Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej !!
    Pogoda wyśmienita!! A ja biegam do pracy na 14 a tak chciałabym się choć trochę opalić,biała jak mąka jestem

    Co tam u Was dziewczynki??


    P.S-proszę Was o głosik , raz dziennie.Merci
    http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/18560/sort:id
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Color głosik oddany

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        HELOŁ CREJZOLKI, gdzie wy jesteście???!

        MARTI ciebie wieki nie było ! MISS jak się czujesz? ANIA, MONIA, MELCHIOR,FAMILLI co u was,jak dzieciaczki? COLOR ,MAJEK? no gdzie wy jesteście teskni mi się za wami!





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej dziewczyny my się wakacjujemy u moich rodziców babcia zakochana w Dominice więc ja leżę bykiem i nabieram sił


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witam Was babeczki w pierwszy dzień lata
            Co tam u Was słychać ?? Cisza tutaj jak makiem zasiał .... u nas po staremu, Julek rośnie i co raz to mądrzejszy. Stwierdzam, że trzyletnie dziecko to już zupełnie inne dziecko... nie wiem czy mamy dzieci w podobnym wieku się ze mną zgodzą. Takie dzieciaczki już potrafią analizować każdą sytuację, łączą fakty i czasami to nie wiadomo jak się przy nich zachować i co powiedzieć
            Z takich najważniejszych wiadomości to Julek nauczył się jeździć na dwóch kółkach na rowerku i teraz już razem po lesie jeździmy

            W sobotę byliśmy na weselu, siostra męża za mąż wychodziła. Było bardzo fajnie, wytańczyliśmy się za wszystkie czasy i popiliśmy też za wszystkie czasy

            Marti i jak tam u Ciebie??
            Majkowa jak tam Twoje pociechy?? Co tam u najmłodszej latorośli ?? Olga to już pół roku skończyła, ależ ten czas lecie ....
            Kruszyna jak tam Twoje staranka?? Jest już jakaś fasolinka ?? Zresztą zaraz zajrzę do staraczek to się wszystkiego dowiem
            Kasiek Ty nadal na wakacjach??? Co tam u Dominiki??

            Pisać babole !!!! Bom ciekawa co tam u Was słychać
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Familly witaj
              U nas jutro zakończenie roku Julka 2 klasęma już za sobąale czas mi przez to leci i ja staro sięczuję
              Olga skończyła 5 miechów i przechodzi aktualnie najprawdopodobniej 3 dniówkę

              A Julek sprytny chłopak Majka nawet z kólkami nie umie jeździć wcale ją to nie kręci jakoś ale za to ma 3 tyg hulajnogę i na niej super jeździ a rower no cóż codziennie na nim siądzie i zachwyca sięjak inni jeżdżą ale sama nie ma ochoty możeza rok bardziej jej siębędzie podobało

              Ja 12 lipca mam egzamin na prawko zobaczymy co z tego wyjdzie hehe ale na razie jadę do rodzicó na ich 100 (rodzice kończą 50 lat) i zostajętam do 10 lipca

              potem z mężem troszkę posiedzimy a Julka i Majka zostają u dziadków a my tylko z Olgą


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Majajula upppssss.... przepraszam Ależ popisałam się wiedzą w zakresie dodawania... wiem, że Olga urodziła się w styczniu, mamy szósty miesiąc i tak nie zastanawiając się walnęłam, że skończyła pół roku.
                Pogratuluj Julce ukończenia drugiej klasy. No coś Ty!!! Nie czuj się staro! Popatrz na to tak..., że masz zaledwie 28 lat a Twoja córcia już skończyła drugą klasę, jesteś młodą mamą!!! Jak moje dziecko będzie szło do trzeciej klasy do ja będę miała 33 lata

                Julek parę minut temu zasnął. Kurcze mam wielki problem z położeniem go spać o przyzwoitej porze, od godziny 21 w krzykach i piskach zaganiam go pod prysznic a i tak kładzie się dopiero po 22.

