Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubezpieczenie mieszkania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Ubezpieczenie mieszkania

    Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
    My mamy ubezpieczenie mieszkania w PZU co prawda nie mieliliśmy okazji sprawdzić czy wypłacają pieniążki w razie czego i mam nadzieję się nie przekonać ale jakoś tak zawsze dobrze mi sie ta firma kojarzy.
    Bo mają ugruntowaną pozycję, dobrą reklamę i są na rynku o wielu wielu lat. Jednak porównując ich ofertę nie rzadko jest dużo mniej korzystna. A klientów mają właśnie poprzez to, że niektórzy nie lubią zmian, tu patrz: mój teść.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Ubezpieczenie mieszkania

      Ja juz nie raz na wlasnej skórze, przekonałam się jak ważne jest ubezpieczenie. Warto to zrobić, ponieważ w razie jakiegokolwiek wypadku mamy dodatkowy fundusz na leki, rehabilitacje, czy odkupienie skradzionych nam rzeczy. Na tej stronie można porównac oferty, tak aby wybrać, tą, która najbardziej będzie nam odpowiadać.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Ubezpieczenie mieszkania

        też muszę o tym pomyśleć

        Skomentuj


          #49
          Odp: Ubezpieczenie mieszkania

          My się zdecydowaliśmy na Wartę. Wydaje się bez zarzutu, a co do ceny, to zależy jaki zakres ubezpieczenia wybierzesz, ale na tle konkurencji wypadają sensownie.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Ubezpieczenie mieszkania

            My mamy PZU dostaliśmy spore zniżki z racji że wszystko u nich ubezpieczamy, a dom od zawsze jest ubezpieczony w PZU więc nie zmieniamy tego

            Skomentuj


              #51
              Odp: Ubezpieczenie mieszkania

              Przy kredycie najczęściej banki oferują ubezpieczenie wychodzi to jednak drożej niż u odrębnego ubezpieczyciela, ale za to nie trzeba już nic załatwiać.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                Ja mam ubezpieczenie, które było oferowane właściwie każdemu w mieszkańców mojego osiedla, ponieważ to firma współpracująca z administracją, więc mam ubezpieczenie doliczone do czynszu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                  Napisane przez Patris38 Pokaż wiadomość
                  Ja mam ubezpieczenie, które było oferowane właściwie każdemu w mieszkańców mojego osiedla, ponieważ to firma współpracująca z administracją, więc mam ubezpieczenie doliczone do czynszu.
                  No i w taki sposób ubezpieczalnia moze sobie podnieś ceny ubezpieczenia, a w nie będzieci mieli nawet na to wpływu.
                  Co do ubezpieczalni mieszkania przy kredycie to rzeczywiście lepiej wziąć oddzielnie, bo jest korzystniejsze i dużo tańsze niz to w banku

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                    Ja mam również ubezpieczone mieszkanie wliczone w cenę czynszu, administracja współpracuje z firmą ubezpieczeniową więc nawet nie wiem która z nich..

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                      Warto przejść się do lokalnego ubezpieczyciele samochodów. W każdym mieście powiatowym i wojewódzkim jest punkt który oferuje listę ubezpieczycieli z całej Polski. Takie coś w rodzaju ceneo i wybrać najtańszą ofertę ze znanych firm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                        Napisane przez baska0 Pokaż wiadomość
                        Warto przejść się do lokalnego ubezpieczyciele samochodów. W każdym mieście powiatowym i wojewódzkim jest punkt który oferuje listę ubezpieczycieli z całej Polski. Takie coś w rodzaju ceneo i wybrać najtańszą ofertę ze znanych firm.
                        Nie wszyscy ubezpieczyciele samochodów chcą ubezpieczać mieszkanie bo np. tam gdzie my ubezpieczamy nie ma nawet mowy o tym aby chcieli ubezpieczyć nieruchomości ale może to kwestia firmy i tego co mają w swojej ofercie. Takie rozwiązanie jest na pewno dobrym wyjściem bo możemy mieć wszystko ubezpieczone w jednym miejscu

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                          Rzeczywiście, nie wiem czy każdy ubezpieczyciel samochodu weźmie na siebie ubezpieczenie mieszkania. Ja swoje ubezpieczyłam teraz w PZU, oni akurat mają pełen zestaw ubezpieczeń więc można wykupić cały pakiet.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                            Ja tam mam jakieś podstawowe ubezpieczenie w PZU i w sumie więcej mi nie trzeba. Umiem sama oszczędzać pieniądze i zawsze mieć jakieś pieniądze w zapasie na wypadek jakichś losowych zdarzeń. Polecam to wszystkim bo można zaoszczędzić sporo pieniędzy w takim przypadku i nie trzeba się nigdzie jakoś specjalnie ubezpieczać.
                            Życie mija szybko. Jeśli czasem się nie zatrzymasz, żeby się nim ponapawać, łatwo je przegapić

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                              Niedługo będe kupować mieszkanie, które znalazłam na tej stronie http://www.russjan.com/ . Jest to mieszkanie, a w zasadzie apartament położony w Sopocie. Mieszkanie ma bardzo wysoki standard, znajduje sie w dobrej lokalizacji i sporo będzie mnie kosztować. Zastanawiam się ile mniej więcej będę zmuszona płacić za jego ubezpieczenie biorąc pod uwagę to, że chcę mnieć najwyższy pakiet. ktoś z Was się orientuje w cenach?

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Ubezpieczenie mieszkania

                                Fajnie, że temat tak się rozwinął. Jest w czym wybierać, a to jest najważniejsze.
                                Miłość czyni ludzi dobrymi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X