Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Na Każdy Temat

    Pinki zdrówka zdrówka i zdrówka!!
    Teraz gdy jesteście w domku wszystko się zagoi i będzie tylko lepiej.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Na Każdy Temat

      Super wiadomosc Pinki
      Zycze zeby maluch szybko wracal do formy

      Skomentuj


        Odp: Na Każdy Temat

        Pinki jesteśmy z Toba ,trzymajcie sie wszystko bedzie dobrze ,malutki wyzdrowieje ,musisz być silna i nie poddawac się!!!


        Skomentuj


          Odp: Na Każdy Temat

          Dobrze, że jesteście już w domu. Teraz już będzie tylko lepiej. Musi być


          Skomentuj


            Odp: Na Każdy Temat

            pinky najważniejsze, że najgorsze za wami i że jesteście w domu,
            przeraża mnie myśl o tym co wam się przytrafiło, wyśpij się kochana..
            trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia Szymonka
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Odp: Na Każdy Temat

              dzieki dziewczyny!
              normalnie kocham was!wiecie ja optymistka jestem i myslę że powoli bedzie coraz lepiej a wiadomo że trzeba czasu.
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                Odp: Na Każdy Temat

                Czas goi rany to prawda....najgorsze za Wami teraz nie ma innej opcji i będzie tylko lepiej i lepiej
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Na Każdy Temat

                  No właśnie, poza tym Szymuś to młody człowieczek i wykaraska się raz
                  dwa, bez śladów
                  pinky a Ty pewnie l4 na małego masz, tak ?
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: Na Każdy Temat

                    Pinki tak się cieszę że już w domku jesteście
                    Dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do formy dla Szymonka
                    BUZIAKI


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Na Każdy Temat

                      hej. jesli jestescie zainteresowane tym jak zarobic na necie bez klikania w reklamy itp.to wejdzcie tutaj na strone tu sa pewne pieniadze. w tydzien zarobilam 235 cos z groszami.i mam je na koncie w banku. wystarczy zagrac, czyli szybciej od przeciwnika ulozyc puzle i potem zrejestrowac sie i wybrac czy ma byc przelew na nasze konto w banku czy poczta maja przyjsc pieniadze. to jest bardziej pewne i wiarygodne zapraszam http://************org.pl/?p=QvN5Krj3yrvG

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Na Każdy Temat

                        Witam Was kochane, skoro wątek na każdy temat, to mam wielką proźbę, biore udział w konkursie na polkach, piszą że każde chwyty dozwolone więc postanowiłam to wykorzystać, bardzo bym chciała wygrać lale dla mojej córci, wystarczy że pochwalicie moją śiczną córcie, bede bardzo wdzięczna za każdy głosik Dziękuje http://fotoona.pl/d_iskiereczka_moja...kna_abccb.html
                        http://fotoona.pl/d_iskiereczka_moja...essionLogout=1 Ślicznie prosze O Głosik na córcie

                        Skomentuj


                          Odp: Na Każdy Temat

                          mnie też nie ;]]]
                          Ile mam tyle wydam... W lodówce mieszka pingwin! A na zakupy jeżdżę codziennie i wydaje wcale nie mało... a nie jestem rozrzutną kobitką... kupuję produkty dobrej jakości ale nie te najdroższe (mam manie czytania etykietek, sprawdzania ile jest mięsa w parówkach, wody w maśle (haha jak nie wierzycie sprawdźcie, znalazłam margaryne w której było 70% wody!)

                          Jednak ostatecznie wine zwalam na CENY,,, są kosmiczne! Normalna katastrofa finansowa... i ciągle słyszę w tv, że ceny jeszcze wzrosną... olaboga!
                          Ostatnio pokazywali ile kto zarabia na produktach sprzedawanych w sklepach
                          Porównanie:
                          Państwo ____________
                          Producent_____
                          Sprzedawca__
                          Większość pieniędzy inkasuje państwo i ciągle im mało... ale na kampanie ktoś tam przyznał 13 mln więcej niż w ubiegłym roku... tak powtarzał mi mój mężuś.... śmiechu warte...
                          [

                          Skomentuj


                            Odp: Na Każdy Temat

                            moja odpowiedz była... do ani839....(jej wypowiedź znajduje się na pierwszej stronie... a moja na 101)
                            a mamo.. troche zamuliłam...
                            [

                            Skomentuj


                              Odp: Na Każdy Temat

                              Fajny wątek ! Chciałam coś takiego założyć a okazuje się,że już ktoś wcześniej wpadł na ten pomysł W takim razie trzeba go odświeżyć...



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X