Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ospa a ciaza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ospa a ciaza

    Jako dorosła kobieta zachorowałam na ospę , kiedys słyszałam ze jezeli dorosła osoba zachoruje to mozna nie miec dzieci czy to prawda czy moze jakis zabobon i nie mam sie co martwic
  •    
       

    #2
    Odp: ospa a ciaza

    Raczej zabobon - nie wiem czemu osoba dorosła która zachorowała na ospę wietrzną nie mogła by mieć dzieci.

    Skomentuj


      #3
      Odp: ospa a ciaza

      dla mnie to też zabobon, jak wiele innych dupereli, jak przechodzenie pod drabina, czy jak ciezarna widzi ogien to dziecko bedzie miec znamie, zabobn zabobony pogania i tyle

      Skomentuj


        #4
        Odp: ospa a ciaza

        Nie słyszałam o tym , haha ja miałam 14 lat jak miałam ospe i mam 2 wspaniałych dzieci. Zabobony i tyle - nie ma co wierzyć w takie głupoty

        Skomentuj


          #5
          Odp: ospa a ciaza

          Ospa chyba nie ale słysząłam, ze z rózyczką jest coś na rzeczy... Wiecie coś może?

          Skomentuj


            #6
            Odp: ospa a ciaza

            Wydaje mi się, że zachorowanie na ospę nie ma wpływu na stan płodności kobiety.

            Skomentuj


              #7
              Odp: ospa a ciaza

              ospa jest groźna w wieku dorosłym dlatego najlepiej przechodzić ją w wieku dziecięcym. Ma także niebezpieczny wpływ na ciąże gdy kobieta zachoruje na nią

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: ospa a ciaza

                Raczej zabobon, owszem ospa tak samo jak świnka przechodzona w wieku dorosłym może być bardzo groźna i nie trudno o powikłania, ale bez przesady.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: ospa a ciaza

                  Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
                  ospa jest groźna w wieku dorosłym dlatego najlepiej przechodzić ją w wieku dziecięcym. Ma także niebezpieczny wpływ na ciąże gdy kobieta zachoruje na nią
                  Tak, dokładnie. ospa jest zagrożeniem dla kobiety ciężarnej. natomiast osoba dorosła może przechodzić ją duzo gorzej niż dziecko dlatego sieję taką obawę gdy dorosły zachoruję.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: ospa a ciaza

                    Hmm dokładnie- ospa może być groźniejsza dla dorosłych osób, jednak nie jest to równoznaczne z brakiem możliwości zajścia w ciążę. Także nie ma co panikować!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: ospa a ciaza

                      Każda choroba w ciąży może być zagrożeniem,czy to na początku czy na końcu ciąży,jednak ospa najgroźniejsza jest jeśli kobieta załapie ja przed samym porodem i wirus przeniesie się na dziecko. Taki maluch może bardzo ciężko radzić sobie z takim zakazeniem, Jeżeli jednak złapie się tą ospę w 30 tygodniu to nie ma obaw do paniki,wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami lekarskimi i bardzo dbać o siebie ze wzgledu na ciążę.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X