Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziewczynka - lalka Barbie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczynka - lalka Barbie

    Co Waszym zdaniem kieruje rodzicami wystawiającymi maleńkie dzieci na konkursy piękności?

    Kliknij w zdjęcie:
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

    dla mnie przerazajace jest to co robia rodzice tej biednej dziewczynki... moim zdaniem nie powinno sie malowac ani niszczyc lakierami wlosow dziecka sama mam 1,5 roczna corke i nie wyobrazam sobie abym miala ja malowac czy bog wie co jeszcze. niszcza tylko skore tej dziewczynki i na sile probuja zrobic z niej dorosla... bez makijazu i innych dziwactw dziewczynka wyglada slodko i niewinnie i tak powinno zostac!!!








    Skomentuj


      #3
      Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

      Oglądałam program z tą dziewczynką, wbrew pozorom ta oto lalunia ,nie nawidzi tego co robia jej rodzice,niecierpi występowac przed kamerami, jak ogladałam program szczerze było mi zal dziecka bo płakała jak mowiła ze chce byc normalna dziewczynka i chodzic do szkoły i mieć kolezanki.
      Najsmutniejsze jest to ,ze obok siedziała matka i wmawiała własnej corce ze to co robi to jest dla niej i ze kariera i pieniądze....niesłuchała i niesłyszała własnego dziecka.Wydaje się ze to niespełnione marzenie matki.SMUTNE I OKRUTNE


      Skomentuj


        #4
        Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

        chore ambicje rodzicow---zal dziecka
        FROCH

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

          Konkursy pienkności owszem, lecz nie dla takich małych dzieci bo wszystkie sa sliczne, naturalne i delikatne ...lecz to co niektóre matki robią to już przesada, makijaż u takiej istotki...chcą aby były jeszcze piękniejsze za wszelką cenę.
          Zastanawiam sie czy taka matka czasem nie ma niskiej samooceny i czy nie czuje sie jakby z boku, poza społeczeństwem i czy własnie dlatego chce aby doceniali jej dziecko. Nie zdaje sobie ona jednak sprawy z tego jak jej dziecko może byc w przyszłości skrzywdzone jak nie uda jej się w przyszłosci wygrywac, jaka będzie jej cera i usposobienie, nie zdaje sobie sprawy z tego jak przygotowuje dziecko do życia...Te matki robią to z myślą o sobie. Żal mi takich dzieci.
          Doriaś ur.17.03.2008




          Tristaś ur. 11.03.2010

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

            A to moja mała miss i jej przebieranki-naturalna....a jaka cudna
            Attached Files


            Skomentuj


              #7
              Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

              Co kieruje rodzicami...
              hmmm...
              chec zdybycia paru dolarow i slawa...


              Konkursy pieknosci...
              jestem za...
              ale pod dwoma warunkami...
              dziewczynki sa w 100% naturalne, oczywiscie mozna je pieknie uczesac i ubrac w suknie balowa, ale nic poza tym
              wszystko jest w formie zabawy...

              to przebieranie dziewczynek w kobiety... to zalosne...
              dziecko ma byc dzieckiem a nie udawanym doroslym...


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                koliberek twoja miss jest rownie piekna bez makijazu co ta dziewczynka z makijazem








                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                  Kiedyś będzie mieć bardzo zniszczone włosy, twarz. To jeszcze nie pora na takie rzeczy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                    To jest straszne co robią z tą dziewczynką aż mi jej żal...jaka ona będzie zniszczona przez to a i na pewno odbije sie to na jej psychice bo to już nie jest frajda i zabawa tylko jakiś koszmar.

                    Moja córcia miała profesjonalna sesję zdjeciową ale zdjecia w 100% naturalne, bez makijażu bez czesania taka zwykła sesja ona się świetnie bawiła a fotograf uchwycił najpiękniejsze pozy i momenty...wyszła ślicznie i często ktoś kto widział zdjęcia pytał dlaczego jej gdzieś nie poślę czy nie dam do castingów...no właśnie dlatego, że nie chcę jej odbierać dzieciństwa i jeśli już ma mieć robione zdjęcia to niech one będą przyjemnoscią a nie przymusem
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                      Tylko i wyłącznie głupota!!!



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                        Zabierają dziewczynce prawdziwe dzieciństwo, zabawy, wprowadzają w świat rywalizacji, sukcesu za wszelką cenę. Myślę że kierują takimi matkami wygórowane ambicje i niespełnione własne marzenia o karierze modelki, bądź miss. Taka dziewczynka powinna bawić się z rówieśnikami, mieć beztroski świat. Biedne dziecko.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                          Proszę tutaj - http://www.lalanna.pl
                          Lalka moim zdaniem nie powinna być w stylu Barbie, tylko bardziej zbliżona do lalek normalnych, ludzkich, nie idealnych. Czy tak nie byłoby lepiej, nawet dla rozwoju naszych dzieci?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                            Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
                            Proszę tutaj - http://www.lalanna.pl
                            Lalka moim zdaniem nie powinna być w stylu Barbie, tylko bardziej zbliżona do lalek normalnych, ludzkich, nie idealnych. Czy tak nie byłoby lepiej, nawet dla rozwoju naszych dzieci?
                            Lalki Barbie mają idealną figurę i mogą wpędzić niejedną dziewczynkę w kompleksy. Wiem, że w tej chwili powstają lalki Barbie, które mają figury zbliżone do normalnej kobiety. Jednakże lalki te nie są rozpowszechniane i reklamowane na taką skalę, jak te o idealnych kształtach.


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Dziewczynka - lalka Barbie

                              Moim zdaniem te konkursy piękności dla dzieci, tak naprawdę są dla matek, które chcą się pochwalić, bądź nadrobić jakieś własne kompleksy ;/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X