Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wszystko co naturalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wszystko co naturalne

    Witam wszystkie mamy Co u Was? Chciałabym poruszyć z Wami temat produktów naturalnych. Co sądzicie? Ja osobiście uwielbiam Bardzo ciekawe rzeczy znalazłam np.,tutaj xxxxx Chętnie poznam Wasze ulubione sklepy i produkty? Ja najbardziej lubię kosmetyki i herbatki,a Wy?
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:20. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Wszystko co naturalne

    Ja sporo ziół piję. Ale kupuje je w aptece, są bardzo dobrej jakości.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wszystko co naturalne

      u mnie zioła i kosmetyki naturalne to - apteka internetowa głównie, czasami sklepy i apteki stacjonarne
      Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:30. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wszystko co naturalne

        ja ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki Vichy i jestem mega zadowolona
        Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:29. Powód: link - reklama

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wszystko co naturalne

          Napisane przez ewelka82 Pokaż wiadomość
          ja ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki Vichy i jestem mega zadowolona
          a to jest naturalne? noooo NIE.
          poza tym oni nie testują kosmetyków na zwierzętach? ;/
          Last edited by gagatka; 06-07-2020, 15:39. Powód: link w cytacie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wszystko co naturalne

            Dużo zależy od konkretnej sytuacji. Ja mogę Wam podpowiedzieć, że naturalne kosmetyki możecie zakupić w aptekach internetowych. Najlepiej zajrzyjcie do xxx i sami przekonajcie się o tym, jak bardzo może Wam to ułatwić życie. Warto mieć to na uwadze za każdym razem, gdy będziecie robić zakupy.
            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:31. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wszystko co naturalne

              Bardzo duzą uwagę zwracam na skład kosmetyków czy produktów spożywczych. To nie jest łatwe, ale warte swojego czasu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wszystko co naturalne

                Fajny internetowy sklep z kosmetykami naturalnymi to Klik-Eco. Mają rzeczy Nacomi, Lavera czy Babuszka Agafia. Sprawdźcie sobie xxxxx Polecam wam olej rokitnikowy i z czarnuszki a także maski algowe Nacomi i krem maska do regeneracji skóry na noc Lavera, ale w sumie wszystkie kosmetyki naturalne stąd dobrze się u mnie sprawdziły.
                Last edited by disne; 23-06-2020, 00:21. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wszystko co naturalne

                  Polecam ciekawy artykuł w tematyce produktów z medycyny naturalnej wrzucam ciekawy artykuł w temacie trafka.pl/cbd-info/olej-konopny-cbd-a
                  Last edited by disne; 30-06-2020, 19:10. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wszystko co naturalne

                    Ja naturalnych kosmetyków szukam zawsze na tej stronie i jestem bardzo nimi zachwycona ekopolka xxx
                    Last edited by gagatka; 06-07-2020, 15:38. Powód: link - reklama

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wszystko co naturalne

                      Na szczęście widzę w drogeriach i marketach łatwo dostępne naturalne kosmetyki ale też detergenty do sprzątania. Jestem zadowolona z takich zmian na rynku, to znaczy też że co raz więcej ludzi to kupuje. Dla mnie to bardzo ważne. Poza tym sprzątając naturalnymi "detergentami" mniejsze ryzyko gdyby któryś z naszych brzdąców postanowił się do czegoś dobrać

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wszystko co naturalne

                        Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
                        Fajny internetowy sklep z kosmetykami naturalnymi to Klik-Eco. Mają rzeczy Nacomi, Lavera czy Babuszka Agafia. Sprawdźcie sobie xxxxx Polecam wam olej rokitnikowy i z czarnuszki a także maski algowe Nacomi i krem maska do regeneracji skóry na noc Lavera, ale w sumie wszystkie kosmetyki naturalne stąd dobrze się u mnie sprawdziły.
                        Też uwielbiam produkty Nacomi, w sumie nie znałam Twojego sklepu bo zawsze kupuje wieksze zakupy w drogerii xxx bo tam zaopatruje się w inne rzeczy, te mniej eko też ale w sumie warto wiedzieć, że tam znajdę wszystko eko
                        Last edited by gagatka; 23-07-2020, 19:38. Powód: reklama

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X