Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    urządzamy pokój dziecka

    Urządzamy pokój dla naszego 3-letniego łobuziaka
    Zastanawiamy się nad takimi dekoracjami
    Czy ktoś ma już coś takiego i może powiedzieć czy to fajnie wygląda?
    Last edited by disne; 10-06-2020, 15:43. Powód: reklama
  •    
       

    #2
    Odp: urządzamy pokój dziecka

    Ja niedawno robiłam remont "pokoju" córeczki (nie ma samodzielnego pokoju, ale jedynie wydzieloną część naszej sypialni) i również ozdabiałam naklejkami ściennymi. Nie znam się do końca na pokoikach chłopców, ale bardzo spodobał mi się wóz strażacki (rewelacja!). Myslę, że naklejki wyglądają ładnie, gdy są rozmieszczone w przemyślany sposób i nie jest ich zbyt dużo. To naprawdę świetny pomysł na dekoracje pokoiku dziecka!

    Skomentuj


      #3
      Odp: urządzamy pokój dziecka

      Jesli urzadzacie pokoj dla dziecka to ta strona napewno moze wam sie przydac Pozdrawiam
      Last edited by disne; 10-06-2020, 15:44. Powód: reklama

      Skomentuj


        #4
        Odp: urządzamy pokój dziecka

        jej, naklejki na ścianę to najfajniejsza sprawa na świecie ze wzykłych szarych ścian można stworzyć piękny, disajnerski pokoik

        Skomentuj


          #5
          Odp: urządzamy pokój dziecka

          To racja,z doświadczenia mogę powiedzieć że naklejki dla dzieci lub fototapeta,sprawdzają się naprawdę bardzo fajnie. Jeżeli szukasz do tego stylowych mebelków,to zapraszam do naszego sklepu
          Last edited by disne; 10-06-2020, 15:44. Powód: reklama

          Skomentuj


            #6
            Odp: urządzamy pokój dziecka

            naklejki to najfajnieszy pomysł na świecie każdy smutny pokoik z białymi ścianami mogą zamienić w magiczną krainę pełną przygód

            Skomentuj


              #7
              Odp: urządzamy pokój dziecka

              U nas sa naklejki piankowe i jak narazie sie sprawdzają.Kiedys pewnie pomyśle o tapecie jak beda wieksze...




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: urządzamy pokój dziecka

                A może spróbować samemu coś namalować? Gdy oczekiwałam na pojawienie się naszej córeczki, a czas strasznie się dłużył, poświęciłam jeden dzień na zabawę w malowanie i wyszło coś takiego

                Może nie jest pięknie ale przynajmniej oryginalnie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: urządzamy pokój dziecka

                  A ja narazie postawiłam na dekoracje wirtualne ;-) nasze dziecko ma dopiero co zrobiony pokój, więc jeszcze bedzie czas decydować czy kupimy naklejki czy sami coś wymalujemy. Jak narazie królują gwiazdki!
                  Last edited by disne; 10-06-2020, 15:45. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: urządzamy pokój dziecka

                    A my mamy wymalowane ściany własnoręcznie- tzn ja malowałam. Wyszło tanio, kolorowo i myślę, że ciekawie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: urządzamy pokój dziecka

                      Naklejki są super, ale czasem mam wrażenie, że rodzice przesadzają z tego typu dekoracjami. Zamiast przemyślanej kompozycji, na scanie przykleja się przeróżne ozdoby, które nie maja ze sobą nic wspólnego! Moim skromnym zdaniem zupełny szał to pokój wystylizowany na ulubioną bajkę malucha

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: urządzamy pokój dziecka

                        O ile ma się na tyle kasy żeby pokój tak wystylizować, bo to i łóżko, i tapety, i mebelki - koszt, a dziecko wyrośnie i wtedy wszystko do wymiany total.
                        Ja raczej staram się uniwersalnie - jakieś fajne lampki , biurko, szafki - raczej normalne wizualnie a do tego dekoracje tylko specjalne dla dzieci, bo dekoracje łatwiej zmienić niż całe umeblowanie pokoju

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: urządzamy pokój dziecka

                          A ja mam troje i kazde z moich dzieci chce cos extra no i ma- syn ma pokoik z przerobionej kuchni z duzym lozkiem pietrowym, na scianie ma tapety graffiti i cegle i ma mlodziezowo-corka starsza ma swoja strone pokoju w sliwke wegierke,wrzis i wariacje w paski, a najmlodsza druga czesc pokoju-liliowo a nad stolikiem gdzie sie rysuje i niestety czasami kredka trafi w sciane-naklejki z puchatkiem i jego przyjaciolmi, no i wszedzie siedza miski i lalki ze kolorow moc jest,mysle ze sie dobrze czoje w swoim malym kaciku.bo jako plastyk,moge powiedziec ze na rynku jest tysiace pomyslow dla dzieci na meblowanie i ozdabianie pokoju dziecka,ale moje drogie mamy nie wazne za ile wazne ze samemu i z sercem i waszemu maluszkowi sie podoba i lubi sie bawic i byc w "swoim "pokoju-tak bo to jego miejsce.
                          Gdy macie juz pocieche taka jak moja ola (prawie 3 lata) to samo dziecko was namowi na cos fajnego jedne dziewczynki preferuja ksiezniczki ,drugie misie a jeszcze inne kropki,panowie tez maja pomysly-pierwszy pokoj syna byl w gwiazdy i kosmos,lampa rakiety ,zaslony w ufo....drugi w ciezarowki i samochody,nastepny w pilkarzy, no a teraz graffiti-bo taki ma styl. Sugerujcie sie gustem dziecka.
                          Powodzenia


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: urządzamy pokój dziecka

                            My mamy fototapetę o taką xxxi jest to fajny spójny akcent, chociaż troszkę kosztuje jak jest duży rozmiar ale warto wydać . Póki co jest nawet jeszcze nie popisana przez mojego 2latka , on bardzooo lubi zoo i zwierzątka i te z tapety nawet imiona mają .
                            Last edited by gagatka; 22-09-2020, 13:12. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: urządzamy pokój dziecka

                              ja przeglądając nie raz na forach fotki pokoiku dla niemowlaka czy dziecka rzadko widać w nim pluszaki, których tak naprawdę jest mnóstwo, no chyba że tak jest tylko w naszym przypadku
                              dlatego zdecydowaliśmy się na jeden kolor ścian bez zbędnych dekoracji, które tworzą same kolorowe pluszaki.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X