Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tanie zabawki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tanie zabawki

    Pomyślałam, że wątek, na którym będziemy opisywać zabawki w promocji może się przydać. Ja zawsze zanim wybiorę się na zakupy lubię sprawdzić, gdzie można kupić coś taniej. Jak znajdziecie coś ciekawego, wpisujcie tu, zawsze będzie łatwiej
  •    
       

    #2
    Odp: Tanie zabawki

    Kilka okazji znalazłam w Cobi. Najlepiej na bieżąco zaglądać, trafiają się fajne promocje.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tanie zabawki

      Mi ostatnio wpadły w oko zabawki drewniane. Niedrogie, ekologiczne i na pewno bezpieczniejsze niż plastikowe. Myślę, że wart zwrócić na nie uwagę
      Last edited by karolka31; 20-02-2013, 18:29.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tanie zabawki

        ja polecam bardzo olx, są tam nie tylko zabawki używane, ale też nowe z likwidacji sklepów, albo po prostu taniej od dostawców.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tanie zabawki

          A ja mam duże zaufanie do sklepów internetowych i proponuję właśnie tam poszukać,teraz można spotkać też kilka ciekawych promocji i rabatów na zabawki jak i pozostałe akcesoria dla naszego dziecka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tanie zabawki

            Napisane przez werna Pokaż wiadomość
            ja polecam bardzo olx, są tam nie tylko zabawki używane, ale też nowe z likwidacji sklepów, albo po prostu taniej od dostawców.
            Często zerkam na olx i faktycznie nie raz są tam ciekawe promocje, jednak warto być czujnym, gdyż łatwo paść ofiarą oszustów;/ dlatego warto umawiać się na odbiór osobisty

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tanie zabawki

              Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
              Często zerkam na olx i faktycznie nie raz są tam ciekawe promocje, jednak warto być czujnym, gdyż łatwo paść ofiarą oszustów;/ dlatego warto umawiać się na odbiór osobisty


              Popieram juz nie raz sie nacięłam, że na przesyłkę czekałam wieki a na koniec okazało się, że zabawka jest uszkodzona ;/
              NIe ufam tym portalom.
              Kolezanka pokazała mi dzieciociuszek.pl
              tam mamy bardzo fajnie wypowiadają się na forum, znają się i jak dzieje się coś złego od razu o tym piszą.
              Poza tym wraz ze siostra wystawiamy tam cały czas ciuszki i kupiłam sobie super kiecke na wesele. polecam poki co nie zawiodłam sie.
              Maja spory wybor fajnych zabwek też. Własnie dogaduje sobie cenę za huśtawkę

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Tanie zabawki

                Czasami to taka pozorna oszczędność wychodzi a pozostaje tylko kupa złości i niestety nietrafione zakupy.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Tanie zabawki

                  Jak tanie zabawki to tani sklep internetowy z zabawkami jlbaltic.istore.pl
                  na allegro kupujecie z prowizja dlatego wole sklep internetowy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Tanie zabawki

                    Pamiętam jak mój dziadek robił mi zabawki z drewna Jeszcze do dzisiaj mam wykonany przez niego karmnik. Dzisiaj dzieci wymagają smartfonów za 1000 zł.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Tanie zabawki

                      Akurat tak się składa,że na naszej stronie również znajdziecie wiele ciekawych zabawek dla dziecka w rozsądnej cenie. Najważniejsze jest to aby wybrać je z głową,tak aby nie poszły w odstawkę po tygodniu lub kilku dniach.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Tanie zabawki

                        Ja lubię zabawki ze smyka, no ale tanie nie są:/ Wzięłam się na sposób i kupuje wyłączenia w promocyjnych cenach. Na http://kuponiarnia.pl/promocja/dla-dzieci/zabawki/ są zebrane wszystkie aktualne promocje, więc wyszukuje sklep, który mnie interesuje i jak są dostępne kody rabatowe, to kupuje ze zniżką Oszczędność widziałam już po 3 miesiącach szukania promocji - muszę przyznać, że to uzależnia i jak mam kupić w "normalnej" cenie, to mam z tym duży problem

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Tanie zabawki

                          Tutaj mają niedrogie piankowe puzzle http://www.anluxsklep.pl/163-maty-i-puzzle-piankowe

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Tanie zabawki

                            A u mnie się bardzo sprawdził rowerek trójkołowy, taki jak ten: http://www.smykoland.pl/baby-mix-row...elony-mis.html, Maluch uwielbia w nim "wychodzić" na spacer

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Tanie zabawki

                              Możecie zerknąć sobie tutaj:
                              http://tik-tak.com.pl/

                              Jest to sklep internetowy z artykułami dla dzieci. Można tam znaleźć zabawki dla dzieci w bardzo dobrych cenach. Od jakiegoś czasu zamawiam tam różne bibeloty dla swoich maluchów. Ostatnio córce kupiłam taki oto telefon z aparatem - dzieki temu dziecko może naśladować dorosłych. Na telefonie przesuwają się zdjęcia zwierzątek.Wydaje również ciekawe dźwięki:

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X