Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to depresja ciążowa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    3mam kciuki za waszego Aleksa, i za was bo wasze sily sa tez wazne.
    bedzie dobrze - musi byc!!!!
    waszej dzidzi troche zajmie zanim bedzie na rowni z rowiesnikami ale nie pprzejmojcie sie jest i tak super silna,
    TO NIE TWOJA WINA ZE TAK SIE STALO! na takie akcje ma wplyw wiele czynnikow, jednym z nich jest przemeczenie(mi tez wody odeszly jak bylam jeszcze nie rozmiekczona i bez rozwarcia, ba wogole bez skorczow nawet tych przedskorczow nie mialam, co prawda w terminie,) , ale kiedys babki na polach orały i rodzily dzieci w terminie, wiec po prostu ciaza ciazy nie rowna.

    dUUUUUUUUUUUUUUUUUUżo zdrowia i sił
    Last edited by pieczulka; 18-08-2009, 20:55.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Bardzo Poruszył Mnie Twój Post Jestem Mamą Dzieciaczka Który Oprócz Tego że Jest Wcześniakiem To Urodził Się Z Hypotrofią W Sumie Wcześniakiem Bardzo Nie Był Bo Urodził Się W 37 Tyg. Przez Cesarkę Dlatego Właśnie że Przestał Rosnąć Bardzo Chciałam Mieć Dziecko To Drugi Nasz Synek Wcześniej Przez Wiele Lat Się Staraliśmy Ale Nie Mogłam Zajść W Ciążę A Jak Raz Zaszłam Dzidziuś Umarł W 12 Tyg.więc Kiedy Byłam Teraz Bardzo O Siebie Dbałam Ale Nie Było Tak Jak Powinno Mimo To Leżałam Dwa Razy W Szpitalu Brałam Leki I Na Końcu Jeszcze Doszło To Mały Był W Złym Stanie Miał Od Razu Zapalenie Płuc Niskopłytkowość Która Nie Chciała Mijać żółtaczkę Wybroczyny Opuchliznę I Inne Rzeczy Ale Szybko Dochodził Do Siebie Więc Moje Przeżycia Do Twoich Są Niewspółmierne Jedyne Co Nas łączy To To że Nasze Dzieci Mogły Umrzeć A Jednak żyją Mimo Złych Opini Lekarzy Chciałam Ci Powiedzieć że My Mamy To Już Za Sobą Mały Jest Zdrowy Robiliśmy Tysiące Badań Rośnie I Rozwija Się Jak Inne Dzieci W Jego Wieku Jest Może Mniejszy Ale Silny I życzę Wam żeby U Was Było Tak Samo żebyćie Byli Razem I żeby Malutki Był Już Na Prostej Bez Badań Lekarzy I Strachu Pozdrawiam
      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

      Skomentuj


        #18
        Najnormalniej w swiecie sie rozkleilam ZYCZE DUZO ZDROWKA ZAROWNO TOBIE JAK I MALENSTWU!








        Skomentuj


          #19
          Dziękuję mały waży już 1,310kg i oddycha sam
          Last edited by Beti313; 22-08-2009, 14:56.




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            #20
            Super oby tak dalej








            Skomentuj


              #21
              Witajcie dziś mam już 1,437kg, badanie wzroku nie wykazało "retinopatii wcześniaczej" chodź i tak nie wiem co to jest Lekarze są z niego bardzo dumni i w końcu zaczęli mówić że jest DOBRZE. Serdecznie dziękuję wszystkim i pozdrawiamy




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                #22
                cześć Beti retinopatia wcześniacza to choroba siatkówki oka występuje u wcześniaków jest to odklejenie siatkówki i powoduje ślepotę całkowitą lub częściową bardzo się cieszę że dzidzia jest w coraz lepszym stanie i że walczy no i że jest zdrowa i silna
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  no mały rośnie dziś ma 1,460kg , dziś będą mu tez usuwać szewki które niestety wrosły sie w ciało wiec czekają na chirurga który to zrobi. Mam nadzieje że to już ostatni ból jaki musi znieść moje maleństwo. Poza tym wszystko ok. Pozdrawiam i życzę miłego dnia




