Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

makijaz permanentny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: makijaz permanentny

    Nie mialam takiego makijażu ja malo w sumie maluje się raczej sporadycznie gdy gdzies wychodze to lekko podkreślam oczko

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: makijaz permanentny

      To polecam udać Ci się do Pani Alicji Leszyńskiej, która pracuje w Studiu Makijażu Permanetnego w Poznaniu, ul. Piekary 12 - tutaj zostawiam Ci stronę internetową tego studia http://www.imperial-permanent-makeup.pl - jeżeli wybierzesz się tam to na pewno nie pożałujesz tego wyboru.

      Skomentuj


        #48
        Odp: makijaz permanentny

        Mnie bardzo zainteresował microblading brwi a szczerze mówiąc nie miałam go jeszcze nigdy robionego. Szukałem też do tego odpowiedniego studia makijażu. Chciałam, zeby osoba, która się tym zajmie miałam doświadczenie i pewną rękę. Okazało się że tutaj http://www.imperial-permanent-makeup.pl/ wykonują takie rzeczy bez problemu i z ogromną dbałością o szczegóły.

        Skomentuj


          #49
          Odp: makijaz permanentny

          Ja chyba na makijaż permanentny bym się nie zdecydowała. No ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Ja na co dzień maluję się raczej delikatnie, może dlatego mam takie podejście Ostatnio też chętnie odwiedzam różnego rodzaju blogi jak chociażby http://balaganwkuferku.pl , podpatruję triki makijażowe i trochę się podszkalam w tej kwestii

          Skomentuj


            #50
            Odp: makijaz permanentny

            Nie podobają mi się tego typu makijaże i raczej ja bym się na taki nie zdecydowała.

            Skomentuj


              #51
              Odp: makijaz permanentny

              Może jak bym znalazła u siebie odpowiednią kosmetyczkę która by naprawdę sie na tym znała to po namyśle może bym sie zdecydowała ale jak na razie wolę nie ryzykować u mało doświadczonych pań

              Skomentuj


                #52
                Odp: makijaz permanentny

                Ja bym się chyba bała zrobić taki makijaż, jedyne co to zdecydowałam się kilka razy na hennę rzęs ale tak mnie oczy przy tym piekły że hej, ale na szczęście szybko mineło

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: makijaz permanentny

                  Ja Wam powiem, że makijaż na brwiach u mnie wyszedł całkiem naturalnie. Jestem naturalną blondynką, więc moje brwi właściwie nie istnieją. W Warszawie na Karwińskiej działają cuda Chyba te brwi zależą od wybranej metody.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: makijaz permanentny

                    Ja kiedyś zrobiłam sobie brwi i nie byłam zadowolona, jednak ten efekt jest bardzo sztuczny... no ale może trafiłam na złą kosmetyczkę. Ogólnie teraz tylko robię hennę przed wakacjami i tyle. Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: makijaz permanentny

                      Prawda jest taka, że jeśli tego typu makijaż robi osoba z doświadczeniem i poczuciem estetyki, to naprawdę ładnie to wygląda. W Poznaniu jest świetna linergistka. Nazywa się Alicja Leszczyńska. Na pewno warto odwiedzić studio makijażu permanentnego przy ul.Piekary 12, w którym przyjmuje. Robi genialne brewki!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: makijaz permanentny

                        Ja bym zrobić sobie kiedyś makijaż permanentny, ale jakoś się boję. Cały czas mam obawy co do tego, jak to będzie jak np. kreska na powiece nie wyjdzie i będę musiała się z nią męczyć kilka następnych lat...

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: makijaz permanentny

                          Napisane przez kakalinka Pokaż wiadomość
                          Ja bym zrobić sobie kiedyś makijaż permanentny, ale jakoś się boję. Cały czas mam obawy co do tego, jak to będzie jak np. kreska na powiece nie wyjdzie i będę musiała się z nią męczyć kilka następnych lat...
                          W takim razie najpierw powinnaś 'sprawdzić' salon, w którym planujesz zrobić zabieg. Dlatego ja, dopiero po dokładnym przejrzeniu fotek: https://www.facebook.com/pg/makeup.m...=page_internal uznałam, że salon pani Dominiki jest dobrym wyborem i nie zawiodłam się. Brwi mają naturalny pudrowy wygląd, nie są przerysowane

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: makijaz permanentny

                            Osobiście nie podoba mi się makijaż permanentny brwi i jeszcze nie widziałam takiego, który wyglądałby estetycznie... Ale eyeliner może i ładny

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: makijaz permanentny

                              Napisane przez wioletta79 Pokaż wiadomość
                              Osobiście nie podoba mi się makijaż permanentny brwi i jeszcze nie widziałam takiego, który wyglądałby estetycznie... Ale eyeliner może i ładny
                              Oj to chyba niewiele salonów sprawdziłaś, skoro nie natrafiłaś na estetycznie zrobione brwi. Spójrz chociażby tutaj: https://www.facebook.com/makeup.maki...type=3&theater dla mnie bomba, ladne subtelnie wykonane brwi metodą cienia. Idealna gęstość, szerokość, ksztalt, kolor

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: makijaz permanentny

                                Teraz to w większość ładnie robią. Jest tyle nowych metod.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X