Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-08-2016, 12:04
sabina-85 sabina-85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina-85.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

Polecam do ćwiczeń dodać silne specyfiki - mi pomaga piperyna w odchudzaniu.
Nieprzeczytane 29-08-2016, 22:14
sarra35 sarra35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sarra35.polki.pl

Sama jestem daleka od stosowania tego rodzaju środków. Co więcej, mając problemy z tarczycą, nie mogę zastosować pierwszej lepszej diety, bo mogłoby to mieć opłakane skutki. Dlatego też wybieram się na konsultację do Lenacor http://lenacor.pl/ , bo niestety o ile ćwiczenia pomagają w zgubieniu brzuszka, o tyle problemu zbędnych kilogramów nie załatwią. Mam jednak nadzieję, że dobrany mi tam jadłospis pomoże mi w uzyskaniu pięknej sylwetki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-09-2016, 11:48
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Ćwiczenia, a przede wszystkim odpowiednia dieta bo to jest podstawa, z tego co można zauważyć to wiele osób ma problem właśnie z dietą bo nie jest wstanie jej utrzymać bo dojada etc. rozwiązania na rynku obecnie są i są to diety pudełkowe tego typu - http://slim-diet.pl/wybor-diety/diet...owa-z-dowozem/ fajna opcja bo wybiera się kaloryczność i ma się pewność, że dostarczana posiłki są właśnie w takich proporcjach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-09-2016, 07:54
alak12 alak12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alak12.polki.pl

Ja wprowadziłam przede wszystkim ćwiczenia fizyczne z naciskiem na brzuch i pośladki, ale również kręgosłup i ręce. Nie jestem zwolenniczką drastycznych diet bo one jedynie mogą doprowadzić do efektu jojo. Lepiej jest jeść mało ale systematycznie, czyli koniecznie pilnować się ażeby dziennie jeść 5 posiłków. Pomocne są również wszelkie koktajle, kefiry i świeżo wyciśnięte soki na wzmocnienie. Trzeba wierzyć że się uda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-09-2016, 09:32
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

No nie zawsze takie ćwiczenia są skuteczne ;/ u mnie nie widać efektów i to mnie troche przeraża. Schudłam ale o ile dośc łatwo bylo mi zrzucić tłuszczyk z ud oraz pupy to brzuch pozostaje i czuję się jakbym była w 6 miesiącu.

Zastanawiam sie nad jakimś zabiegiem .Moze są tutaj dziewczyny z trójmiasta, kóre mogą polecić jakies skuteczne zabiegi na odchudzenie i pozbycie sie tego paskudnego brzucha?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-09-2016, 12:30
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

Dietetyk, cwiczenia - to podstawa...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-09-2016, 07:53
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Cytat:
Napisał donat_ka Zobacz post
No nie zawsze takie ćwiczenia są skuteczne ;/ u mnie nie widać efektów i to mnie troche przeraża. Schudłam ale o ile dośc łatwo bylo mi zrzucić tłuszczyk z ud oraz pupy to brzuch pozostaje i czuję się jakbym była w 6 miesiącu.

Zastanawiam sie nad jakimś zabiegiem .Moze są tutaj dziewczyny z trójmiasta, kóre mogą polecić jakies skuteczne zabiegi na odchudzenie i pozbycie sie tego paskudnego brzucha?
Najpiej skontultuj sie z lekarzem. Ze swojej strony mogę Ci polecić Klinikę na Skłodowskiej w Gdańsku bo są tam darmowe konsultacje tak wiec nic Cie nie będzie kosztowało jak się tam wybierzesz i zapytasz się co zrobić z brzuchem.
Tak poza tym to czy cwiczysz i trzymasz dietę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-09-2016, 10:46
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

No włąśnie ciągle piszę tutaj ,że starm siię ruszac. Dietę równiez mam. Nie jestem gruba, wprawdzie złąpałam toche kilogramów w ciązy ale potem szybko to wszystko zrzuciłam. Tyle,ze został ten przekłęty brzuch ;/ Możesz coś napisać o tej klinice? Jak się dokladnie nazywa? Czy chodziłaś tam?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2016, 10:45
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

jest to klinica cosmetologica. Chodziłam tam na masaże endermologiczne. Wykupilam sobie cał aserię na pupę i brzuch i dzieki temu było taniej. Bardzo przyjemny zabieg swoją drogą, można się zrelasować. Jest on wykonwayny nie recznie ale za pomocą specjalnego urządzenia, ktore dzięki temu ma wieksza skuteczność bo rozbija komórki tłuszczowe i z kazdym zabiegiem obwód uda i brzuch były mniejsze ( mierzyłam aby sprawdzić).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2016, 16:30
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Naprawdę chcecie się tak katować? Przecież to niekoniecznie jest zdrowe. Ja uważam, że jeśli człowiek tylko chce się ruszyć, to może wyglądać świetnie. Przecież jeśli macie dużo pracy, to możecie kupić sobie rower treningowy od Assault AirBike z http://sklep.sportsst.pl/ i ćwiczyć w domu. Wystarczy odrobina kreatywności, wykorzystajcie to.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania