Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    śliczna ta twoja Domisia i taka duża. może rzeczywiście grzyb jej przeszkadza one strasznie zanieczyszczają powietrze,kupcie taki sprey na grzyb.





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Cześć dziewczyny
      Widzę,że się trochę rozpisałyście , super

      Majek Ty stara? a gdzież tam!!
      Tak jak pisała Ania , masz 28 lat i córkę w 2 klasie a ja?Dopiero jedno a jeszcze do szkoły nie chodzi a mam 24 lata

      Kasiek śliczne zdjęcia.

      Family już na dwóch kółkach??no zuch chłopak!!
      Amelka jeździ na hulajnodze i na 4 kołowym.Czasem gdy rowerek wjedzie na dziurę już piszczy że leci więc nie sądzę aby szybko wsiadła na dwu kołowca.
      Pozatym zrobiła się strasznie pyskata , a jej powiedzonka?Boki zrywać.
      Dziś np wracamy z placu zabaw i mówi: mama ta burza jest upierdliwa ,bo ciągle przychodzi

      Z większych wydarzeń?hmm mamy za sobą adaptacyjną wizytę u dentysty.Amesia ładnie otworzyła buzię,pobawiła się sloniem(rurka z wodą) oraz dostała medal z nagrodą.Ma dwie dziurki kurcze tak dbamy o ząbki a tu masz.Kolejna wizyta 4 lipca.

      Ja dziś mam wolne, a więc zmykam ogarnąć mieszkanie.Pa
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej dziewczynki
        co u was słychać?
        pogoda nam się w końcu poprawiła ale ja się czuję nie za bardzo. młody zaraz jedzie z em na rower,pewnie nad staw pojadą a ja będę leżeć a potem pojdziemy na plac zabaw może. młody na malował tacie laurkę farbami, niby kwiatka ha ha kolorowa plama to była z przewagą czarnego





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Czesc dziewczyny

          Praca za pracą a czasu wolnego brak...co u Was słychać??
          U nas od 1 w nocy taka ulewa że ,,chylonka''(rzeka) wylała , mieszkania zalane-gdzie to lato???

          Amelka broi, jeszcze trochę i do przedszkola.Już po mału kompletuję ubrania na jesień,co by wszystkiego na raz nie kupować

          Ale co u Was??piszcie ,piszczie
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ********* Crazy Mums*********

            Witam widze ze tu pustki straszne . U nas pogoda do kitu pada i zimno , gdzie to słoneczne lato a tak powoli tez zaczynam myslec o nowym roku szkolnym Tymoteusz do pierwszej klasy wiec laba nam sie kończy , Asia do przedszkola .Color jak Ci sie pracuje i jak to znosi mała ze mama chodzi do pracy . Dziewczyny co tam u was napiszcie cos .

            Skomentuj


              Odp: ********* Crazy Mums*********

              Melchior - u mnie wręcz przeciwnie (Wlkp). Ponad 20 stopni, słonecznie. Teraz tylko czekam aż się Młody obudzi i wybywamy na dwór. ;]

              Skomentuj


                Odp: ********* Crazy Mums*********

                Dzień dobry

                Kurcze dziewczyny .... ależ się naszukałam tego wątku. Przeleciałam przez wszystkie działy. Byłam pewna, że jesteśmy w "Rodzice". No ale dotarłam....

                Wróciliśmy z urlopu, pogoda nam jednak nie dopisała, dosłownie mieliśmy 2 dni słoneczne, przez 15 dni. Nie padało codziennie, ale było pochmurno. Podobno sierpień też nie zapowiada się rewelacyjnie.
                Teraz ogarniam się po przyjeździe i wyjdę z tym moim dzieciem na spacer, bo go nosi. Nie potrafi sobie w ogóle miejsca znaleźć, a nie śpi od dwóch godzin dopiero.

                Denaris witaj

                Melchior co u Ciebie? Nadal pracujesz? Tymek na pewno jest podekscytowany pójściem do pierwszej klasy

                Piszcie kobietki.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ********* Crazy Mums*********

                  Witaj Aniu
                  a gdzie wczasowałaś??? na wsi???

                  ja dziś piore a jutro zabieram się za pakowanie i w środę jedziemy do Krakowa do siorki i zabieramy się do ZAkopanego (siorka do pilnowania dzieci hehe) mam nadzieję ż ejednak będzie trochę słońca bo mam już dość deszzów i siedzenia w domku


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ********* Crazy Mums*********

                    Cześć Majuś

                    Ponoć od środy przez tydzień ma być upalnie, więc jest szansa, że będziecie mieć pogodę super czego Wam życzę. A Zakopane piękne miejsce, więc na pewno będziecie się dobrze bawić. Na długo jedziecie??
                    Co tam słychać u twoich dziewczynek ?? Olga to już duża pewnie. My też zaczynamy przygotowania do starania się o drugiego bobasa. W przyszłym roku o tej porze chciałabym być już w ciąży, ale póki co muszę porobić badania, wyleczyć resztę zębów i do dzieła.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ********* Crazy Mums*********

