Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pluszowy konkurs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A mi tam w ogóle nie przeszkadza, że w konkursie biorą udział dopiero co zarejestrowane forumowiczki, w końcu to przecież nagroda za fajną wypowiedź jest, a nie za wytrwałość w postowaniu na forum. I w ogóle myślę że fajnie redakcja wybrała

    edit: Aha! Chciałam dodać że ja matka 15 miesięcznej córeczki zamieściłam w pluszowym wątku wierszyk!!! Oczywiście 100% mojega autorstwa, co w tej sytuacji jest zrozumiałe. Przykro mi że niektóre z Was uważaja to za żenadę. Rany! Przecież to tylko zabawa, konkurs, czyli coś co służy rozrywce. Naprawdę nie wolno mi było się dołączyć, tylko dlatego że moje dziecko jeszcze nie mówi? Czy tak trudno uwierzyć w to, że niektórzy biorą w czymś udział nie myśląc o nagrodzie?
    Last edited by Lullaby; 20-02-2009, 11:04.


    Skomentuj

    •    
         

      Ja brałam udział w konkursie ale teraz dopiero do mnie torało, ze mój 4,5 letni syn jest już za wielki na takiego bujanego bernardyna, to samo i córka ...

      Dla mnie troszkę to dziwne bo taka zabawka to frajda rzeczywiście dla rocznego 2 letniego dziecka to konkurs powinien być dostosowany własnie do wieku ... , nagroda kusząca i fajowa ale teraz tak się zastanawiam, ze moje dzieci by zajeździły tego psiaka

      Skomentuj


        Że tak wrócę do tematu

        Oczywiście gratuluję wygranym

        Ja się nie zgodzę z tymi ograniczeniami, bo konkursy pojawiają się na stronie
        babyonline i w gazecie, wiec nie są one tylko dla forumowiczek a, że
        warunkiem udziału jest zarejestrowanie się to już nie wina tych osób

        Skomentuj


          ja pamiętam że jak nie byłam zarejestrowana na mamacafe tylko na babyonline to na mejla dostawałam informacje o konkursach i takim sposobem trafiłam na to forum
          więc zgodzę się z colleen że te konkursy nie są skierowane tylko to furmowiczek ale to wszystkich kórzy mają ochotę wziąść w nich udział


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Właśnie zajechał do nas ten pies Patrycja jeszcze śpi, już nie mogę się doczekać aż go dostanie

            Skomentuj


              A fajny piesio ?

              Skomentuj


                Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                Oczywiście gratuluję wygranym

                Ja się nie zgodzę z tymi ograniczeniami, bo konkursy pojawiają się na stronie
                babyonline i w gazecie, wiec nie są one tylko dla forumowiczek a, że
                warunkiem udziału jest zarejestrowanie się to już nie wina tych osób
                A to ja nie wiedziałam ,że się ukazuję w gazecie gdyż ja ich nie czytam.A jak już to baaardzo rzadko.
                Zwracam honor jeżeli kogoś uraziłam
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Me too.

                  Skomentuj


                    Piesek jest super, mięciutki w dotyku
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Kule myslalam z wiekszy bedzie . Ale widze ze cora zadowolona i to najwazniejsze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja też myślałam, że te psiaki to wielkości takich zwykłych koników na
                        biegunach będą. Ale i tak ładny, a poza tym "darowanemu bernardynowi
                        w zęby się nie zagląda"


                        Skomentuj


                          Dziewczyny ale to właśnie jest wielkość konika na biegunach My mamy
                          takiego i Julek mniej więcej wygląda tak jak córcia Lali przy bernardynku

                          Skomentuj


                            Sory ze tak pozno ale gratuluje wygranymA bernardyny sa super

                            Skomentuj


                              Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
                              Ja też myślałam, że te psiaki to wielkości takich zwykłych koników na
                              biegunach będą. Ale i tak ładny, a poza tym "darowanemu bernardynowi
                              w zęby się nie zagląda"

                              hehe, a patrycja jak widać zagląda mu w zęby

                              Skomentuj


                                Głosik

                                Cześć. Bierzemy udział w konkursie i potrzebujemy Twojego głosiku. Wejdź proszę i oddaj swój głos

                                http://www.jaksiebawic.pl/gwiazdkowe...artka,490.html

                                Z góry dziękuję


                                Jak możesz wyślij ten link swoim znajomym potrzebujemy 150 głosów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X