Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    Ja ostatnio z internetu zamawiałam trampolinę ogrodową ze sklepu presto http://www.sklep-presto.pl/pol_m_Rek...liny-4144.html . Ceny są bardzo okazyjne, warto polować na przeceny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
      Chyba raz zamówiłam leki przez net, były to witaminy ciążowe, opakowanie przyszło pogniecione, jednak nie uszkodzone, więcej nie zamawiałam, niektóre leki wymagają odpowiednich warunków czy temperatury przechowywania, nie wydaje mi się aby na poczcie były odpowiednie warunki
      nio wlasnie jjmka kiedys zachwalala tutaj apteki internetowe ze czeny nizsze ale ja obawial sie tych warunkow przechowywania lekow podczas transportu - ja akurat mam stacjonaarna apteke blisko bo fajnymi cenami, ale wiadomo koniecznosc zamowienia kiedys moze bedzie - ale obawa czy nic z lekiem sie nie stanie mnie nurtuje

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        moze mają swoich przewioźników, tego nie wiem ja jak zamawiałm przyszło pogniecione pudełko, na szczęscie witaminy całe, ale miałam dylemat czy je wybrać czy też nie, dlatego ponownie już nic nie zamawiałam z apteki jeśli chodzi o lekarstwa czy witaminy co innego pieluchy chusteczki do pupy czy podkłady poporodowe

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
          moze mają swoich przewioźników, tego nie wiem ja jak zamawiałm przyszło pogniecione pudełko, na szczęscie witaminy całe, ale miałam dylemat czy je wybrać czy też nie, dlatego ponownie już nic nie zamawiałam z apteki jeśli chodzi o lekarstwa czy witaminy co innego pieluchy chusteczki do pupy czy podkłady poporodowe
          wiesz ja jak widze co po nie ktorzy kurierzy wyczyniaja z paczkami to wlos sie jezy na głowie = rzucają, stają na nich, same makrabyczne rzeczy - bo to cos w srodku do kogos nalezy - nie raz nie dwa przyszła do mnie paczka ubrudzona, wygnieciona, choc co do usług poczty polskiej tez mam ogromne zastrzezenia

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Oj to prawda, czasami i mi sie zdarzyć zobaczyć jak przerzucają paczki z jednego auta do drugiego, niezbyt sie przejmują tym co jest w środku.
            Kiedyś pamiętam ze zamawiałam akwarium i pan który sie dowiedział ze jest w środku szkło wręcz uciekł na szczęście przyszło całe

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              to mialas szczescie ze nic sie nie uszkodziło - firmy kurierskie hmm dla mnie temat rzeka - oj mialam nie jedna z nimi perypetie, choc poczta tez ostatnim czasem mnie wykurz - jesli jest paczka w formie litu czesto koperta jest naderwana - jak by ktos uslowal zobaczyc co jest w srodku

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                Oj tak, zwłaszcza ze w środku było sporo akcesorii, jakies filtry dekoracje i oczywiście kamyki
                sprzedawca zadbał o to aby wszystko było porządnie zabezpieczone jednak teraz bym się obawiała zamawiać przez net właśnie przez obawę uszkodzenia, mimo naklejek uwaga szło, jakoś nie wydaje mi się aby na to uważali szczególnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  nio naklejka uwaga szkoło - w moim odczuciu nie wiele daje - kurierzy jak i poczta nie dobaja o przesyłki i stan ich gdy docieraja do adresach nie wiele ich interesuje w moim odczuciu ;/

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    też kiedyś dostałam tak pogniecioną przesyłkę ale towar nie był na tyle uszkodzony ale samo to że tak traktują to już daje do myślenia

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Zauważyłam, że jeszcze 3 lata temu nie ufałam zupełnie kupowaniu w internecie a teraz widzę, że już mi się zmienia. Dokonałam przełomu i jestem zadowolona bo rzeczywiście oszczędza mi to czas, dużo czasu. Kupiłam ostatnio kuchenkę: http://www.redcoon.pl/rc-promocje i jestem zadowolona zarówno ze sklepu jak i z produktu. Oczywiście nie da sie wszystkiego w taki sposób kupić bio butów np. sobie nie wyobrażam tak kupować.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Na początku każda z nas miała obawy,ale sklepy internetowe cieszą się teraz moim zaufaniem i warto robić tam zakupy,jest taniej,mamy szeroki wybór wielu rzeczy w tym także akcesoriów czy mebli dla naszego dziecka.

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Ja już sobie nie wyobrażam robienia zakupów tylko w tradycyjny sposób, coraz więcej rzeczy zamawiam do domu, jest to ogromna oszczędność czasu, a często tez pieniędzy, poza tym można znaleźć przedmioty, które rzadko można spotkać w tradycyjnym sklepie, jest większy wybór w jednym miejscu, właściwie same zalety.
                          Ostatnio odkryłam sklep z pościelą 3d, bo szukałam prezentu ślubnego, prezent się udał , teraz rozważam, czy nie zamowić sobie takiej samej http://tendina.pl/posciel-3d znajomi mówią, że wygodna

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            zakupy przez neta sa fajne i naprawde pomocne zwłaszcza jeśli nie możemy ruszyć się z domu, z różnych względów, całą wyprawkę skomponowałam w internecie a niewiele rzeczy kupowałam tradycyjnie, przez co koszta udało nam się zmniejszyć do minimum nie kusiły mnie promocje ani inne okazje kupowałam to co muszę i potrzebne

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Ja też preferuję zakupy online szybko, wygodnie i taniej, wczoraj zamówłam sobie perfumy, ciekawe czy trafię z zapachem bo sugerowałam się tylko opisem majątku na szczęście nie kosztowały

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Ja perfum nie odwazylabym się kupić zwłaszcza jeśli bym nie znała zapachu, perfumy muszą być u mnie wyszukane i niestety nie każdy zapach mi odpowiada.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X