Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Siadanie:)

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Dzięki dziewczyny! To już rozwiałyście moje wątpliwości Tak myślałam,że można spokojnie nosić pionowo dzieciaczki,ale jak byłam ostatnio w swoich rodzinnych stronach i oczywiście zleciała się cała rodzinka,żeby zobaczyć Kacperka,to co niektórzy mówili: o jeny! jak wy go nosicie!?
    Ale on tylko tak lubi. I wtedy sobie obserwuje wszystkich z góry Mówili,że podobno na kręgosłup to zaszkodzi...
    A główkę oczywiście podtrzymujemy małemu, bo nieźle nią macha

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja też nie widzę w tym nic szkodliwego, moja córeczka była też tak noszona, nie lubiła na leżąco...a opiniami rodziny się nie przejmuj, większość kieruje się starodawnymi obyczajami, żeby nosić tylko w pozycji leżącej, nie pozwalać się siłować, bo to moze zaszkodzić.. zabobony

      Skomentuj


        #18
        Zgodze sie z Moncia
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #19
          Moja Corcia Wczoraj Skonczyła 6 M-cy I Wczoraj Zaczela Sama Siedziec

          Skomentuj


            #20
            Odp: Siadanie

            Moja córeczka w koncówce siódmego miesiąca zaczeła siadać synek natomiast koniec szóstego a początek siódmego, troszkę wcześniej od niej zaczął był widocznie silniejszy

            Skomentuj


              #21
              Odp: Siadanie

              nie pamiętam kiedy synek sam zaczął siadać. Córeczka natomiast skończyła 8 miesięcy i jeszcze sama nie siada, ala nasza pani doktor mówi, by się nie martwić.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Siadanie

                Mój syn sam był w stanie usiąść, że podpierał się rączką i siadał jak miał 10 miesięcy. Ale to jest kwestia każdego z osobna.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Siadanie

                  zapraszam do wątku: http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=469, ten zamykamy by nie powielać takich o podobnej treści, pozdrawiam

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X