Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    Od czasu do czasu funduje sobie zabiegi na twarz, ponieważ lubię o siebie dbać i czuć się dobrze we własnej skórze. Myślę, że od jakiegoś wieku jest to bardzo ważne, aby nie zatracić swojej kobiecości i nie zredukować swojej roli do matki i gospodyni domowej. Jesteśmy też kobietami! Mieszkankom Koszalina polecam ten salon xxxxxxx
    Last edited by disne; 19-06-2020, 23:02. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      Ja unikam zabiegów, które mogą mocno ingerować w moje ciało. Znajoma robiła sobie zabiegi jakiegoś głębokiego liftingu twarzy. Osobiście chodzę tylko na oczyszczanie twarzy i niedawno na depilację laserową samych nóg.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        Czy ktoś z was korzystał z Magicznej Kliniki? Chcialabym sobie wygładzic twarz ze zmarszczek i może sprobować usunąć albo jakos zatuszować blizne na skroni po wypadku z dziecinstwa. Do jakiego lekarza najlepiej sie udac interesuje mnie stolica albo Warszawy?

        Skomentuj


          #94
          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          Ja zastanawiam się nad zabiegiem usuwania rumienia. Boryka się z tym problemem od lat. Widziałam fajną ofertę na; xxxxxxxxxx . Wydaje mi się, że taki właśnie zabieg pomoże wreszcie pozbyć się tego problemu, który mnie prześladuje całe życie.
          Last edited by disne; 19-06-2020, 23:02. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            A co uważacie o masażu leczniczym? Jakiś xxxxxxxxx jest na przykład tu i zastanawiam się właśnie, czy warto się na coś takiego wybrać...
            Last edited by disne; 19-06-2020, 23:03. Powód: link
            "Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana" Heraklit z Efezu

            Skomentuj


              #96
              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              Z chęcią wybrałabym się na jakiś masaż.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                Też o tym marzę... Jeśli chodzi o przyjemności to póki co zapisałam się na zabieg zagęszczania rzęs i polecam doklejane rzęsy każdej kobiecie. Według mnie dobry xxxxxx profesjonalna kosmetyczka i dobrej jakości rzęsy to podstawa!
                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:03. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  Ja raczej nie korzystam z zabiegów kosmetycznych, jedyne co robię to domowe maseczki.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    Dla fanek sztucznych rzęs podsyłam dobry artykuł:xxxxxxxxxx - warto co nieco o tym wiedzieć, nawet jeśli nie robicie tego samodzielnie.
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 23:01. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      Jesienią zdecydowanie warto pomyśleć o kwasach, to doby czas na tego typu zabiegi. Ja jestem po zabiegu DermaQuest – RetextureBritePeel w moim ulubionym gabinecie xxxxxxxxxxx w Katowicach. Zabieg złuszcza naskórek, ujędrnia i działają wybielająco. Jest bardzo skuteczny, moja cera bardzo lubi jego efekty.
                      Last edited by disne; 19-06-2020, 23:01. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        Pomyślałam o tym, aby odmłodzić odrobinę skórę twarzy i nawet przestudiowałam sobie różne zabiegi, które wykonują renomowanej klinice Novoderm. Myślę o wolumetrii, która może mi przynieść kilka korzyści. Na przykład chciałabym poprawić kształt nosa oraz zredukować zmarszczki. Uzupełnienie poziomu kwasu hialuronowego pozwoli bezpiecznie powstrzymać niekorzystne zmiany. Słyszeliście może o takim zabiegu?

                        Skomentuj


                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          Jak na razie tylko kilka razy poddawałam się jakimkolwiek zabiegom kosmetycznym i nie z każdych z nich byłam zadowolona. Chyba najbardziej zawiodłam się na peelingu kawitacyjnym. Nie wiem, czy to wynikało z tego, że został źle wykonany, czy z tego, że miałam co do niego za duże oczekiwania i dlatego nie byłam zadowolona z efektów. Obecnie zastanawiam się nad mezoterapią, ale xxxxx nie jest specjalizacją medycyny, w której się orientuje i dlatego chętnie poznam Wasze propozycje co do gabinetów.
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 23:01. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            Ja osobiście polecam Wam aplikację biuti, na której możecie przy pomocy telefonu umówić się ze specjalistką w swoim domu. Mobilna kosmetyczka dla mnie to fantastyczne rozwiązanie.

                            Sprawdźcie sobie, zostawiam linkaxxxxx

                            pozdrawiam
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 23:01. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              Doradzam jeszcze dobrego podologa bo zadbane stopy to dosłownie podstawa :P W Bielsku na ulicy Szarej znajduje się gabinet Zdrowe Stopy xxxxxxxxx tam właśnie chodzę i baaabardzo dobrze dbają o moje stópki
                              Last edited by disne; 19-06-2020, 23:01. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                                Cześć,
                                zdecydowanie polecam xxxxxxxxx. Uwielbiam spędzać w nim wolny czas. Mają atrakcyjne pakiety spa, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Ja często korzystam z ich z zabiegów na twarz i ciało. Mają bardzo przystępne ceny i dobrą lokalizację.
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:01. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X