Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

motywacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: motywacja

    Fajne filmiki motywujące można na YT znaleźć. Dużo po angielsku, ale i tak warto oberzjeć.
    siatka ogrodzeniowa

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: motywacja

      mnie motywuje półka w szafie gdzie leżą fajne ale za małe ciuchy, dodatkowo zdjęcie na lodówce na którym jestem lżejsza, młodsza i piękniejsza. Dodatkowo wspomagam się suplementami które jednak bylo nie było kosztują, więc szkoda to zmarnować

      Skomentuj


        #18
        Odp: motywacja

        najlepszą dla mnie motywacją są pozytywnie wyniki mojej pracy, dobre słowo i może jakaś premia

        Skomentuj


          #19
          Odp: motywacja

          dla mnie motywacja to cała półka ciuchów która czeka na założenie, zdjęcie na lodówce z czasów szczupłości i przed odchudzaniem, wydane pieniążki na dobre i często drogie suplementy wspomagające odchudzanie

          Skomentuj


            #20
            Odp: motywacja

            Warto poczytać różne książki o motywacji
            Jak bardzo z upływem lat stajemy się wolni. W wieku 20 lat jesteśmy tym, co uczyniło z nas wykształcenie, ale już około 40-tu tym, co powstało w wynku własnych wyborów, jeżeli takich dokonaliśmy.

            Skomentuj


              #21
              Odp: motywacja

              Moją motywacją jest kupowanie karnetu na siłownie. Kiedy go kupię, szkoda mi marnować pieniądze, więc chodzę i ćwiczę

              Skomentuj


                #22
                Odp: motywacja

                Pracodawcy coraz częściej stawiają na podwyższenie motywacji wśród pracowników, zapewniając im różnego rodzaju korzyści i benefity. Dzięki temu pracownicy czują się docenieni i praca sprawia im większą przyjemność. Dlatego warto pomyśleć o wprowadzeniu do firmy kart z systemu http://motivizer.pl/produkty/opencard/ dzięki którym pracownik zyskuje duże rabaty w partnerskich restauracjach. To oczywiście tylko przykład bo wachlarz korzyści płynących z takiego systemu, jest znacznie bardziej obszerny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: motywacja

                  Dla mnie wystarczy, że spojrzę w lustro - to jest odpowiednia motywacja
                  To oraz fakt, że miewam problemy ze spodniami wżynającymi się w brzuch bez względu na to, jaki mają fason więc traktuję to jako taką przypominajkę, że czas najwyższy zrobić coś z dolną połową brzucha

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: motywacja

                    Zgadzam się co do czytania o motywacji i oglądania filmów motywacyjnych. Im bardziej zgłębimy ten temat tym łatwiej powinno być przełożyć go na nasze życie. A mówiąc o tym chciałabym wszystkim zaproponować bloga http://mistrzmotywacji.pl/ , który zawiera w sobie zarówno artykuły jak i transkrypcje filmów z YouTube. Jego autorem jest Jacek Wiśniowski, który dzięki swoim cennym wskazówkom pomoże Wam osiągnąć sukces w wyznaczonych przez siebie celach czy pragnieniach.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: motywacja

                      Ja ostatnio nie mogę zmotywować się do nauki angielskiego.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: motywacja

                        Zacznij od prostej rzeczy - puść sobie jakieś nagrania po angielsku. Samo przyjdzie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: motywacja

                          Hej dziewczyny!
                          Dla mnie motywacją są ciuchy - bo bądźmy szczere, jak jesteś szczupła to wszystko na Tobie dobrze wygląda... Gorzej jak nie.
                          Chodzę na siłownię już jakiś czas, zastanawiam się nad jakimiś suplementami, żeby wzmocnić efekt, co myślicie? Znam z doświadczenia tylko jeden sklep z odżywkami (http://mocnysklep.pl/), kupowałam tam po ciąży taki spalacz tłuszczu i coś tam pomógł. Teraz chciałabym coś więcej, jakieś białko itd, żeby wspomóc trening. Macie jakieś doświadczenia, rady?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: motywacja

                            Jak znaleźć motywację? Być może u coachów na jutubie Ja często ich słucham i to jest całkiem ciekawe.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: motywacja

                              Mam problem z motywacją pracowników a w zasadzie demotywacją. Pracują coraz mniej efektywnie, w ankietach wychodzi jasno, ze nie są zaangażowani, brakuje im motywacji. Zastanawiając się co z tym zrobić szukałam firm, które specjalizują się w tym. Trafiłam m.in. na tą ofertę https://grupaprogres.pl/lodz-wolczanska/ . Zerkniecie i napiszecie czy Waszym zdaniem warto?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X