Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymarzone domy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Wymarzone domy

    A czy Sklep Vellahome ma Waszym zdaniem dobre dodatki tekstylne do domu? Co o tym sądzicie?
    niejeden filozof twierdził, że pod twardymi warstwami, które składają się na zbroję dorosłości, całe życie pozostajemy dziećmi.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Wymarzone domy

      pokrycia dachowe

      Cięte na wymiar czy modułowe?
      Moda oraz pojęcie nowych trendów nie omija żadnej dziedziny życia. Nie inaczej jest w przypadku stalowych pokryć dachowych. W tym obszarze za nowy nurt można uznać dynamiczny rozwój nowego typu pokryć jakimi są blachy panelowe.

      Tradycyjne blachodachówki cięte na wymiar, przy wszystkich swoich zaletach, najlepiej sprawdzają się na dachach o prostej konstrukcji - w tym przypadku montaż jest łatwy i szybki.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Wymarzone domy

        Dom z drewna a dom z drewna. Bywa różny Jedni wolą szkielety, które z nie wyglądają jak domy drewniane. Ja tam wolę takie prawdziwe domy drewniane. Z grubego bala. Takie jak stawia Natur Eko Dom. Są naprawdę genialne. Poszukajcie sobie na ich stronie realizacji. Niektóre bardzo zaskakują.

        Skomentuj


          #79
          Odp: Wymarzone domy

          My w końcu się wybudowaliśmy , ale to była długa, wyboista droga. Na całe szczęście dziś już możemy mieszkać w naszym domu. Tak jak patrzymy z perspektywy czasu to dobrym rozwiązaniem był montaż systemu wentylacji. Oczywiście takie rozwiązanie wymaga odpowiedniej konserwacji. Jeżeli decydujecie się na montaż wentylacji to warto wcześniej sprawdzić jak wygląda czyszczenie wentylacji. U nas montaż oraz konserwację robi ta sama, sprawdzona firma. My jesteśmy bardzo zadowoleni, dzieciaki z resztą też.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Wymarzone domy

            Pytanie trochę nie na temat, ale w jaki sposób ocieplacie swoje domy jednorodzinne? Pytam, bo zastanawiam się nad inwestycją w gruntową pompę ciepła. Czy naprawdę jest to opłacalne? Chciałbym żeby ktoś przybliżył temat bo nie znam się na tym. Sprawdzałem różne oferty i https://geo-test.pl/ wygląda mi na solidną. Na pewno mają doświadczenie w branży. Bardzo proszę Was o pomoc w tym zagadnieniu.
            - Zło lubi ciemność.
            - Dlaczego?- spytał Seth.(...)
            - Bo zło lubi się kryć.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Wymarzone domy

              Faktycznie, warto postawić na praktyczność danych rozwiązań. Moim zdaniem warto zawsze stawiać na takie usługi, które dadzą Wam pewność powodzenia. Dobrym przykładem jest chociażby http://montazanten.warszawa.pl/ Dzięki temu będziecie w stanie o wiele skuteczniej zamontować antenę, bez żadnych problemów.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Wymarzone domy

                To prawda, że stare domy mają swoją magię i urok, ale trzeba mieć świadomość, że czasem pierwotny kosztorys remontu może okazać się bardzo zaniżony. W takim starym domu nigdy nie wiadomo czy coś nie "wyskoczy" po drodze i finalnie koszt będzie dużo wyższy od zakładanego budżetu. Wiem coś o tym, bo szwagier uparł się na remont takiego i teraz pluje sobie w brodę, bo ciągle coś go zaskakuje. Właśnie dlatego ja zdecydowałem się na mieszkanie. I teraz także siostra upatrzyła sobie fajne, dwupokojowe mieszkanie w Krakowie http://www.superkrak.com.pl/wyszukiw...kaskada-etap-3. Nowe budownictwo, znany deweloper, więc nie trzeba martwić się, że cos wyskoczy. Wykończenie i aranżacja- to już kwestia gustu i możliwości finansowych. Można "poszaleć", ale można też przeznaczyć niższy budżet, jak kto woli. I oczywiście czas od odbioru kluczy do mieszkania do momentu wprowadzenia zdecydowanie krótszy niż przy remoncie starego budynku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Wymarzone domy

                  Wymarzonym mym domem jest dom drewniany z bala, których realizacje widziałam na Mazurach. wykonuje je tu lokalna firma Natur Eko Dom, która buduje z lokalnego materiału, którym jest sosna mazurska. Domy te są piękne, ekologiczne i mają znakomity mikroklimat w swym wnętrzu, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Wymarzone domy

                    jeśli chodzi o domek na działkę to mi się marzył drewniany ekologiczny domeczek tutaj http://monolith46.pl/domek-mobilny-s...-letniskowych/ znalazłam o tego typu domkach info i zainwestowałam w niego! jestem bardzo zadowolona - mam świetną bazę wypadową i pewność, że domek nie oddziałuje niekorzystnie na moje zdrowie

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Wymarzone domy

                      Moim wymarzonym mieszkaniem jest coś tego typu: http://www.domlublin.pl/oferta/osied...certowa-dolina jak tutaj widzicie. Świetne osiedle i w ogóle wspaniała firma, zajmująca się sprzedażą tego typu apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie. Jeżeli szukaliście, to rzućcie okiem, bo moim zdaniem naprawdę warto. Przepiękne mieszkania i świetne lokalizacje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Wymarzone domy

                        Ja czekam aż postawię swój wymarzony dom. To jest moje marzenie aktualnie.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Wymarzone domy

                          Moje marzenie się spełniło - mam własny dom, dodam, że wcale nie jest on ciasny, jak to się może wydawać. Wnętrza urządziłam według własnego projektu, w salonie i sypialni na ścianie mam panele ścienne 3d: http://panels3d.eu - trochę się wahałam, ale ostatecznie postanowiłam zaryzykować i nie żałuję, efekty fenomenalne, naprawdę super sprawa. Proponuję zainteresować się tym rowiązaniem.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Wymarzone domy

                            Jeśli chcecie zamienić swoje mieszkanie na np większe zachęcam do odwiedzenia strony: skupnieruchomoscikrakow.pl. Firma skupuje nieruchomości a co za tym idzie bardzo możliwe iż za niewielką dopłata zmienicie swoje mieszkanie na większe . Działają również w Wieliczce skupnieruchomoscikrakow.pl/skup-nieruchomosci-wieliczka czy na starym mieście.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Wymarzone domy

                              W moim wymarzonym domu nie mogło zabraknąć takiego ogrodzenia https://www.bricoman.pl/materialy-bu...zenie-chodniki . Świetnie się prezentują w ogródku, wygląda to całkiem nieźle. Nigdy nie widziałem lepszej oferty tego typu. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Polecam bardzo gorąco!
                              Kolejny dzień dobiega końca, nastaje noc. Mrok jest tak przewidywalny, prawda?

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Wymarzone domy

                                Hmmm wymarzony dom... nieważne gdzie, ale ważne żeby był mąż i dzieci. Mury domu są niczym bez rodziny i miłości. Dla mnie dom jest wszędzie tam, gdzie są moi bliscy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X