Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

    Ja przy wyborze kierowałam się przede wszystkim tym, co dane miejsce jest w stanie zaoferować mojemu dziecku w czasie gdy znajduje się pod ich opieką. Tak wybraliśmy Te Vizję ( oddział w Gdańsku ). Świetna opieka, mam pewność, że dziecko jest tam bezpieczne i dobrze się czuje w otoczeniu kolegów i cioć. Ma możliwość nie tylko zabawy ale też nauki ( matematyka, języki obce ). Plus duża ilość zajęć dodatkowych, wycieczek, teatrzyków itd.

    Skomentuj


      #47
      Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

      Ja na szczęście mam kilometr od domu taki nowy żłobek któremu postanowiłam zaufać. mała jest tak od dwóch lat i jak na razie wszystko pięknie działa




      _________________
      http://budmar-mb.pl/

      Skomentuj


        #48
        Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

        Mój syn chodził do przedszkola prywatnego głównie ze względu na to, że oferta edukacyjna była dużo bardziej atrakcyjna niż w placówce publicznej, Staramy się inwestować w jego rozwój już od najmłodszych lat bo wiem, że zaprocentuje to w przyszłości. Teraz synek kontunuje naukę w prywatnej szkole Te Vizja na Ochocie ( mają przedszkole na Wawrze ). W moich oczach to taka szkoła marzeń - świetni nauczyciele, bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i dużo ciekawych zajęć pozalekcyjnych ( wszystko w ramach czesnego ).

        Skomentuj


          #49
          Odp: Przedszkole dla bąka - w jaki sposób wybieracie?

          Ja przed wyborem przedszkola dużo dowiadywałam się od znajomych które mają lub miały dzieci w którymś z przedszkoli. No i wybór padł na http://przedszkolealbercik.com.pl/ u nas w Łodzi, maluch faktycznie jest z niego zadowolony. A i ja cieszę się z wyboru, cena mi odpowiada i nauczycielki dobrze zajmują się maluchem.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X