Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Szyjemy!!!

    No tak prowadze wiesz Jak mi sie przypomnij to coś napisze, bo czasu nawet nie mam na pisanie. Jak coś przetestuje to też napisze, choć ostatnio jestem strasznie w tył. A niby mam tyle rzeczy do pokazania, napisania, ale ciągle pod górkę, teraz mam kolejne zadanie szycie na maszynie firan, pościeli itd tylko szukam fajnych materiałów i znów blog idzie w odstawkę.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Szyjemy!!!

      śliczny ten Michaś - a Małgosia jeszcze ładniejsza!


      ________________
      Poznaj znaczenie imion.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Szyjemy!!!

        Dziękuje bardzo A Michaś to była pierwsza rzecz którą zrobiłam , a Małgosia druga Też byłam z tego dumna

        Skomentuj


          #79
          Odp: Szyjemy!!!

          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
          To są moje przykładowe dwie rzeczy jakie zrobiłam

          http://swiat-recenzji-i-porad.blogsp...-poszalaa.html

          http://swiat-recenzji-i-porad.blogsp...-tworzymy.html

          Zrobiłam karuzele z motylkami i z autkami drugą Mam sporo rzeczy

          Ja zrobie jakieś fotki z marchewkami to pochwalę się. Dziś już je na sznurku założyłam więc coś będę cykać jak mąz bedzie miał wolne
          Przepiękne i michaś i małgosia są rewelacyjne! A jak to musi ładnie wyglądać np. nad łóżeczkiem malucha

          Skomentuj


            #80
            Odp: Szyjemy!!!

            hihi jakoś nie powiesiłam jeszcze bo nie ma kto dziur robić w ścianie :P mamy tak twarde ze nawet wiertara nie daje rady. Wykorzystuje najwięcej do konkursów Teraz będę po woli ogarniać młodych pokoiki to w końcu gdzieś powiesimy Ale póki co jestem na etapie wybierania materiałów i szycia firan i pościeli

            Skomentuj


              #81
              Odp: Szyjemy!!!

              Marzena śliczne to ja jak szyłam literki to poległam i zrezygnowałam z tego pomysłu

              Skomentuj


                #82
                Odp: Szyjemy!!!

                Marzena bardzo bardzo ładne, ja za literki filcowe sie nie brałam ale filc jest super do obróbki i tworzenie z niego wciąga przynajmniej mnie :P, a rozumiem ze Ty na maszynie to szyłaś tak?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Szyjemy!!!

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  Marzena bardzo bardzo ładne, ja za literki filcowe sie nie brałam ale filc jest super do obróbki i tworzenie z niego wciąga przynajmniej mnie :P, a rozumiem ze Ty na maszynie to szyłaś tak?
                  A to można zatem też ręcznie szyć, a nie na maszynie robić takie piękne cuda filcowe? Naprawdę macie talent

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Szyjemy!!!

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    A to można zatem też ręcznie szyć, a nie na maszynie robić takie piękne cuda filcowe? Naprawdę macie talent
                    ja na maszynie Patrycja nie umiem szyć nad czym ubolewam ale moze kiedys sie naucze, jak robie cos z filcu to tylko ręcznie

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Szyjemy!!!

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja na maszynie Patrycja nie umiem szyć nad czym ubolewam ale moze kiedys sie naucze, jak robie cos z filcu to tylko ręcznie
                      To teraz kochana powiem tak: WOW! Np. ta książeczka filcowa to normalnie tak uszyta zgrabnie, że w życiu bym nie powiedziała, że ręcznie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Szyjemy!!!

                        Tak na maszynie ręcznie haha igła i nitka siedziałam nad tym 2 dni po nocach bo w dzień przy małym się nie dało Ale uszyłam - rodzice to się ze mnie śmiali, że mi sie tak chce, a w sumie nawet mi nie przysżło do głowy by iść do gospodarczego i na maszynie raz dwa to przeszyć

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Szyjemy!!!

                          Dziewczyny może wy dacie radę mi pomóc ta maszyna nad którą siedzę Szyje ale z pod spodu strasznie nici się plączą Niby ustawiłam dobrze bo sprawdzałam w instrukcji krok po kroku ale cały czas jest nie tak chyba jednak coś źle zrobiłam bo próbuje kręcę i nic dalej to samo

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Szyjemy!!!

                            Ale dobrze wkładasz ? Może źle Ci tam załapluje ? Trezba idealnie włożyć by ten dzyndel z tego kółka jak na zegarze na 9 wskazywał. Też tak miałam czasem ale to jak własnie źle włożyłam. Bo to od ustawień nie zalezy... albo na igłe nie odtej strony może nakładasz . Na iłe musisz od prawej w lewą strone wkładać nić

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Szyjemy!!!

                              Mi jeszcze kiedyś znajoma krawcowa powiedziała, że czasami jak nitka na bębenek jest źle nawinięta ( za mocno, albo za luźno) to maszyna będzie plątać. Może źle nić nawijasz?

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Szyjemy!!!

                                Albo, też tak może byc, czasem za dużo też tej nici, albo gdzieś sie na szpulce poplącze. Obczaj sobie na spokojnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X