Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mama...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mama...

    Mamaś! na dźwięk tego słowa mogłabym biedz na koniec swiata żeby sprawdzić, czy wszyskto dobrze z moim synkiem

    Mamaś! jedno słowo wystarczy a ja jestem już cała jego

    Mamaś, tak zwraca się do mnie mój 4-latek. W tym słowie zawarte jest ABOSLUTNIE WSZYSTKO, CAŁA ESENCJA MIŁOSCI, CIEPŁA, ODROBINA PRZEKUPSTWA,SZCZYPTA PODSTEPU, ORAZ WSZYSTKIE POZYTYWNE EMOCJA ŚWIATA. Nie ma dla mnie piękniejszego słowa od MAMAŚ!

    Juz zawsze chce byc Mamaś i zawsze będę

    Bycie "Mamasiem" nie jest łatwe i całe życię będe sie tego uczyła, ale kocham być MAMASIEM! Sprawia mi frajdę odkrywanie świata na nowo i uczenie się..."Mamaś a z czego zrobiona jest krew?" "Mamaś a z czego zrobiony jest plastik", "Mamaś a kamień z czego jest zrobiony" a Mamas co? puka się w głowę, myśli, główkuje i szuka...uczy się razem ze swoim synkiem, uczy się zycia, świata, radości z drobizagów, oraz przezywa dramaty zepsutego samochodu czy zgubionego klocka.

    Wiecie jakie to fajne gdy przychdozi do was taki Mlautki człowieczek i mówi
    "Mamaś kocham Cię jak swoją żonę"
    "Mamaś jesteś moją księżniczką"
    "Mamas kocham Cię i uwielbiam"
    NIC SIĘ Z TYM NIE RÓWNA!

    Bycie MAMASIEM NAJFAJNIEJSZE NA ŚWIECIE!


    Mamaś - pochodzenie słowa, synek nie umiał dorbze wymawiac "u" i wszedzie gdzie jest "u" mówił "e" lub "a" a w słowie MAMUŚ, na zawsze już chyba - mam nadzieję , zostało "a" i jest MAMAŚ NAJPIĘKNEISJZE SŁOWO SWIATA!
       
Working...
X