Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kursy dla 13 latka ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kursy dla 13 latka ?

    Drogie mamy chciałam was podpytać co myślicie o kursach doszkalających dla 13 latka, syn chodzi już na dodatkowy angielski od 4 lat ale myślę teraz o jakimś rozwoju jego pod kątem informatyki ponieważ wykazuje zainteresowaniem tym kierunkiem. Znalazłam ofertę na takie szkolenia podaję link http://itschool.pl/szkolenia/microsoft-office/excel/ , co myślicie o takich szkoleniach dla dzieci ??
  •    
       

    #2
    Odp: kursy dla 13 latka ?

    Ciekawe, jeśli faktycznie dziecko chce i lubi , to czemu nie zorganizować mu dodatkowych zajęć,. Tej strony nie znałam .

    Skomentuj


      #3
      Odp: kursy dla 13 latka ?

      Jeśli dziecko jest ciekawe świata, lubi sie uczyć i nie nudzi go zdobywanie wiedzy to takie kursy watro mu wykupić. Ważne żeby to dziecko chciało a nie rodzice na chama je posyłają

      Skomentuj


        #4
        Odp: kursy dla 13 latka ?

        Jeśli dziecko wykazuje zainteresowania akurat w tym kierunku to warto to rozwijać. Chodzi tylko na angielski, więc można pokusić się o kolejne zajęcia.

        Skomentuj


          #5
          Odp: kursy dla 13 latka ?

          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
          Jeśli dziecko wykazuje zainteresowania akurat w tym kierunku to warto to rozwijać. Chodzi tylko na angielski, więc można pokusić się o kolejne zajęcia.
          To prawda, warto rozwijać takie zainteresowania na bieżąco. A jeżeli tylko chwyci "bakcyla"szkoleń, uczestniczenie w nich będzie dla niego przyjemnością i zaowocuje wszechstronnym rozwojem.
          Wiem o czym piszę z własnego doświadczenia. Moja bratanica na pierwsze szkolenie (chyba właśnie komputerowe) poszła w wieku 14 lat. Obecnie ma lat 19, planuje w przyszłości założenie własnej firmy i już namawia mnie na wspólne uczestniczenia w takich szkoleniach, aby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania świata biznesu

          Skomentuj


            #6
            Odp: kursy dla 13 latka ?

            Myślę, że język angielski dla dzieci jest znacznie łatwiejszy do nauki niż dla nas - dorosłych. Dlatego jak najbardziej warto zapisać swoją pociechę na zajęcia, gdzie w małych grupach z lektorem będzie w stanie opanować dużo nowych umiejętności

            Skomentuj


              #7
              Odp: kursy dla 13 latka ?

              moja bratanica chodzi do speak upa na kurs, nigy jakoś jej nie ciągnęlo do nauki ale z tego co opowiadał mi brat to idzie jak burza na kursie, on ma wgląd w to jak jej to idzie, nie ma szans na wagary czy obijanie się, taki system mi się podoba

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kursy dla 13 latka ?

                Fakt, kursy językowe zawsze są dobrym rozwiązaniem. Przecież jeśli dziecko zacznie uczyć się języka w młodym wieku, to potem będzie mu bardzo prosto szlifować go, lub po prostu uczyć sie kolejnych języków. Pamiętajcie tylko o tym, by dać malucha do dobrej szkoły językowej, takie jak https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-wloski/ To zapewni mu pozytywne skojarzenia z nauką.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kursy dla 13 latka ?

                  W dobre kursy zawsze warto inwestować.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: kursy dla 13 latka ?

                    W takim wieku dobrym kursem będzie kurs nauki angielskiego. Nauka języka jest bardzo ważna i pomaga w znalezeiniu pracy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kursy dla 13 latka ?

                      Ja nie znam niestety.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kursy dla 13 latka ?

                        Dzieciaki mają obecnie po kilka godzin nauki w szkole. Do tego nauka w domu. I jeszcze kursy edukacyjne? Nie lepiej zadbać o rozwój fizyczny dziecka? Masz np. zajęcia jak tutaj http://wswietnejformie.pl/bjj-kids-wroclaw/ z brazylijskiego jiu jitsu. Albo jakaś piłka nożna czy pływanie. Takie zajęcia pomagają dzieciakom rozwijać się fizycznie i odciążają mózg.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X