Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sex w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sex w ciąży

    do którego miesiąca tygodnia można sie kochać w ciąży
  •    
       

    #2
    jak nie ma zadnych przeciwskazań to cała ciąże.
    oczywiście trzeba bardziej uważać
    mi ginekolog zalecił dużo przed porodem




    Skomentuj


      #3
      W ciazy mozna ze tak powiem "do woli " pod warunkiem ze ciaza nie jest zagrozona i nie ma zadnych komplikacji.

      Skomentuj


        #4
        A jak byłam po terminie, to lekarze sugerowali co najmniej 2 razy dziennie

        Skomentuj


          #5
          Bo sperma moze wywolac skurcze Moj synek sie na to nabrał
          Ja gdzies czytalam ze podobno sperma we wczesnej ciazy pomaga zapobiegac poronieniu. Dodam ze tylko sperma ojca dziecka. Nie wiem na jakich zasadach mialoby to dzialac ale teoria ciekawa Gdyby to bylo takie łatwe ...

          Skomentuj


            #6
            Ja do końca ciąży się kochałam

            Skomentuj


              #7
              Ja takze kochalam sie do samego konca do ost. 9 miesiaca i i 2 tyg przed terminem poszlam do szpitla i urodzilam zdrowe dziecko w terminie. tylko tak jak mowia poprzedniczki ze jeden warunek jest ze ciaza musi byc nie zagrozona wszystrko musi byc ok
              pozdrawiam i zycze powodzenia ( w ciazy chyba nawet jest lepiej jak chodzi o te sprawy ...heeh

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                no i dzięki Bogu, że tak jest! ja np ciągle mam taką chcicę, że nie wiem, co by było gdyby nie można było uprawiać seksu. a to takie cudowne..

                Skomentuj


                  #9
                  ja z pierwszym synkiem mogłam sie kochac bez ograniczen teraz tez jestem w ciązy za 5 tygodni mam termin i jak zkoncze sie kochac to takie mam wrazenie ze zaraz urodze tak sie dzidzia w brzuchu wierci i pcha sie do dołu dlaczego

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: sex w ciąży

                    możliwe jest zastosowanie specjalnych akcesoriów jak te w tym sex shopie w Łodzi xxxx
                    Last edited by disne; 18-08-2020, 19:06. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: sex w ciąży

                      jeśli chodzi o stosunki w czasie ciąży to lepiej zapytać ginekologa, co i jak, każda kobieta inaczej znosi ciąże, ja korzystam z centrum medycznego Babka Medica zajmuje się mną lek. Katarzyna Lepinay to profesjonalistka, która doradziła mi w wielu kwestiach, dzięki niej urodziłam zdrowego i silnego chłopca

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: sex w ciąży

                        gdy jest sex w ciąży potrzebny jest dobry żel nawilżający a takie do nabycia jedynie w sex shopach znalezionych w google mapach żadne inne Łódź

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: sex w ciąży

                          Mozna i tak postapic jak mowisz.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: sex w ciąży

                            o rany, sama jestem ciekawa jak to jest faktycznie
                            ___________
                            xxx
                            Last edited by disne; 18-08-2020, 19:05. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: sex w ciąży

                              Wiecie co opinie są na ten temat podzielone...
                              Znalazłam jedną pewną rzecz,jakby pojawiły się jakieś infekcje!
                              Warto zastosować taki specyfik https://octenisept.pl/c/zastosowanie...ymne-u-kobiet/
                              Już raz wypróbowałam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X