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    #24
                    no i dziś dostałam nie wesołe wieści ze szpitala u Aleksa w stolcu pojawiła się krew robią mu badania konkretnie nie wiem w jakim kierunku bo tak mnie ta informacja przytłoczyła że nie byłam w stanie słuchać co lekarka do mnie mówi, zrozumiałam tylko tyle że że podejrzewają alergie na białko (mój starszy syn też miał ale obiawiała się ona na tle oddechowym) lub pęknięcie jakiejś żyłki w okolicach około odbytowych gdyż ma twarde stolce. Od przed wczoraj waga stoi w miejscu (1,460) a od wczoraj jeszcze zmniejszyli mu ilość pokarmu aby nie obciążać żołądka. Wirusa żadnego nie podejrzewają bo za dobrze wygląda ale też to sprawdzą. No i już ma zamówioną krew, dziś będą mu przetaczać.
                    To było zbyt piękne by było prawdziwe że tak szybko wracał do zdrowia
                    Pozdrowienia




                    W DOMU PEŁNYM DZIECI
                    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                    Skomentuj


                      #25
                      Beti313 cokolwiek byśmy tu teraz napisały, zabrzmi to banalnie, bo nawet w 20% nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić co czujesz. wiem, że każde "nic się nie martw" i "będzie dobrze" zabrzmi głupio, ale ja głęboko wierzę, że Twoja historia zakończy się dobrze! będę trzymać kciuki,i pomodlę się o twojego maluszka.
                      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                        no i dziś dostałam nie wesołe wieści ze szpitala u Aleksa w stolcu pojawiła się krew robią mu badania konkretnie nie wiem w jakim kierunku bo tak mnie ta informacja przytłoczyła że nie byłam w stanie słuchać co lekarka do mnie mówi, zrozumiałam tylko tyle że że podejrzewają alergie na białko (mój starszy syn też miał ale obiawiała się ona na tle oddechowym) lub pęknięcie jakiejś żyłki w okolicach około odbytowych gdyż ma twarde stolce. Od przed wczoraj waga stoi w miejscu (1,460) a od wczoraj jeszcze zmniejszyli mu ilość pokarmu aby nie obciążać żołądka. Wirusa żadnego nie podejrzewają bo za dobrze wygląda ale też to sprawdzą. No i już ma zamówioną krew, dziś będą mu przetaczać.
                        To było zbyt piękne by było prawdziwe że tak szybko wracał do zdrowia
                        Pozdrowienia
                        Beti trzeba wierzyć i nie poddawać sie i jak jesteś wierząca to modlić dzidziuś potrzebuje silnej matki
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          #27
                          Wyniki badań wykazały podwyższone CRPA nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale co to jest? Był już karmiony butelką ale ze względu na tą krew w stolcu wrócili do podawania pokarmu przez sonde. Znów jest na jakimś antybiotyku i pod stałą obserwacją. Mówią że to nie jest załamanie stanu zdrowia ale boją sie czy nie szykuje sie jakaś infekcja.
                          Ciągle powtarzam sobie że będzie dobrze bo musi być tylko każdy taki incydent z jego zdrowiem oddala dzień jego przyjścia do domu.
                          Mnie znów sie trzymają humory i zmiany nastrojów, potrafie z igły zrobić widły, obrazić się o byle co, ale wszyscy w koło powtarzają że to mi przejdzie jak już będę miała Aleksa w domu. Oby tak było




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                            Wyniki badań wykazały podwyższone CRPA nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale co to jest? Był już karmiony butelką ale ze względu na tą krew w stolcu wrócili do podawania pokarmu przez sonde. Znów jest na jakimś antybiotyku i pod stałą obserwacją. Mówią że to nie jest załamanie stanu zdrowia ale boją sie czy nie szykuje sie jakaś infekcja.
                            Ciągle powtarzam sobie że będzie dobrze bo musi być tylko każdy taki incydent z jego zdrowiem oddala dzień jego przyjścia do domu.
                            Mnie znów sie trzymają humory i zmiany nastrojów, potrafie z igły zrobić widły, obrazić się o byle co, ale wszyscy w koło powtarzają że to mi przejdzie jak już będę miała Aleksa w domu. Oby tak było
                            ten skrót który podałaś to dotyczy cereaktywnego białka jeśli wynik jest podwyższony oznacza możliwą infekcję stąd diagnoza lekarzy i antybiotyk musi być podawany co do twoich zmian nastrojów to nic dziwnego martwisz się o dziecko to inne rzeczy schodzą na drugi plan masz prawo do złości i do łez naprzemian
                            Last edited by jaroszka80; 29-08-2009, 18:33.
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              #29
                              Mały ma 1,500kg znów zaczął przybierać na wadze, ma też infekcję dróg moczowych i włączyli mu ten antybiotyk na 2 tyg. Ale ogólnie jest dobrze, krew w stolcu już nie występuje.




                              W DOMU PEŁNYM DZIECI
                              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                              Skomentuj


                                #30
                                oby dalej do przodu z Twoim maluszkiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X