                A co do roweru to każdy na ulicy się dziwi, że już jeździ na dwóch, ale on od zeszłego roku od kwietnia jeździ na rowerze, najpierw z tymi bocznymi kółkami. A dwa tygodnie temu jedno boczne kółko mu się połamało i stwierdziłam, że nie będziemy mu dokupować i je odkręciłam. W domu siadł na rower i od razu pojechał, za którymś razem (myśląc, że świetnie mu idzie) wjechał w futrynę i powiedział, że już więcej jeździć nie będzie bo się boi. Na drugi dzień wziął rower na podwórko ale tylko go prowadził, na następny usiadł, ale nie pedałował tylko odpychał się nogami, a na trzeci dzień już jeździł. Także dość szybko mu poszło. Niedawno wybrał sobie kask i ochraniacze i codziennie teraz śmigamy po lesie.
                Last edited by FamilyTree; 21-06-2011, 22:26.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej hej
                  niestety nie mam jeszcze fasolki ale czuję że to już nie dlugo tak jak Maja Cypu świetnie sobie radzi z hulajnogą od jakiś 6miesięcy a na rowerku pedałuje . . . ale do tyłu i to chwilę
                  3letnie dziecko to już tak mały dorosły, cypu jest CHOLERNIE mądry i wygadany ,naj chetniej to bym mu buzię zakleiła ha ha my jesteśmy w trakcie robienia badań ciąg dalszy z brzuszkiem- jutro posiew i wymaz na ss, a poniedziałek na pasożyty znowu ,mocz ob i morfologia- nie wiem czy pozwolę go kłuć ogolnie jest zdrowym dzieckiem a nie CHCE go tak stresować. i bez tego jest nie do zniesienia bunt pełną gębą
                  MAJEK to ty młoda doopa jesteś ha ha ja mam 24 :P





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    co do zasypiania u nas jest podobnie, dopiero koło 22-22.30 zasypia a w dzień śpi 1 godzinę tak do 14. a jak go nie położyłam po południu to owszem pięknie zasnoł o 20 ale o 4 rano postawił cały blok na nogi fochami i wrzaskiem i rzucaniem się po ziemi bo on się wyspał i będzie się bawil ha ha





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      co do zasypiania u nas jest podobnie, dopiero koło 22-22.30 zasypia a w dzień śpi 1 godzinę tak do 14. a jak go nie położyłam po południu to owszem pięknie zasnoł o 20 ale o 4 rano postawił cały blok na nogi fochami i wrzaskiem i rzucaniem się po ziemi bo on się wyspał i będzie się bawil ha ha

                      MAJEK zdrówka dla maleństwa i Buziaki





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Ania no ja właściwie jak ktoś się pyta ile ma też mówię pól roku albo prawie pól roku

                        No wiesz jak Olga pójdzie do 1 klasy to ja będę miała 34 hehe chyba że coś znowu w szkolnictwie zmienią

                        co do zasypiania to ja z Mają nie mam najmniejszego problemu; jak śpi w ciągu dnia tak około 21 dopiero idzie spać a jak nie śpi to około 20 no i obowiązkowo czytamy książeczkę"Maja poznaje świat"
                        no i jest taka fajniutka bardzo lubię z nią gadać o zwierzętach planetach i jej tłumaczyć dlaczego pada deszcz bo tak się wlepia oczkami we mnie i chłonie jak gąbka
                        I śpiewa ostatnio dużo właściwie cały czas śpiewa swoje wymyślanki, że Maja idzie gdzie si coś robi a przedwczoraj nauczyła się śpiewać Zuzia lalka nie duża i dziś już powiem szczerze mam dość tej piosenki ale Oldze siępodoba bo jak jej Majka śpiewa to się cieszy
                        Maja też lubi dawaćpićOldze


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          MAJEK to ty masz córe anioła ale powiem ci że inaczej jest jak się wychowuję 2- 3 dzieci ,gorzej z jedynakami wiem po sobie i moich siostrach różnica pomiędzy mną a nimi to 6 i 7lat. a Cypus jest cudowny jak :
                          a-nie jest głodny, b-nie jest zmeczony, c- jak nie wstanie lewą nogą a to się żadko zdarza , d-jak nie ma focha i ktoś go nie wyprowadzi z równowagi a taką zdolność mają moje siostry ha ha ha a piosenek i wierszyków i tekstów z reklam zna mnóstwo też bardzo dużo śpiewa a Wymysla

                          u nas dzisiaj w końcu ma być ciepło, w końcu ma dworze po siedzimy Buziaki





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Witajcie ....

