Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    czesc laleczki,
    wieki mnie tu nie bylo, ale jakos nie mam czasu na nic.
    u nas dobrze, troche chorowalismy ale tak lajtowo, pozatym do przodu.
    zaczynam sie zastanawiac nad powrotem do pracy, tzn jak od wrzesnia trafi sie cos ciekawego to poszukam opieki do goski(bo gabrys w przedszkolu) i pojde zeby chociaz na to zarobic, bo gabrys cieszy sie jak gwizdek z przedszkola a my ledwo damy sobie z tym rade.a pozatym mam juz doly z powodu monotoni zycia domowego, moze gdybym miala ogrodek to bym nie chciala wracac do roboty ale kisimy sie w bloku.
    z M mi sie uklada jak zwykle, ale za to z innymi zaczynam tracic cierpliwosc, i wchodzic w konflikty wrrrrrrrr.

    roczek Gosi minął nie wiem kiedy?!?!? mala juz biega bardzo sprawnie.tluka sie z Gabrysiem az wiory lecą,a Gabrys zakochany w siostrze, mowi "moja tosia" jak jakis chlopiec podchodzi to ja przytula i nie daje sie zblizyc chyba przez to ominie mnie etap "chce sie z toba ozenic mamo " bo mam konkuretke ktora juz skradla mu serduszko

    jutro idziemy sie bawic na komune chrzesniaka, nie szalejemy z prezentem bo nie ma za bardzo za co, ale na szczescie maly zyje w dostatku i o dziwo nie ma oczekiwan materialnych-rewelacyjnie wychowani sa z siostra.

    odrazu sie tlumacze bo nie czytalam jeszcze co u was sie dzieje.. zaraz nadrabiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      też słyszalam o tej opasce,ale jakoś nie wpadłam na to
      teraz już lepiej,mdłości mam codziennie ale o różnym stopniu intensywności,ale rzadko wymiotuje wcześniej to 2-3 razy na dzien pawia puszczałam
      teraz jestem w 17tc wiec chyba koniec 4 miesiąca, początek 5-tego.
      szybko czas leci,nim sie obrócę będe rodzic
      wczoraj zorbiłam leczo wiec na dziś obiad mam z głowy.
      póxniej jedziemy na spacer,bo ladnie u nas..
      milej niedzieli
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Miss trochę Ci zazdroszczę jak 17tc to jeszcze 3-4 tygodnie i będzie wiadomo płeć liczysz trochę na chłopczyka czy nie chcesz wiedzieć??
        Dominika zdrowa tylko cierpi w nocy bo wychodzą jej te nieszczęsne trójki:/ siostra męża już drugi tydzień podrzuciła chorego syna... W sobotę wzięłam się za sprzątanie domu i skończyłam kolo 18 a potem głupia jeszcze zaczęłam podwórko kosić do 21 jak weszłam do domu myślałam że zwymiotuje i tak leżałam godzinę... 4 czerwca idziemy na wesele do kuzynki męża do wczoraj mieliśmy się zdecydować jeszcze nie zadzwoniliśmy średni chce nam się iść i oglądać ten splendor wiecie "sukienka ze Francji..." , "podjedzie swoją BeEmKA" wieś tańczy i śpiewa. MIŁEGO DNIA


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          witam w ten mroźny dzionek kobitki

          u nas wirusowo znowu,jutro idę po skierowania dla cypriana na badania-często ma ala wirusówki i boli go brzuch, zaczynam się martwić tyle badań go czeka-nie dam się tym razem spławić lekarce,ciągle wciska że to normalne itd. mam nadzieję tylko że po lekarstwach mi przejdzie raz na zawsze. on od urodzenia robi luźne kupki nie raz robi tylko takie jak powinien, i te wymioty co jakiś czas na widok jedzenia

          Miss ja też ci zazdroszczę i to CHOLERNIE! :-] ja muszę jeszcze z 2 miechy wytrzymac jakoś przy Cyprianku tak sie nie denerwowałam a teraz nie mogę już na tyłku usiedziec ha ha





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witam kochane,
            wreszcie sie cieplutko zrobiło godzina 20 a w krótkim rękawku chodziłam przed chwilką.Dzisiaj ide na nocke do pracy,pewnie będe żyła tylko dzięki kawie,od kiedy tam pracuje nocek nie było a tu nagle wyskoczyli.W sobote zabieram Alana do zoo-to będzie już prezent na dzień dziecka,porobie pare fotek i Wam wrzuce.

            Izuś pisz jak tam w pracy????bo ciekawa jestem jak ci idzie?



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
              Witam kochane,
              wreszcie sie cieplutko zrobiło godzina 20 a w krótkim rękawku chodziłam przed chwilką.Dzisiaj ide na nocke do pracy,pewnie będe żyła tylko dzięki kawie,od kiedy tam pracuje nocek nie było a tu nagle wyskoczyli.W sobote zabieram Alana do zoo-to będzie już prezent na dzień dziecka,porobie pare fotek i Wam wrzuce.

              Izuś pisz jak tam w pracy????bo ciekawa jestem jak ci idzie?
              Marti a czemuż to na nocki??

              Jak mi idzie w pracy?
              Powiem Ci że jestem bardzo zadowolona!
              Ekipa jest super , a wykładaniem towaru idzie mi o.k.
              Dziś miałam być przyuczana na kase ale tyle ludzi że puścili mnie na glęboką wodę, i - 2 zł na kasie-jak na pierwszy raz całkiem dobrze , jak myslisz??
              Jutro ide na 16 do 22 a weekend wolny
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                witam was+kochane
                u nas pogoda się po psuła ,chłodno a w nocy lało i była burza,a mi się wietrzył dywan z przedpokoju kilka dni na ogródku i sam się wyprał ha ha
                MARTI w biedronce nocki? co tam pobicie, wykładacie towar itd?
                IZA fajnie że ci się podoba i jestes zadowolona trzymam kciuki!

                Cyprianek na diecie bez mlecznej i zakaz picia soków na razie i dodatkowo syrop na brzuszek i mocz i kau 3 razy do badania dobrze że już go brzuch nie boli.





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  hej kochane
                  ale gorąco mamy,ja zaraz jade z Alankiem do zoo,mam nadzieje że nie będzie burzy bo duszno jest.
                  Kruszynko na nocce sprzątaliśmy sklep,czyściliśmy wszystko itp.



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    a co tu takie pustki???
                    ja nie wiem co w tym powietrzu jest ostatnio znowu jestem chora i mam rewolucję zoladkowa a jutro odbieramy wyniki młodego, strasznie się denerwuję em ma na 2go wizytę u kardiologa ,mam nadzieję że wszystko będzie oki.
                    MARTI jak tam wypad do zoo?
                    MISS jak się czujesz? co słychać ?
                    COLORKA a jak tam Amelcia znosi nie obecność mamy? KASIEK a co u ciebie? co kupujecie na pereznt ? bo ja nie mam pojęcia





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Hej,
                      Kruszynko może coś zjadlaś nie tak??a być może to z nerwów
                      Mam nadzieję ,że wyniki będą zadowalające.

                      Z Amelką jest dobrze, płacze tylko gdy wychodzę a na resztę dnia zapomina.Zapyta się Babci wieczorem gdzie jestem , a gdy rano wstaje cieszy się jak skowronek gdy mnie widzi.Także nie jest źle.

                      Ja mam dwa dni wolnego dziś piękna pogoda więc wyruszamy na działeczkę.
                      W weekend byliśmy na mieście , więc pokaże Wam focie a co
                      Last edited by ColorWomen; 17-01-2015, 16:54.
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Izuś śliczne jesteście kobietki :-D my jesteśmy na działce u dziadków jest piękna pogoda.
                        Ciesze się że wszystko jest ok





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej wam wszystkim u nas ok tylko jesteśmy na etapie trójek chociaż chyba trochę przestało ją boleć bo dziś była bardzo grzeczna nie jęczała i ładnie spała. Ładna pogoda więc jesteśmy cały czas na dworku wczoraj byliśmy na wsi rodzinnym domu teścia teraz już nikt tam nie mieszka bo teść nie może dogadać się z siostrą i tak stoi i niszczeje... A roboty tam od groma jak zajechaliśmy to busz taki dwa razy kosiliśmy trawę a i tak tylko na ogrodzie a dzisiaj wzięłam się z koszenie już w domu a potem z mężem wycieczka rowerowa. Dominika ma teraz manie zasypiania na podłodze ale tyle o mnie co tam u Was?? Pozdrawiam miłej nocki


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Cześć dziewczyny!
                            Ja dziś do pracy ma 14-22

                            Słoneczko pięknie świeci ,aż chcę się żyć
                            Dostałyście już laurki od dzieci?
                            Ja nie i raczej nie dostanę bo Amesia za mała a nie ma kto jej podpowiedzieć ale to nie ważne.

                            Kasiek u nas trójki wyszły łagodnie bez większych problemów.
                            Mam nadzieję że szybko wyjdą Twej córci , a może już wyszły?
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Colorku nie jeszcze nie wyszły chociaż już tuż tuż bo na górze widać jak się przebijają ale chyba już jej troszkę lepiej bo lepiej się zachowuje. Właśnie Domiśka poszła z tatą do zabawkowego oglądać prezent na dzień dziecka Co kupujecie swoim pociechą ja wpadłam na pomysł dziecięcego namiotu. Właśnie moje dziecko przyszło z różą i ptasim mleczkiem za pomocą taty oczywiście ale zawsze miło
                              Mamą wszystkiego najlepszego!!!!!!!!
                              Last edited by kasiek88kasiek; 26-05-2011, 12:13.


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                hej dziewczynki,ja niestety nie obchodze dnia mamy i jest mi z tego powodu bardzo bardzo przykro. kasiu gratuluje wspaniałego męża i ojca





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X