Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miesiączka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Miesiączka

    Sorki za dość bezpośrednie pytanie, ale czy miesiączkujecie regularnie?
  •    
       

    #2


    Jak nie biore antykonc to roznie. Przed zajsciem w ciaze idealnie co 28 dni
    D

    Skomentuj


      #3
      Ja też dość regularnie, co 30-32 dni, czyli norma. Czasami zdarzały się drobne przesunięcia, max 5 dni.

      Skomentuj


        #4
        jak w książce cykl 27-28 dni, miesiączka ok 4 dni, ale tak jest dopiero po ciąży, bo przed miałam różnie raz 14 dni innym razem 45, namieszane że heja teraz super i nie boli przede wszystkim

        Skomentuj


          #5
          ja przed zajściem w ciąże to jak w zegarku co 28 dni....ciekawe co będzie po

          Skomentuj


            #6
            U mnie przed ciążą miesiączka jak w rosyjskiej ruletce: dostanę, albo nie... Dlatego termin porodu był bardzo trudny do określenia. Po porodzie trochę się to unormowało. Aktualnie piguły, więc wiadomo

            Skomentuj


              #7
              Ja miałam dość regularne co 30-32 dni. teraz też tak jest
              z ta różnicą, że miesiączka mniej bolesna (prawie wogóle) i
              krótsza. Także u mnie zmiany na plus

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Może ktoś wie co się ze mną dzieje ???

                Witam! Kobietki . 9 Miesięcy temu urodziłam dziecko. Piersią karmiłam tylko przez miesiąc i po miesiącu dostałam miesiączkę. Do nie dawna wszystko było OK. cykle miałam, co 28 dni, które trwały do 7 dni.
                Jakieś półtora miesiąca temu dostałam miesiączkę, która trwała około 7 dni, nie była zbyt obfita były tylko lekkie plamienia. Zawsze pierwsze dni są u mnie bolesne i bardzo obfite a potem się normuje. Po dwóch tygodniach znowu dostałam miesiączkę, która trwała prawie 3 tygodnie. Przez pierwszy tydzień były tylko lekkie plamy a na drugi tydzień, gdy wieczorem wstałam od komputera poczułam jak bym zrobiła siusiu i po nogach leciała mi krew nic mnie nie bolało. Cały tydzień był bardzo obfity zmieniałam podpaski jedna po drugiej. Trzeci tydzień były tylko plamienia. Przez następny tydzień miałam spokój. Zaczął się nowy tydzień i jeden dzień mam plamy na majtkach następny nie ma nic i znowu następny dzień mam plamy i teraz już od 4 dni mam plamienia takie silniejsze. Nie wiem, o co chodzi proszę o pomoc!
                Czym dla mężczyzny pole bitwy, tym dla kobiety rodzenie dzieci.

                Skomentuj


                  #9
                  Malwinka a u lekarza to Ty byłaś ??

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                    Malwinka a u lekarza to Ty byłaś ??
                    no właśnie? forum to chyba Ci nie pomoże, najlepiej idź do lekarza i to jak najszybciej
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      u mnie raczej regularnie...czasami jak mam duże stresy to mam później dzień czy dwa...

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                        no właśnie? forum to chyba Ci nie pomoże, najlepiej idź do lekarza i to jak najszybciej
                        pozdrawiam
                        Dzięki dziewczyny za te wasze odpowiedzi bardzo mi pomogły!!!
                        Czym dla mężczyzny pole bitwy, tym dla kobiety rodzenie dzieci.

                        Skomentuj


                          #13
                          Malwinka, ale czego się spodziewałaś ?? Że my Ci tu diagnozę
                          postawimy??
                          Skoro masz takie objawy to powinnaś się jak najszybciej lekarzowi
                          pokazać. Z Twojego opisu nie wygląda to dobrze, ale ja nie mam
                          bladego pojęcia co Ci jest.

                          Skomentuj


                            #14
                            ja tak miałam że jednego dnia krwawiłam a drugiego nie ale nie czekałam tygodniami i dobrze bo okazało sie że to zapalenie jajników i nadżerka która tak krwawiła
                            więc lepiej do gina iść odrazu a nie czekać
                            a to nawetbym sie bała czekać tygodniami aż samo ustanie


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              byłam

                              Witam byłam u lekarza w środę, a chodziło mi o to że może któreś z was się też to przydarzyło a wy na mnie naskoczyłyście. Więc lekarz sam nie wie co to jest Powiedziała mi że albo jakieś zapalenie albo zmiany hormonalne. Dostałam skierowanie do szpitala na abrosie... nie wiem jak to się pisze bo ze skierowania nie można przeczytać, to jest to samo co łyżeczkowanie bo miałam to dzień po porodzie. Idę na zabieg w poniedziałek trzymajcie kciuki
                              Czym dla mężczyzny pole bitwy, tym dla kobiety rodzenie dzieci.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X