice bo lubię spedzać czas w róznych miejscach w Polsce i nie szkoda mi na to pieniędzy, więc dla mnie to nie problem

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zamachy we Francji

          Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
          Lepiej wiedzieć i słuchać. Ja póki co w Polsce czuję się bezpieczna. Nie wybieram się nigdzie za granice bo lubię spedzać czas w róznych miejscach w Polsce i nie szkoda mi na to pieniędzy, więc dla mnie to nie problem
          a ja swego czasu marzyłam o wyjeździe i to właśnie do Francji Mąż wyjeżdzał bo tam pracował Z jednej strony bardzo chciałam a z drugiej jednak nie bo to dla dzieci zmiana wszystkiego Chyba ja sama potrzebuję jakiejś zmiany otoczenia ...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zamachy we Francji

            Lara moi znajomi wybierają się co roku do Niemiec na największy jarmark Bożonarodzeniowy i w tym roku zrezygnowali ze względu na obawy przed zamachami, a jeździli tak co roku od kilku lat, ale strach wygrał i ja się im nie dziwie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zamachy we Francji

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              Lara moi znajomi wybierają się co roku do Niemiec na największy jarmark Bożonarodzeniowy i w tym roku zrezygnowali ze względu na obawy przed zamachami, a jeździli tak co roku od kilku lat, ale strach wygrał i ja się im nie dziwie
              Nie dziwię im się Zresztą w Niemczech ile jest imigrantów... Ciekawe czy Merkel zadowolona że tak otworzyła się na pomoc dla nich że tak masowo zaczeli uciekać Zresztą we Francji ile już wcześniej było muzułmanów Meczetów jest więcej niż kościołów
              a takie rodziny liczą sobie ok 6 dzieci a taka europejska rodzina to góra troje dzieci Za parę lat widać kto będzie przeważał

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zamachy we Francji

                Ja pamiętam, że jeszcze na początków studiów przy okazji zajęć z antropologii, mówili nam o problemie Niemiec, że w Niemczech jest więcej Muzułmanów niż Niemców, a do tego przyrost naturalny wśród Niemców był i jest niewielki, a u Muzułmanów znacznie większy. Wtedy wydawało mi się to nawet zabawne, ale teraz zaczynam patrzeć na to inaczej - za kilkadziesiąt lat możemy mieć za sąsiada nie Niemców tylko kraj muzułmański...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zamachy we Francji

                  Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                  Ja pamiętam, że jeszcze na początków studiów przy okazji zajęć z antropologii, mówili nam o problemie Niemiec, że w Niemczech jest więcej Muzułmanów niż Niemców, a do tego przyrost naturalny wśród Niemców był i jest niewielki, a u Muzułmanów znacznie większy. Wtedy wydawało mi się to nawet zabawne, ale teraz zaczynam patrzeć na to inaczej - za kilkadziesiąt lat możemy mieć za sąsiada nie Niemców tylko kraj muzułmański...
                  Francja ,Niemcy Belgia a potem następne kraje I terroryzm się szerzy Strach myśleć co dalej będzie Bardzo się tego obawiam jak większość
                  Będziemy w swoim kraju czuć się mniejszością to okropne

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zamachy we Francji

                    U nas prawdopodobnie będzie to trudne W sumie to dobrze, bo nie ma nic gorszego od bycia w mniejszości we własnym domu i nie mieć w nim nic do powiedzenia...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zamachy we Francji

                      Dorośli przeżywają to na swój sposób a co pomyśleć dzieci Wczoraj tak rozmawiamy Nie raz padło słowo wojna a nie zdawaliśmy sobie sprawy że przecież dziecko nas słucha Rozpłakał sie mój wrażliwy synek i musiałam mu tłumaczyć pewne sprawy Oj ciężko było

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zamachy we Francji

                        Ja pamiętam, że jak byłam mała to ciągle w TV mówili o wojnie w Bośni... Bałam się chodzić spać, płakałam. Bałam się cały czas, że ta wojna będzie tez u nas. Pamiętam, że jak będąc w podróży raz zatrzymaliśmy się w Bochni na chwilę to płakałam, że nie chcę wychodzić z samochodu bo boję się czołgów. Takie proste skojarzenie - Bośnia = Bochnia.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zamachy we Francji

                          Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                          Ja pamiętam, że jak byłam mała to ciągle w TV mówili o wojnie w Bośni... Bałam się chodzić spać, płakałam. Bałam się cały czas, że ta wojna będzie tez u nas. Pamiętam, że jak będąc w podróży raz zatrzymaliśmy się w Bochni na chwilę to płakałam, że nie chcę wychodzić z samochodu bo boję się czołgów. Takie proste skojarzenie - Bośnia = Bochnia.
                          Niestety dziecko ma wyobraźnie i myśli swoje My się boimy a co pomyśleć te dzieciaki w tych krajach najbardziej zagrożonych
                          Mój synek też ma strach przed czołgami Jak to teraz częściej je widać na drogach :/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zamachy we Francji

                            Oczywiście żal mi tych, którzy zginęli.
                            Ale mam ochotę powiedzieć, że Francja jest trochę sama sobie winna. Dlaczego? Z powodu ich otwartości (wszystko i wszystkim we Francji wolno), bo postęp...

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X