Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pomysły na wieczór panieński

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Pomysły na wieczór panieński

    My z dziewczynami byłyśmy w Nowym Targu wczarnaowca i było super. Pyszne jedzenie, fajny klimat. Tradycyjna karczma to świetna sprawa!
    Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:29. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Pomysły na wieczór panieński

      Pomysłowość ludzka nie ma granic. Moje koleżanki zorganizowały mi wieczór panieński gdzie............? Na torze wyścigowym gokartami. Wykupiły specjalny voucher Ależ to był znakomity wieczór. Emocji co nie miara, wrażenia, które na długo pozostają w pamięci, a sama organizacja jaką przygotowali nam gospodarze obiektu rewelacyjna! Mieliśmy to do swojej dyspozycji, nikt nam nie przeszkadzał podczas wyścigów, wszystko było na wyłączność. To był wieczór niezapomniany.
      Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:29. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Pomysły na wieczór panieński

        Sama jestem ciekawa jak się teraz spędza wieczory panieńskie
        Ja na swoim zabrałam dziewczyny po prostu na miasto ale wszystkie się przebrałyśmy w stroje a la lata 20.-ste i tak ganiałyśmy
        Ale miałyśmy wtedy wzięcie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Pomysły na wieczór panieński

          Ja myślę, że skoro wieczór panieński ma się tylko raz w życiu to trzeba zaszaleć, ale oczywiście z głową. Spotkałam się z wizytą w SPA, wypadem za miasto i oczywiście wizytą w klubie. Z racji tego, że podczas takiego wieczoru alkoholu się nie unika, polecałabym zaopatrzyć się w tabletki 2KC, które doskonale chronią przed kacem i wspierają organizm podczas dostarczania mu procentów. Tylko bardzo ważne jest to, żeby wziąć go jeszcze przed spotkaniem, a później w jego trakcie. W przeciwnym razie działanie środka będzie osłabione. Ja podczas „zakrapianych” imprez się z nim nie rozstaję i już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam kaca.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Pomysły na wieczór panieński

            Ja byłam na wielu wieczorach panieńskich moich koleżanek. I było różnie. Ale zawsze lepiej jest mieć taki wieczór niż nie mieć wcale. Jeśli chodzi o prezent to jest bardzo dużo pomysłów. Od bielizny nocnej po wiele innych.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Pomysły na wieczór panieński

              hmm fajną opcją jest też jakiś wypad, ja z koleżankami zabrałyśmy przyszłą panna młodą do rancho Colorado w Trzcielu. Pokoje hotelowe bardzo ładne, basen w hotelu, pyszne jedzenie, niedaleko jakieś jeziorko, miejsce na ognisko, można również pojeździć konno- nie da się nudzić, my miałyśmy ubaw, każda była zadowolona i wróciła wypoczęta.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Pomysły na wieczór panieński

                Osobiście nie przepadam za panieńskimi w ,,niegrzecznym" stylu a już totalnie odpada moim zdaniem striptiz. I dotyczy to zarówno przyszłej panny młodej jak i pana młodego. Sama nie byłabym zadowolona z czegoś takiego, mój mąż również nie....

                polecam za to

                weekend w spa
                wycieczkę krajoznawczą do innego miasta
                warsztaty robienia sushi
                warsztaty robienia garnków
                ewentualnie po prostu zarezerwowanie miejsca w jakiejś dobrej pizzerii i babską posiadówkę przy drinkach. Dobrze nadaje się na takie miejsce Telepizza
                Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:30. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Pomysły na wieczór panieński

                  Zainwestujcie w nagiego gościa wyskakującego z tortu czy coś

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Pomysły na wieczór panieński

                    Oczywiście taki wynajem limuzyny z kierowcą warszawa jak najbardziej się sprawdzi. Doświadczony kierowca zawiezie Was gdziekolwiek!
                    Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:34. Powód: link
                    Przeznaczenie nie ma nic wspólnego z tym kim jesteś i skąd pochodzisz. Przeznaczenie zależy od serca i duszy

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Pomysły na wieczór panieński

                      Wszystko zależy od tego, jak lubią bawić się wasze koleżanki. Wieczór panieński wcale nie musi być standardowy i przewidywalny. Niektóre dziewczyny lubią spędzić ten wieczór na szalonej imprezie, jednak osobiście wolałabym zorganizować mojej przyjaciółce coś oryginalnego, choć najpierw radzę zapytać przyszłej Pani Młodej czego oczekuje i dowiedzieć się, co sądziłyby o tym osoby, które miałyby uczestniczyć w tym wydarzeniu
                      Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:36. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Pomysły na wieczór panieński

                        Moim zdaniem pomysłów jest wiele. Warto zerknąć na propozycje ubrań na taką imprezę, do tego wszystkiego upominek z okazji takich uroczystości.
                        Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:27. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Pomysły na wieczór panieński

                          No to wszytsko praktycznie dopiete na ostatni guzik

                          najpierw spotykamy sie u mnie, gdzie bedzie impreza bezalkoholowa. To tak, zeby przestraszyc Anie, niech mysli, ze wieczor purytanski bedzie. Od kazdej dziewczyny Ania dostanie balonik - i bedzie wiazanka zamiast kwiatow.

                          Potem beda prezenty - Kamasutra (ale z reprodukacjami i tlumaczonym starym tekstem), podwiazka, koronkowe majteczki oraz koszulka z napisem "masz jeszcze szanse" (to z tylu) i z przodu: Data waznosci (albo EXP) 1.o9.2007. koszulke bedzie musiala ubrac na caly wieczor.

                          Oprocz koszulki, prezentow otworzyc bedzie mogla dopiero o 23.30

                          U mnie ciasto, napoje.

                          Na 21.30 idziemy do Aqua Parku na kregle (to niedaleko ode mnie).

                          a po kreglach na impreze w klubie, gdzie stolik juz jest zarezerwowany.
                          Tutaj dostanie jeszcze jeden prezent - koperte z kuponami na 3/4 drinki (do wyboru bedzie miec liste okolo 200, bo tyle az jest w tej knajpce a Ania drinki bardzo chciala).

                          potem rozpakowanie prezentow - ale najpierw bedzie musiala odpowiedziec na pikantne pytania.

                          Cos jeszcze moze wyskoczy w trakcie zabawy


                          Zastanawiałam się jeszcze nad wynajeciem noclegów w tym ośrodku w Borach Tucholskich bo ostatnio tam wypoczywaliśmy i bardzo nam się podobało Ale wydaje mi sie, ze jest to dobre miejsce na wieczór panieński latem. Zimą może być zbyt chłodno.
                          Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:27. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Pomysły na wieczór panieński

                            Najważniejsze, aby podczas tego wieczoru doskonale się bawić, dobry humor to niemalże gwarancja udanej imprezy Organizacja wieczoru panieńskiego to kwestia indywidualna, sporo zależy bowiem od osobowości i upodobań przyszłej Panny Młodej. Dla kobiet lubiących aktywnie spędzać czas, szczerze polecam babski wyjazd na weekend, czy kilka dni w góry. Oprócz dobrej zabawy, jest to świetny relaks, dla każdej uczestniczki wyprawy. Wraz z przyjaciółkami byłyśmy w Willi Diana, położonej w Stroniu Śląskim, w kotlinie kłodzkiej. W kameralnym, najbliższym gronie w dzień chodziłyśmy po górach, a wieczorem siedziałyśmy z winkiem przy ognisku - niesamowity klimat, miejsce naprawdę godne polecenia, warto sprawdzić.
                            Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:28. Powód: link

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Pomysły na wieczór panieński

                              Możesz pomyśleć o wieczorze panieńskim w przebierankach. Widziałam takie stroje na pannaikawaler . Może akurat spodoba Ci się coś specjalnego i będziesz zadowolona.
                              Last edited by gagatka; 10-07-2020, 10:26. Powód: link

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Pomysły na wieczór panieński

                                Opcja bardzo dobra o ile oczywiście

                                wynajmiecie sobie dobrej klasy jacht

                                zdecydujecie sie na dobra porę roku ( nie polecam wiosną bo jest dość ryzykowna oraz pogoda moze byc różna, o wiele lepiej jest wybrac się na wycieczkę latem)

                                jak również przynajmniej jedna osoba zna się w temacie oraz będzie w stanie nawigować.

                                Jesli lubicie sportowe atrakcje, polecam jeszcze wypad z ekipą M canoe, ekipa specjalizuje się w organizacji takich sportowych wyjazdów. Mogą zaplanować to w Polsce oraz za granicą. Na ich stronie jest rozpiska planowanych wyjazdów.
                                Na https://www.m-canoe.pl/ proponuję jeszcze doczytać.
                                Last edited by taiwona; 28-09-2020, 08:50.
                                http://forum.mamotoja.pl/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X