Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-05-2012, 13:10
mamamaria mamamaria jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamamaria.polki.pl

Domyślnie makijaż w ciąży

Zapraszam wszystkie przyszłe mamy, które chciałyby sprawić sobie przyjemność i nauczyć się czegoś nowego o sztuce makijażu w ogóle, i w ciąży zwłaszcza, na casting do programu poświęconego malowaniu. Nasza prowadząca – ekspertka radzi uczestniczkom, jak mogą poprawić swoją urodę, zmienić coś w swoim sposobie malowania, doradzi, jak radzić sobie z problemami i mankamentami, a także jak podkreślać atuty. To bardzo fajny program, a nasza prowadząca to świetna specjalistka i przemiła osoba.
Casting odbywa się w czwartek 31 maja, od godziny 10.00 do 18.00. Czas na jedną osobę – około 20 minut. Trzeba przyjść w makijażu.
Adres castingu: Warszawa, studio TPS, ul. Dominikańska 9 (wejście od ul. Niedźwiedzia)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2012, 13:27
Nique Nique jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Nique.polki.pl

Domyślnie Odp: makijaż w ciąży

czy takie castingi odbywają sie cyklicznie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2013, 18:46
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 504

co fajnego to zawsze wawie... a w mojej mieścinie nic nei ma hehe... uroki zycia w malym miescie :-))
Nieprzeczytane 10-04-2015, 09:22
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

Zdjęcia: 2

fajne te spotkania, byłam na takim jednym, dobrze wiedzieć jakie kosmetyki można używać w ciąży, a jakich lepiej unikać, zawsze się człowiek czuje wtedy lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2017, 09:44
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Ja rzadko się maluję, nie mam na to ochoty i stawiam na naturalność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-01-2018, 14:25
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Według mnie w pierwszej kolejności trzeba wybrać odpowiedni pędzel. Pomoże nam w tym poradnik ze strony http://www.ezebra.pl/Rodzaje-pedzli-...494924997.html Zdawać by się mogło, że syntetyczne pędzle do makijażu będą najlepszym rozwiązaniem dla osób z problemami skórnymi, biorąc pod uwagę fakt, że naturalne włosie zwierzęce jest częstym alergenem. Nie do końca jest to prawda. Niektóre pędzle syntetyczne także uczulają i prowadzą do podrażnień. Nie jest więc regułą, że problemy skórne wymagają użycia wyłącznie syntetycznych pędzli. Z pewnością przewagą pędzli z syntetycznym włosiem jest ich trwałość. Posłużą nam zdecydowanie dłużej niż pędzle z włosia zwierzęcego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-03-2018, 08:07
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Do wykonania perfekcyjnego makijażu potrzebne są kosmetyki dobrej jakości które utrzymują się cały dzień. Ja przeważnie używam Max Faktor i Revlon , te kosmetyki od dawna są moimi ulubionymi i najczęściej kupuję je w drogerii online https://puderek.com.pl/ mają spory wybór a ceny są niższe niż w innych drogeriach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2018, 07:42
bananowy bananowy jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bananowy.polki.pl

nie zawsze to co drogie oznacza lepsze. Moim zdaniem kobieta w ciąży powinna chociaż robić delikatny makijaż. Więcej informacji na tej stronie http://babyneo.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-06-2018, 14:37
miszczuuuuu miszczuuuuu jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
miszczuuuuu.polki.pl

Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania