Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeziębienie.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Przeziębienie.

    Ja jestem w III trymestrze, jak chorowałam na przeziębienie w I trymestrze, to brałam http://oscillo.pl/. Homeopatyczne i nieszkodliwe, zarówno dla maluszka jak i dla mnie, a zadziałało.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Przeziębienie.

      Ja czasem potrafię nawet miesiąc walczyć z takim przeziębieniem

      Skomentuj


        #33
        Odp: Przeziębienie.

        Najlepszym według mojej opinii domowym sposobem na przeziębienie jest gorąca herbata z miodem, lub z imbirem, czy sokiem malinowym - niezłe efekty daje również syrop z cebuli zalanej miodem. Z leków biorę jedynie te przeciwbólowe, głównie ibuprofen, jako, że ma działanie przeciwzapalnie, w odróżnieniu od paracetamolu.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Przeziębienie.

          Polrun - wydaję mi się, że jak przeziębienie utrzymuje się tak długo to warto jednak pójść z tym do lekarza.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Przeziębienie.

            Ja przy przeziębieniu noc oczyszczam solą morską i na kaszel podaję Dicotuss. Zawsze pomaga
            Niepoprawna romantyczka

            Skomentuj


              #36
              Odp: Przeziębienie.

              Noc czy nos? I jak to robisz? Nie znałam takiego sposobu.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Przeziębienie.

                a co na grzyby w organiźmie? czy picie czystka wystarczy czy warto jeszcze dołożyć do tego jakieś suplementy? mam problem bo moj tata często łapie to cholerstwo i nie może się go pozbyć teraz pojawiła mu się grzybica skóry zdjęcia porównałam w necie i wygląda to dokładnie tak jak grzybica. Do lekarza umówił się dopiero na piątek, ale swędzi go to strasznie i już nie wiem co na to dać?

                Skomentuj

                       
                Working...
                X