Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-08-2008, 12:22
ale's Avatar
ale ale jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ale.polki.pl

Miasto: śląsk
Domyślnie Ciężarna za kierwonicą.

Nie wiem jak wy, ale ja po godzinnej jeździe autem czuję się półżywa... O ile tak czuję się bardzo dobrze, to w samochodzi na każdej dziurze mam wrażenie, że zaraz zwymiotuję, a po godzinie jest mi słabo. Dziś miałam jazdy, nie byłam pasażerką i prowadziłam, nie denerwowałam się, ale byłam "zielona" Po godzinie miałam czarno przed oczyma i jeszcze chila to chyba bym zjechała, ale instrutkor zaużważył, zatrzymał się i po kwadansie oddechów mogłam jechać. No maskara. W autobusie jest jeszcze gorzej bo jeżdża jak szaleni

W piątek mam egzamin z prawa jazdy (drugi) i nie wiem jak wytrzymam za kierownicą. Macie na to jakieś sposoby? Czy wy też tak strasznie czujecie się w samochodzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-2008, 14:43
Travaudoma's Avatar
Travaudoma Travaudoma jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Travaudoma.polki.pl

Domyślnie

niezły temat. Ja jakoś nie miałam z tym problemu i nawet lepiej czułam się jako kierowca niż pasażer. Nie byłam bierna w trakcie jazdy i może dlatego nic mnie nie gnębiło...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-08-2008, 15:03
Frezja7 Frezja7 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Frezja7.polki.pl

Zdjęcia: 7
Domyślnie

Hej-ja za kolkiem czulam sie swietnie gorzej jako pasazerka!A juz nie mowiac o zapachu w aucie!wszystkie zapachy wyrzucilam!Jedynie zapach benzyny byl do zniesienia a nawet mi sie podobal-KTOZ ZROZUMIE KOBIETE W CIAZY!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2008, 07:56
ale's Avatar
ale ale jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ale.polki.pl

Miasto: śląsk
Domyślnie

O i jeszcze ta benzyna, feee od razu mnie podnosi. A najgorzej teraz w autobusie, lato: pot, perfumy, ludzie z piwem, spaliny. Help ;(
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2008, 00:09
angela_1 angela_1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
angela_1.polki.pl

Domyślnie

Za kierownicą po godzinie jestem strasznie zmęczona, poza tym nie mogę się bardzo skoncentrować na jeździe, więc staram się nie jeździć.
W 18 tygodniu ciąży wybraliśmy się ze znajomymi na wczasy samochodem. Trasa zajęłam nam ok.30 godzin w jedną stronę, ale zniosłam ją całkiem dobrze (ja byłam jako pasażer i nie robiliśmy noclegów). Natomiast już w 23 tygodniu źle znosiłam 3godzinną podróż. Strasznie się kręciłam i nie mogłam znaleźć sobie wygodnej pozycji
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2008, 07:33
asasia14 asasia14 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
asasia14.polki.pl

Domyślnie

Ja będąc w ciążach nie miałam takiego problemu,wręcz przeciwnie,siedziałam za kierownicą do samego porodu.Jedynym minusem było to,że zanim się usadowiłam,to trochę czasu minęło[miałam bardzo duży brzuszek] no i były częste postoje,bo siusiu mogłam praktycznie robic non stop.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2008, 08:40
misio100 misio100 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
misio100.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

ja nie mam problemów z jazdą samochodem ani w roli kierowcy ani pasażera

napisz jak egzamin
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2008, 12:44
asasia14 asasia14 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
asasia14.polki.pl

Domyślnie

prawo jazdy zrobiłam...jakieś 16 lat temu,bez problamu i jeżdżę również bez problemu do dziś-pozdrowionka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2008, 12:58
germany's Avatar
germany germany jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
germany.polki.pl

Domyślnie

Najgorzej to chyba z tym częstym siusianiem. A najczęściej tak jest, że jak nie ma kibelka w pobliżu, to mi zawsze bardziej i częściej się chce!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-2008, 17:53
Basia101
Guest

Zobacz mój nowy profil
Basia101.polki.pl

Domyślnie

czasami jak jazda trwała długo to miałam jakieś wymioty, ale to nie zdarzało się często...
pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania