Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przechowywanie domowych zdjęć

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przechowywanie domowych zdjęć

    Dziewczyny zdjęć mam naprawdę sporo Stare zdjęcia posiadam w albumach ale zastanawiam się nad sposobem na uporządkowanie tych nowszych zdjęć. Mam ich bardzo wiele i są w wielu miejscach: na tablecie,na telefonie oraz na komputerze. Nie chcę być osoba, która straci te fotografie i potem będzie tego żałowała.
    Amatorsko zajmuję się fotografią tak wiec możecie się domyślić, ile tego wszystkiego jest
    Co jest wygodniejsze?
    Chmura?
    Albumy?
    A moze jednak fotoksiażka? Brałam od uwage fotoksiążkę Cewe.
  •    
       

    #2
    Odp: Przechowywanie domowych zdjęć

    z swojej strony polecam personalizowane albumy z drewna. Takie jak tutaj: http://album-na-zdjecia-wklejane.pl/ Naprawdę są solidnie wykonane, a grawer jest bogaty w szczegóły. Naprawde warto.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przechowywanie domowych zdjęć

      My robimy właśnie fotoksiążki, staram się robic roczniki czyli w jednym albumie najważniejsze i najfajniejsze zdjęcia z całego roku, ale nie zawsze się to udaje- często z wyjazdów są osobne fotoksiązki Mam duże fotoksiązki rocznikowo oraz mniejsze z poszczególnych wyjazdów. Wydaje mi się to wygodniejsze niż układanie zdjęć w albumie, poza tym wygląda bardziej estetycznie. Cewe jak najbardizej polecam bo od jakiegoś czasu drukuję fotografie waśnie tam. Najlepsza jakość, najwygodniejszy kreator (czasami jak nie mam czastu to po prostu wrzucam zdjęcia do kreatora i on sam układa mi fotografie).

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przechowywanie domowych zdjęć

        Ja niedawno mialam w domu prawie 14 albumów zdjęć - jeśli Cię to denerwuje, polecam wybrać najlepsze zdjęcia i zredukować ilość np do 4 albumów. Ja aktualnie mam 2 albumy z czasów młodości i teraz składam trzeci album - zdjęcia zaczęłam wywoływać właśnie z okazji narodzin dziecka, żeby była pamiątka. Nie wywołuję wszystkich ładnych, staram się żeby nie było tego dużo i nie było zdjęć powtarzających się. Fotoksiazka to świetna opcja, dzięki temu w jednym miejscu mozna zmieścić o wiele wiecej zdjęć. Nie polecam tutaj jednak sugerowac się ceną ale polecam zobaczyć jaką jakość oferuja poszczególne firmy. Dzięki temu zdjęcia będą bardziej szczegółowe i nie będa rozmazane. Cewe oferuje bardzo dobrą jakość, możesz śmiało tam drukowac. Kreator jest bezpłatny, tak wiec ściągnij sobie oraz pobaw się w tworzenie fotoksiażek, zobaczysz jak Ci to wychodzi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przechowywanie domowych zdjęć

          dla mnie zdjęcia to puszka pandory
          Doradztwo i pomoc na każdym etapie produkcji odzieży roboczej - krój i wystrój w najlepszym możliwym rodzaju. Kompleksowa obsługa klienta i gotowy produkt wysyłany do twojego zakładu zawsze spełnią swoją funkcję! Sprawdź
          https://brandix.pl/

          Skomentuj

                 
          Working...
          X