Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy ze Śląska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Noo proszę. Przybywa nas mamusiek, przybywa.

    Delff
    mam 26 lat. Za pół roku już niestety 27.
    Szkoła szybko minie, ja też marudziłam, że mogłaby się te studia już skończyć. A tera wróciło by się do nauki Ale wiem, że jest ciężko.

    Delff
    z tego co pamiętam to Monia717 jest z mojego rodzinnego miasta czyli z Rudy Śląskiej
    ( Monia717 pozwoliłam sobie odpowiedzieć za Ciebie )

    Co u Was słychać ??

    Julek do piątku brał leki bo był przeziębiony, a w sobotę znów wylądowaliśmy w przychodni bo obudził się z gorączką i spuchniętym okiem. No i znów na lekach, co prawda antyhistaminowych, no ale jednak
    Biedne to moje dziecko. Gorączkę podejrzewam, że ma przez wyżynające się zęby.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      delff ja też urodziłam na 5 roku. No ale ja z mężem do jednej grupy chodziliśmy więc potem jak już Julek się urodził to na zmianę na uczelnię jeździliśmy.
      Obroniłam się w tamtym roku w październiku. Niestety też nam nie udało się napisać i obronić pracy w terminie.

      Martyna2006 noo właśnie!!! ja nie wiem, że my do tej pory się nie spotkałyśmy
      A ja nawet wiem mniej więcej gdzie mieszkasz (obok ulicy Truchana, prawda?)
      Familly nie obok ulicy Truchana tylka na ul.Truchana



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Noo proszę. Przybywa nas mamusiek, przybywa.

        Delff
        mam 26 lat. Za pół roku już niestety 27.
        Szkoła szybko minie, ja też marudziłam, że mogłaby się te studia już skończyć. A tera wróciło by się do nauki Ale wiem, że jest ciężko.

        Delff
        z tego co pamiętam to Monia717 jest z mojego rodzinnego miasta czyli z Rudy Śląskiej
        ( Monia717 pozwoliłam sobie odpowiedzieć za Ciebie )

        Co u Was słychać ??

        Julek do piątku brał leki bo był przeziębiony, a w sobotę znów wylądowaliśmy w przychodni bo obudził się z gorączką i spuchniętym okiem. No i znów na lekach, co prawda antyhistaminowych, no ale jednak
        Biedne to moje dziecko. Gorączkę podejrzewam, że ma przez wyżynające się zęby.
        Family ze spuchniętym okiem?a co mu sie stało w oczko?jakieś zapalenie spojówki?



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          #34
          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
          Familly nie obok ulicy Truchana tylka na ul.Truchana
          Nooo proszę !!!! jeszcze lepiej
          Marti słuchaj.. czy Ty kiedyś pisałaś, że chcesz zmienić pracę ?? Czy coś
          sobie ubzdurałam ??

          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
          Family ze spuchniętym okiem?a co mu sie stało w oczko?jakieś zapalenie spojówki?
          Wiesz co ... nie, bo spojówki nie są zaczerwienione. Pediatra sądzi, że go coś ugryzło. A mniema dlatego, że przed nami była dziewczynka dokładnie z takim samym spuchniętym oczkiem Ale miała ślady po ukąszeniu a u Julka nie ma

          Lecę dalej walczyć z tym prasowaniem
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #35
            Ja na ukaszenia używam Dapis_ super żel dla takich małych szkrabów i po godzinie bąbla już nie ma kosztuje ok 10zł i naprawde watro, teraz jeszcze u nas wieczorem pojawiaja sie komary wiec niekiedy mała ma z 5 babli któe wymagaja posmarowaia zeby nie marudziła za bardzo bo wiadomo swedzi. A tym bardziej ze te latające paskudztwa tak sie ukrywaja ze trudno niekeidy je znaleśc

            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

            Skomentuj


              #36
              Widze ze niektóe z was to juzsie mniej wiecej znaja. Miło powysyłajcie dane na nasza klase jak macie to sobie fotki poobczajam bo na forum nic powrzucane nie macie. No chyba ze nie checie?!

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                #37
                Tak Family pisałam że chce zmienic prace,a czemu pytasz?



