Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Osłabnięcie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Osłabnięcie

    zdarza wam sie czasem ze robi wam sie strasznie slabo? ja juz mialam 3 razy takie akcje, raz musialam wysiasc z tramwaju, raz w realu i dzis po wypiciu glukozy w laboratorium. robi mi sie zazwyczaj stracznie cieplo, cisnienie uderza mi do glowy,mroczki przed oczami i zawroty w glowie, nie moge zlapac oddechu i oczywiscie nogi jak z waty:/ musze zazwyczaj wyjsc na powietrze i usiasc czym to jest spowodowane i czy powinnam sie tym niepokoic? nie zdaza mi sie to codziennie ale bywaja takie momenty. (jestem w 21 tygodniu)
  •    
       

    #2
    ja też tak miałam ale to normalne w tym stanie organizm jest przeciążony...

    jak będzie zdarzało się to często to zgłoś się do lekarza
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Mi sie tego typu osłabienie zdarzyło przez całą ciąże tylko raz i to na samym początku.

      Tak jak pisała viviet twój stan jest normalny, jedni sie czuja lepiej a inni ciąże znosza własnie tak jak ty...osłabienia, mdłości, zawroty głowy itp.
      Bartuś 26.06.08
      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

      Skomentuj


        #4
        Ja np. fatalnie znoszę ciąże. Ciągle jestem zmęczona i często łapie mnie zadyszka. Zarówno za pierwszym razem jaki teraz jestem pod stałą kontrolą lekarza. Tak po prostu czasami bywa.

        Zazdroszczę dziewczynom, które w czasie ciąży dostają niesamowitego zastrzyku energii i mogą robić wszystko

        Skomentuj


          #5
          OOOo ja tak miałam, moglam wszystko robić.....
          Do 8 miesiąca chodziłam z psem na spacery, a mam haskiego
          i wszyscy w rodzinie krzywo patrzyli, jak mnie ten pies ciągnie i
          poniewiera. Teraz uważam to za nierozsądne z mojej strony, ale
          wtedy jakoś człowiek nie myślał

          QZka7 dziewczyny mają rację, w ciąży może się zdarzać choć podejrzewam
          że bardzo uciążliwe to jest

          Skomentuj


            #6
            moze nie tyle uciazliwe co za kazdym razem strachu sie najem bo nie zawsze jest ktos bliski ze mna gdy mi sie tak dzieje zeby mi pomogl dojsc gdzies gdzie moge usiasc, a nie chcialabym zemdlec i niedajboze upasc na ziemie,

            Skomentuj


              #7
              mi sie 2 razy zdazylo.raz czekalam rano na autobus do pracy bylo jeszcze ciemno i bylam zupelnie sama zrobilo mi sie tak ciezko nie moglam oddychac i bialo przed oczami i modlilam sie tylko zeby nie upasc.nie wiem jak udalo mi sie zatrzymac autobus i kupic bilet.drugi raz w pracy kolezanka(rowniez w zaawansowanej ciazy pomogla mi sie polozyc i jakos przeszlo.mowilam o tym lekarce ale powiedziala ze to prawdopodobnie cisnienie.poza tym tyle energi co w ciazy to ja w zyciu nie mialam
              shannon

              Skomentuj

                     
              Working...
              X