Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy stosujecie kremy na zmarszczki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy stosujecie kremy na zmarszczki?

    stosujecie już jakieś kremy na zmarszczki? ja właśnie zauważyłam, że wokół oczu pojawiły mi się nowe kurze łapki i postanowiłam zainwestować w dobry przeciwzmarszczkowy krem, tylko nie wiem w jaki...
    www.dbajobociany.pl - stwórz własnego bociana!
  •    
       

    #2
    na zmarszczki osobiscie nie uzywam ale dobra marka jest vichy. Ja z ich kosmetykow jestem bardzo zadowolona. Jednak moja mama uzywa avon-u ((oczywiscie na zmarszczki takie jak Ciebie interesuja)) i tez je sobie chwali

    Skomentuj


      #3
      ja też zauważyłam że zaczynają mi sie robić zmarszczki koło oczu, też myślałam żeby kupić sobie jakiś krem, ale nie mam pojęcia jaki byłby dobry i w miarę rozsądnej cenie, napiszcie dziewczyny jak macie jakieś swoje sprawdzone

      Skomentuj


        #4
        ja ostatnio zakupilam z derminki.za zestaw krem do twarzy i pod oczy zaplacilam 60 zl.ja nie wiem czy to duzo czy malo.
        shannon

        Skomentuj


          #5
          ja nie uzywam bo na razie zmarszczek nie mam

          Skomentuj


            #6
            ja nie używam ale muszę zacząć bo pojawiają się małe w kącikach ust i oczu

            podobno na zmarszczki to wypada już używać czegoś po skończeniu 25 lat...jakoś to zaniedbałam

            Skomentuj


              #7
              nie nie jeszcze nie, ale niedługo trzeba będzie nabyć jakiś kremik działający cuda
              pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja jestem przeciwna wszelkim kremom itp.
                Mysle ze lepiej brac witaminy poprawiajace elastycznosc,nawilzenie skory itp.

                Skomentuj


                  #9
                  Ja mam skonczone 30, zaczęłam uzywac kremów ujędrniająco-przeciwzmarszkowych i nawilżających już po 25 roku zapobiegawczo. Polecam Dermike jest naprawde super, używam równiż globulki z olejkami firmy Dermogal codziennie przed snem wklepuje przed kremem na zmiane raz Q10, raz a+e.Jem tez Capivit hydracontrol, jak narazie zmarszczek nie widać, pozdrawiam.

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja mam 27 lat, od niedawna używam Nivea Visage Q10- krem na dzień, na noc i pod oczy...zmarszczek jeszcze nie mam, ale to tak zapobiegawczo


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      no właśnie, ja też ostatnio się sobie przyjrzałam
                      wokół oczu pojawiają się zmarszczki
                      wiem, że na forum prawie same Mamy Młode Laski --------- mi zaraz stuknie 30
                      ale może, któraś z Was już stosuje jakieś kremy, bo ma zmarszczki i po kremie zauważyła zmianę????
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj


                        #12
                        izabell 22 ja juz po 30!krem z dermiki stosuje collaction.zle nie wygladam ale pierwsza mlodosc to juz mam za soba
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          mi stuknęła w styczniu 30stka i stosuje tylko pod oczy Soraya.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            pinklady wszystkiego dobrego z okazji minionych urodzin
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              ale z Was stare Dupcie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X