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  I ja do Was dołączam - Rybnik - Boguszowice! Jestem majóweczką z 2009 roku

                  Z Delff już się znamy Witam serdecznie resztę mamusiek!
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    #39
                    Family chce zmienic prace bo chciałabym zacząc pracowac na pełny etat,teraz pracuję na 3/4. W McDonaldzie nie opłaca sie pracowac na pełny etat bo zarobiłabym nie wiele więcej niż na 3/4.I w ogule-praca w McDonaldzie-sama wiesz,czasem wstyd mi sie przyznac gdzie pracuję bo tak dziwnie na mnie patrzą.Niestety o McDonaldzie pozostał już taki stereotyp że tam pracują sami najgorsi za 4 zł za godzinę a to nie prawda.Uważam,że rzadna praca nie hańbi ale wiele jest osób które na to,że pracuję w Maku ironicznie się uśmiecha



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      #40
                      Witam Skoczek



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez delff Pokaż wiadomość
                        Ja na ukaszenia używam Dapis_ super żel dla takich małych szkrabów i po godzinie bąbla już nie ma kosztuje ok 10zł (...)
                        delff ooo widzisz... chętnie wypróbuję. Bo ja sprawiłam Julkowi Fenistil. Ale smiem watpić czy on w ogóle coś pomaga. U nas dokładnie to samo w komarami. Julek dzisiaj znów wstał z 3 bąblami

                        Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
                        I ja do Was dołączam - Rybnik - Boguszowice! Jestem majóweczką z 2009 roku
                        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                        Family chce zmienic prace bo chciałabym zacząc pracowac na pełny etat,teraz pracuję na 3/4. W McDonaldzie nie opłaca sie pracowac na pełny etat bo zarobiłabym nie wiele więcej niż na 3/4.I w ogule-praca w McDonaldzie-sama wiesz,czasem wstyd mi sie przyznac gdzie pracuję bo tak dziwnie na mnie patrzą.Niestety o McDonaldzie pozostał już taki stereotyp że tam pracują sami najgorsi za 4 zł za godzinę a to nie prawda.Uważam,że rzadna praca nie hańbi ale wiele jest osób które na to,że pracuję w Maku ironicznie się uśmiecha
                        Noo wiesz Oczywiście, że żadna praca nie chańbi !!! Na drugi raz zapytaj sie tej osoby czy lubi żreć w MC? I ciekawe kto by jej przygotowywał te wszystkie Big Mac'i gdyby nie Ty
                        Tupeciaże
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #42
                          Tak ze Skoczkiem sie znamy. Witam !
                          A jeśli chodzi o dapis to jest rewelacyjny. Mam kolezanke Farmaceutkę i przynosi mi takie które sa dobre dla niemowlaczków a ja już wuypróbowałam i jestem mega zadowolona.
                          Drugi krem któy używam i jest bezwzględny to Krem Specjalny z Emolium na uczulenie. Troche drogi bo 75ml kosztuje 30zł ale nie uzywa sie go czesto wiec spoko. zeszta moja jak sie okazalo 2 raz dostała uczulenia i jednak to nie płyn do kąpeili był przyczyna tylko proszek do prania

                          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                          Skomentuj


                            #43
                            Acha Martyna2006 nie przejmuj sie głupim gadaniem ja w tamtym roku na targ jeżdziłam wiec nie ma czym sie przejmowac dużo nie zarobiłam bo tylko 2 miesiące tam stałam ale miło wspominam bo fajni ludzie tam są chodzi o sprzedających i super klimat sie złapało. Do tej pory z jedna dziewczyna kontakt utrzymuje. Wiec myśl pozytywnie

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              #44
                              Napisane przez Skoczek Pokaż wiadomość
                              I ja do Was dołączam - Rybnik - Boguszowice! Jestem majóweczką z 2009 roku
                              Witam serdecznie resztę mamusiek!
                              Witam
                              Boguszowice mam prawie za rogiem, zresztą pracuję w Rybniku, więc może się kiedyś spotkamy


                              Skomentuj


                                #45
                                Czemu nikt do mnie nie ma tak blisko

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X