Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Prawo na co dzień
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Prawo na co dzień Poznajcie swoje prawa i możliwości

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-01-2017, 18:38
Roksana89 Roksana89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Roksana89.polki.pl

Domyślnie Odp: gdzie OC?

Teraz jak stawki poszły w górę to znowu porównałam na kalkulatorze cuk gdzie jest najtaniej i udało mi się wyszukać najtańszą polisę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2017, 16:06
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Ja też porównywałam oferty ubezpieczeń, ale akurat mnie nie wyliczyło faktycznej składki ubezpieczeniowej i zaczęłam sprawdzać pojedynczo każdą ofertę firm ubezpieczeniowych. Zdecydowałam się na ubezpieczenie OC od mtu24, bo tu https://www.mtu24.pl/direct/forms/ca...egisterS1.seam samodzielnie wyliczyłam sobie składkę i wyszła najniższa spośród wszystkich firm ubezpieczeniowych, w których obliczałam wysokość składki. Na ubezpieczenie w mtu24 zdecydowało się także kilku moich znajomych i osób z rodziny właśnie ze względu na najniższe składki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2017, 23:28
kiwi123 kiwi123 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kiwi123.polki.pl

Najlepiej wybrać najtańsze oc. Dla właściciela auta nie ma to znaczenia, bo w razie wypadku nie z naszej winy otrzymamy odszkodowanie z oc sprawy. Nie wiem czy wiecie, że w takiej sytuacji przysługuje również auto zastępcze. Można je dostać np. od EuCOcar. Warto zawsze mieć na nich namiary.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2017, 11:56
Roksana89 Roksana89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Roksana89.polki.pl

W sytucjach problemowych przydaje się pakiet pomocy prawnej.Dostaje się go w cuk do każdej rocznej polisy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-05-2017, 21:39
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

A słyszał może ktoś z Was bądź korzystał z tej aplikacji Ubezpieczenie OC AC Benefia 24 - https://play.google.com/store/apps/d...enefia24&hl=pl ? Podobno dzięki niej można ubezpieczyć swój samochód w mgnieniu oka, bez wychodzenia z domu. Tak się zastanawiam, jak to wszystko wygląda. Może ktoś coś podpowie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-06-2017, 00:16
Paconka Paconka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Paconka.polki.pl

Macie w u siebie usługę bls ubezpieczenia? http://zglaszamstluczke.pl/ tu można o tym poczytać. Ja własnie taką opcję wybrałam, bo pomyślałam, że w przypadku stłuczki zawsze będę miała spore ułatwienie. Czasem człowiek w nerwach naprawdę nie wie, jak się zachowa i czy będzie miał głowę na karku, żeby wszystko skutecznie załatwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-07-2017, 21:27
furgomo furgomo jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
furgomo.polki.pl

Dlatego własnie wymyslono porównywarki. Sam już drugi rok z rzędu korzystam z https://superpolisa.pl/ i wbrew zapowiedziom udało mi się przetrwać bez podwyżki w tym roku (10 zł więcej więc bez tragedii). Moim zdaniem jeśli ktoś kupuje samo OC warto sobie porównać tym bardziej, że trwa to chwile.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2017, 10:04
martysk martysk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
martysk.polki.pl

Cytat:
Napisał Roksana89 Zobacz post
Teraz jak stawki poszły w górę to znowu porównałam na kalkulatorze cuk gdzie jest najtaniej i udało mi się wyszukać najtańszą polisę.
On porównuje polisy wielu towarzystw.Można sporo zaoszczędzić w ten sposób na ubezpieczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-07-2017, 08:08
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Ubezpieczenie samochodu jest ważne, warto je mieć, choć wiadomo, z cenami ubezpieczeń teraz różnie bywa,a opłaty za naprawę szkody zazwyczaj są wysokie. Mimo wszystko nie zawsze trzeba dużo płacić, a w przypadku metod usuwania wgnieceń i to bez lakierowania, na przykład po gradobiciu, naprawdę nie trzeba się martwić wysokimi opłatami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-08-2017, 16:22
kryska87 kryska87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kryska87.polki.pl

Droga koleżanko, ubezpieczenie samochodu TRZEBA mieć. OC jest wymagane i regulowane prawnie, bez tego są horrendalne kary :-) Ja mam swoje ubezpieczenie wykupione w PZU, podwyżki nie były wcale tak bolesne jak wielu z was uważa, zapłąciłam ostatnio jakieś 100-150 zł więcej, w skali roku to są żadne pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania