Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    W zależności od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć możemy zacząć używać imbiru xxx jako przyprawy podczas gotowania, robić z niego różne napary, płukanki lub okłady, albo zrobić z niego domowe kosmetyki. W internecie znajdziemy mnóstwo przepisów z wykorzystaniem imbiru, zarówno świeżego jak i suszonego. Dodatkowo imbir wykorzystywany jest w przemyśle kosmetycznym. Ponieważ ma działanie rozgrzewające, używa się go jako składnik preparatów wyszczuplających i antycellulitowych. Jeśli nabierzesz ochoty na domowe SPA, warto zrobić peeling, na przykład z mielonej kawy, dodając do niego suszonego imbiru. Same plusy
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:01. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Dla mnie najważniejszy jest uśmiech - niezadbany szpeci, dlatego dbam o to najlepiej jak potrafię. A właściwie oddaję swoje zęby w najlepsze ręce:xxx klinika w centrum Gdańska, bardzo mili specjaliści, dzięki którym stres przed wizytą jest mniejszy Polecam wszystkim, którzy mieszkają w okolicy!
      Last edited by disne; 17-08-2020, 18:01. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Teraz, kiedy na dworze jest tak gorąco, należy dbać o odpowiednie nawilżenie skóry od wewnątrz i zewnątrz, czyli trzeba pić dużo wody i używać dobrych balsamów nawilżających. Warto także pokusić się o lżejszy, wakacyjny makijaż. Podsyłam artykuł, w którym znajdziecie kilka fajnych wskazówek: xxx
        Last edited by disne; 17-08-2020, 18:01. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Co myślicie o korzystaniu ze spalaczy tłuszczu jako sposobie na schudnięcie? Ostatnio się napotkałam z takim artykułem: xxx. Może to być ciekawy temat dla wielu osób tutaj, polecam przeczytać
          Last edited by disne; 17-08-2020, 18:01. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Najwieksza roznice jezeli chodzi o dbanie o zeby, widac po zmianie szczoteczki - ze zwyklej na szczoteczke soniczna - ja tak zrobilam z pol roku temu. Nie dosc, ze mam w koncu czyste zeby, to jeszcze sa widocznie bielsze. Mam szczoteczke taka: xxxx i moge ja ze spokojnym sumieniem polecic, co tez niniejszym czynie.
            Jej zaleta jest niewatpliwie akumulator - starcza na 5-6 tygodni uzytkowania, oraz duza predkosc - chyba z 80k ruchow sonicznych na minute.
            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:01. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Dla mnie najważniejszy jest wzrok, dlatego o niego staram się dbać najbardziej. Regularnie odwiedzam okulistę i jeśli jesteście z Trójmiasta to polecam Panią Ewę Zdybel: xxx Najlepszy specjalista ze świetnie wyposażonym gabinetem
              Last edited by disne; 17-08-2020, 18:01. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                Można zadbać o siebie na różne sposoby, dobre kosmetyki to podstawa, ale też warto postawić na rozwój osobisty.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Ja ostatnio czytałam fajny artykuł o sposobach na poprawę humoru xxx . Jak Wy poprawiacie sobie humor?
                  Last edited by disne; 17-08-2020, 18:02. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    mi najłatwiej jest poprawić sobie humor poprzez uprawianie jakiegoś sportu!

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Odchudzanie nie jest przyjemne, ale przedewszystkim musimy zmienic nasze myślenie i nastawienie. Napewno mega ważny jest sport i zbilansowana dieta. Maseczki antysmogowe Miamed idealnie sprawdzają sie w okresie jesienno-zimowym podczas biegania. Można je także zamówić w jednej z aptek xxx a także tych internetowych. Dbajmy o swoje zdrowie, to jest naprawdę bardzo ważne. Niestety wdychanie SMOGU jest porównywalne do palenia papierosów.
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 17:58. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Ja chyba w tym roku kupię sobie taką maseczkę. Powietrze w moim mieście jest okropne.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          Ja bym podeszła do odchudzania z innej strony. Często jemy rzeczy, które powodują, że tyjemy, a nawet nie zdajemy sobie sprawy z ich szkodliwości: [xxx
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 17:59. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            O siebie należy dbać odpowiednio się odżywiając, uprawiając sporty i tak naprawdę cieszyć się życiem i tym co nas otacza. Korzystajmy z tego co nas otacza ale w rozsądnych ilościach. JA uwielbiam jeść pizze i frytki, oczywiście robię to raz na jakiś czas, ale dzięki temu że zakupiłam sobie Intestę i już przebyłam dwie kuracje, to jakby moje jelita już się uspokoiły. Nie buntują się teraz jak coś zjem mniej zdrowego

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              A ja mam propozycje zadbania o swoich bliskich, jeśli są niepełnosprawni. xxx W tym sklepie można kupić bardzo dużo rodzajów sprzętu rehabilitacyjnego. Profesjonalna pomoc doradców czy atrakcyjne ceny z pewnością umożliwią zakup nowego roweru, czy łóżka.
                              Last edited by disne; 17-08-2020, 17:59. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                sądzę ,że powinnaś dbać tak samo o siebie jak to robiłaś przed ciążą z tym ,że niektóre kosmetyki są w wersji dla kobiet w ciąży i właśnie tych powinnaś używać oraz pamiętaj aby koło 8-9 miesiąca nie mieć pomalowanych paznokci bo na porodówce nie można mieć.

                                _______________________

                                xxx
                                Last edited by disne; 17-08-2020, 17:59. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X