                      Ania to super że myslicie o 2 dzidziusiu Julek już duży więc najwyższa pora
                      A my jedziemy na kilka dni 4-5 bo dłużęj to nie ma sensu z dzieciakami tak mi się wydaje
                      ale za to chcemy sami na sylwestra ucie gdzieś na kilka dni a dzieci z babciami bo normalnie oszaleję z nimi w domu
                      Moje dziewczyny no cóż Julka 5 tyg była u dziadków wczoraj przyjechałą i dziś domu nie poznaję hehe biją się
                      A Olga już nam siedzi jeszze sama nie siada ale jak ją posadzę to zadowolona ale za to na kolanka siępodciąga i turla po całej podłodze

                      Ja coraz intensywniej szukam pracy bo trochę ciężko robi finansowo no i jak mam dosyć siedzenia w domu
                      Julka do 3 klasy idzie już matko czas leci jak nie wiem co


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***************** Crazy Mums*****************

                        czesc Crejzolki
                        mysmy byli pierwsze 2 tyg lipca dzialeczka na wsi + wyjazdy to tu to tam po kaszubach i zulawach, niby niedaleko od domu ale bylo ciekawie, moj jeczal ze pogody akurat nie ma, ale bylo ok tak w sam raz na wyjazdy, bo piekarnika w samochodzie nie bylo a bylo cieplej niz teraz . dzis sie ladnie zapowiadalo a teraz pada i zimno.

                        ja tez sie rozgladam za praca te ceny to jakas masakra, ale jakas dorywcza ew pol etatu i to najlepiej jakby 12 trzepac zeby reszte tygodnia miec z bani(bo teraz raz w tygodniu mam fuche)
                        mlody dostal sie do przedszkola, i do okienka przedszkolnego, ze wzgledu ze i tak nie ide na caly etat do pracy bo Gosia w domu to oddam go do okienka (jest za darmo, 3 godziny 4razy w tygodniu, po bedzie z dziecmi a i w domku skorzysta jeszcze z tego ze ja jestem) pierwsza powazna edukacyjna decyzja w naszej rodzince - ech tu ciezko zdecydowac a co dopiero potem bedzie.

                        Gabrys byl na przelomie czerwca i lipca w TYLICZU fajne miejsce, mieli duzo zabawy w samym "pensjonacie" a i gwiazda i oczko dziadkow naladowal akumulatory samolubstwa i rozpieszczenia.

                        szkoda mi bardzo bo z osiedla wyprowadzila sie mi taka fajna mama z 2 synkami, jeden rok starszy od Gabrysia drugi rok mlodszy , i mimo ze to juz ok 2 miesiace minely, on wspomina ze moze mateusz bedzie na placu - az mi sie plakac chce jak on go szuka, tak fajnie sie razem bawili - a i mi z ich mama sie super spedzalo czas
                        Last edited by pieczulka; 01-08-2011, 14:03.

                        Skomentuj


                          Odp: ********* Crazy Mums*********

                          hej kochane
                          teraz dopiero dojrzałam że coś pisałyście,ja od 1 do 15 mam urlop i odpoczywam.Tydzień byliśmy na wsi u rodziców a teraz siedzimy sobie w mieście.
                          Family super że będziecie sie starac o dzidziusia
                          Majek nie dziwie Ci sie że szukasz pracy,ja bym nie umiała wysiedziec w domu,praca to zawsze jakaś odskocznia



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ********************************* Crazy Mums*********************************

                            Witajcie
                            hehe co jakiś czas reaktywuje ten wątek

                            Majajula jak tam po wakacjach ?? Jak było w Zkopcu ??

                            Pieczulka wiem jak to jest, ja też się przeprowadziłam i tęskni mi się za moimi koleżankami, tutaj te młode babeczki jakoś nie wychodzą. Super, że Gabryś dostał się do przedszkola, mój biedny Julek będzie chyba jeszcze rok siedział w domu Może jeszcze mu coś wymyślę.

                            Julek coś mi się przeziębił, ma katar i wysoką gorączkę, myślałam, że to angina, ale pokazałam go wczoraj pediatrze i na szczęście to tylko przeziębienie.

                            Wiecie co... trochę tak z mężem nie uważaliśmy w poprzednim cyklu... wakacje itp. i teraz już 5 dni spóźnia mi się @. Boję się zrobić test i rozczarować nie mam objawów ciążowych niestety. Nie bolą mnie piersi, nie jestem senna. Wprost przeciwnie brzuch i plecy bolą jak na okres, więc chyba to nie ciążą. Poczekam jeszcze do jutra i w poniedziałek zrobię rano test. Mam nadzieję, że to ciąża bo jak @ nie przyjdzie to jej brak oznaczałoby jakąś chorobę

                            Życzę miłej soboty
                            Last edited by FamilyTree; 20-08-2011, 11:06.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ********* Crazy Mums*********

                              Witam.Dawno tu niezaglądałam bo jakoś czasu brak.Umnie jak widać na suwaczkach będzie wesoło ciąża dla mnie to wielka niespodzianka he he
                              Tobie FAMILY też tego życzę


                              Skomentuj


                                Odp: ********* Crazy Mums*********

                                Aniu gratuluję z całego serca Mam nadzieję, że i ja dołączę do grona zaciążonych. Zrobiłabym test, ale czuję, że w ciąży nie jestem, więc poczekam jeszcze jutro a później zrobię test.
                                Kurcze... ale Ci zazdroszczę Na kiedy masz termin?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X