Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Swędzenie dłoni i stóp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Swędzenie dłoni i stóp

    Juz drugi dzien swędzi mnie dłonie i stopy, ale od zewnątrz i miedzy palcami. Pojawiają sie rownież zacZerwienienia. Aktualnie jestem w 37 tyg. Zastanawiam sie czy to nie objawy cholestazy, ale wtedy podobno powinno mnie swedziec od wewnątrz, czy któraś z was miała podobnie??
  •    
       

    #2
    Odp: Swędzenie dłoni i stóp

    ja osobiscie nigdy czegos takeigo nie mialam, ale jesli swedzialoby mnei dluzszy czas zasiegnelabym poradu lekarza, moze to nic zlego ale jednak jestes w ciazy i dbasz nie tylko o siebie ale takze o dziecko wiec warto pojsc. Chociazby dla spokoju ducha

    Skomentuj


      #3
      Odp: Swędzenie dłoni i stóp

      napewno z tym trzeba zgłosić się do lekarza on zleca wówczas badania enzymów wątrobowych i wówczas wszystko się wyjaśni, moja koleżanka też miała te problem i coś z tą wewnętrzną stroną było na rzeczy - u niej okazało się iż przyczyną jest nadmierne wysuszanie skóry i musiała mocno nawilżać swędzące miejsca

      Skomentuj


        #4
        Odp: Swędzenie dłoni i stóp

        Ze wszystkimi niepokojącymi objawami w trakcie ciąży najlepiej iść od razu do lejarza. W tym stanie każde objawy mogą nieść konsekwencje dla maluszka i lepiej dmuchać na zimne

        Skomentuj


          #5
          Odp: Swędzenie dłoni i stóp

          Idź z tym do lekarza to może być niebezpieczna dla dziecka cholestaza. Nie zwlekaj i nie odkładaj tego na później bo może być jeszcze gorzej

          Skomentuj


            #6
            Odp: Swędzenie dłoni i stóp

            też mnie bardzo swędziały dłonie i stopy, najbardziej jak byłam w sklepie i dotykałam koszyków, okropność, opuchnięte duże dłonie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Swędzenie dłoni i stóp

              Mój mąż tak miał, gdy dopadła go grzybica stóp... Swędziały go stopy i zrzucał winę na mnie, że niby skarpetki piorę w złym proszku. Sprawdź też tutaj http://adamed.expert/ czy nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Swędzenie dłoni i stóp

                najlepiej wybierz się do lekarza

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Swędzenie dłoni i stóp

                  W szkole rodzenia położna zwracała uwagę na takie swędzenie i mówiła, by tego nie bagatelizować. Niestety nie pamiętam dlaczego. Więc polecam powiedzieć o tym lekarzowi.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Swędzenie dłoni i stóp

                    Ja teraz przez to przechodzę zaczęło się w 19 tygodniu, najpierw szalenie swędziały mnie stopy dłonie już mniej. Lekarz skierował mnie na badania wszystkie wyszły w normie po czym dostałam wysypki na na całych nogach i rękach. Mąż się śmiał że wyglądam jak jaszczurka. Dostałam leki odczulające i kąpiele w wodzie z nadmanganianem potasu. Trochę puściło ale jeszcze teraz ednokrynolog zmienia mi tabletki na tarczyce bo mogą mnie uczulać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Swędzenie dłoni i stóp

                      Ja akurat nie miałam takiego problemu, ale z każdą niejasnością najlepiej poradzić się lekarza przy wizycie. Poco się stresować.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Swędzenie dłoni i stóp

                        może to być zwykłe swędzenie a może coś z wątrobą, w przypadku każdego niepokojącego swędzenia należy udać się do lekarza i zrobić próby wątrobowe

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Swędzenie dłoni i stóp

                          Kolejny symptom ciąży - swedzenie. Ja tez tak mialam, ale raczej delikatnie. Az tak bardzo mi to nie przeszkadzalo. Ale faktycznie nadmierne swedzenie moze swiadczyc o jakichs stanach chorobowych, szczegolnie na watrobie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Swędzenie dłoni i stóp

                            gdyby mnie ciągle swędziały stopy, to na pewno udałabym się do podologa. podolog jest właśnie od takich dolegliwości. osobom z Warszawy polecałabym gabinet Satin - tam na pewno się Wami zajmą.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Swędzenie dłoni i stóp

                              Kilka lat temu zaczęły swędzieć mnie stopy. Obawiając się grzybicy jak najszybciej zapisałam się do lekarza a także smarowałam stopy środkami dostępnymi bez recepty. Niestety musiałam czekać ponad miesiąc na wizytę u specjalisty i już pod koniec okresu oczekiwania na wizytę skóra na stopach zrobiła mi się bardzo sucha. Dermatolog stwierdził łuszczycę a nie grzybicę. Nie mam pojęcia czy te swędzenie miało związek z powstającą łuszczycą, ale jest możliwość, że miało. Teraz smaruje stopy kosmetykami przeznaczonymi do skóry z łuszczycą i sporo czytam na ten temat. W tym tygodniu np. trafiłam na ten artykuł http://www.febumed.com.pl/luszczyca/...enes-wiedziec/ . Polecam!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X