                            Majkowa Ty pewnie na zakończeniu roku. Zdaj nam relacje jak wrócisz. Ja mieszkam obok szkoły (chyba technikum to jest) i właśnie trwa akademia na boisku, ładna pogoda więc zorganizowali na zewnątrz.

                            Julek po południami nie śpi a i tak chodzi późno spać, a mnie to irytuje, bo wieczorem już jest bardzo zmęczony i nic nie chce, myć się, jeść, spać, bawić się. Jakieś dwa tygodnie temu właśnie była jedna z takich awantur jak mu mówię, że ma nałożyć sandały bo jest 30 stopni a on ryczy, piszczy, wyje. To mu mówię, że nie pójdzie w adidasach na dwór. No i wył przez 30 min aż w końcu ktoś po policję zadzwonił, że dziecko katujemy. Więc teraz jak się wydziera to mu ustępuję - świetna metoda wychowawcza, co ??? Tzn. nie jest tak, że mu całkowicie ulegam, próbuję znaleźć jakiś kompromis, ale robię wszystko by przestał piszczeć. I w takich momentach mam dość własnego dziecka.

                            Wasze dzieci już śpiewają, recytują, a moje dziecko nie kwapi się do takich rzeczy Ale bajeczki chętnie chce abym mu czytała, jego ulubionymi książeczki są opowiadania o Franklinie. We wtorki chodzimy na zajęcia do biblioteki. Pani wtedy czyta dzieciom, rozmawia z nimi na temat tego co przeczytała. Julkowi te zajęcia czasami się podobają, czasami nie (chyba zależy to od tego co akurat jest do zjedzenia słodkiego ) on to woli być w ciągłym ruchu.

                            No nic dość już naskrobałam. uciekam do sklepu. Miłego dnia.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              ja bym się nie przejmowała niech sobie wzywają policję ja też często ustępuję młodemu jak nie widzę innego wyjść. cyprian uwielbia bajki słuchać oglądać,większość zna na pamięć ha ha do biblioteki chodzimy 2 razy w miesiącu i wtedy młody gra w jakieś gry i szuka sobie książeczek ,a co do ruchu to ten CHOLERNIk dużo mówi i non stop biega skacze . . .

                              my wróciliśmy właśnie z działki i oglądamy bajki





                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej dziewczyny niestety już wróciłam z wakacji ale za dwa tygodnie znowu jedziemy do rodziców bo jedziemy do koleżanki do Mielca na wesele i zostawiamy Domiśke z dziadkami... W sobotę byliśmy z dziadkiem w parku dinozaurów w Bałtowe dodaje link bo tam jest dużo atrakcji i może któraś z Was ma nie daleko naprawdę warto i kilka zdjęć Domki...http://www.juraparkbaltow.pl/
                                U nas z zasypianiem może być za to w nocy masakra wyobraźcie sobie że jak byliśmy u rodziców calutki tydzien przesypiała całe noce wróciliśmy do domu i pół nocy jęczy zastanawiam się nawet nad przestawieniem mebli na tak jak jest u rodziców nie wiem co jeszcze może to przez grzyba bo ochydny wylazł nam w dwóch rogach ściany nie wiem sama a już kupowałam łóżko dla Dominiki.
                                Idę kosić trawe bo męża nie ma bo pojechał do Lublina nasze mieszkanie studenta wynajmować a teścia złapała rwa kulszowa i ledwo się porusza.
                                Mówicie o tych fasolkach to mi troszkę szkoda...
                                majajulaTy stara?? Co Ty gadasz jak Dominika będzie szła do 3 to ja będę miała 30lat teraz mam 23 rzeczywiście duża mi różnica uwierz mi mam starszych znajomych niż Ty i zachowują sie na 18 lat ;d;d;d
                                POZDRAWIAM MIŁEGO DNIA!!! PISZCIE PISZCIE PISZCIE!!!
                                Attached Files


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X