Nieprzeczytane 14-11-2017, 17:14
maew_1 maew_1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maew_1.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki proszek?

Ja powoli odchodzę od proszków. Staram się zastępować jeż żelem do prania lub innymi produktami. Teraz chce przetestować perły piorące perlux bo wiele dziewczyn mi je polecało. Ponoć świetnie piorą i nadają tkaninom ładny zapach. Może któraś z Was już je testowała?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-11-2017, 16:04
bczkix1 bczkix1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bczkix1.polki.pl

Zdecydowanie odradzam korzystanie z płynów do płukania. Mogą powodować u dziecka podrażnienia, a dodatkowo intensywny zapach może wywołać u malucha niepokój i przytępiać jego zmysły.
koloroweoko.pl/pl/p/Soczewki-kontaktowe-miesieczne-2-szt./65]soczewki miesięczne

Ostatnio edytowane przez disne : 07-07-2020 o 21:46. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2017, 08:36
zabafffkipl zabafffkipl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zabafffkipl.polki.pl

Akurat jeżeli chodzi o proszek do prania dla dziecka, to polecam zamiast niego użyć płynu do płukania oraz kapsułek Lovela, sprawdzają się zdecydowanie lepiej i nie pozostawiają smug.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-11-2017, 10:55
kalalan31 kalalan31 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kalalan31.polki.pl

Przeczytałam ostatnio że orzechy do prania kiepsko usuwaja zabrudzenia ( źródło : .braunhousehold.com/pl-pl/porady-domowe2/jak-dbac-o-ubrania2/jak-prac-i-prasowac-ubranka-dla-noworodka co o tym sądzicie ? bo planowałam zakupić i nie wiem teraz może zwykłe szare mydło będzie lepsze ?

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2020, 14:28
monikakaro monikakaro jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monikakaro.polki.pl

Proszek zazwyczaj kupuję taki, który jest w dobrej cenie. Natomiast przywiązuję większą uwagę do płynu do płukania, ponieważ bardzo lubię kiedy pranie ładnie pachnie. Przetestowałam już wiele produktów i uważam, że jednak płyn Coccolino długo utrzymuje swój zapach, a popraniu tkaniny są miękkie i niezniszczone. Płyn dostępny jest na stronie: /tagomago.pl/collections/coccolino i dzięki szerokiej ofercie za każdym razem można zamówić inny zapach.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2020, 11:01
magdawawaa magdawawaa jest offline
Ban - nieopłacona reklama

Zobacz mój nowy profil
magdawawaa.polki.pl

jeśli wasze dzieci nie mają problemów z alergią to macie ogromne szczęście, niestety nasz synek jest uczulony na wiele pokarmów, kosmetyki i środki czystości  to uciążliwy problem, bardzo mi go szkoda jak widzę, jak się męczy. Staram się trzymać dietę i podaje mu leki przepisane przez lekarzy, dzięki temu sytuacja jest w miarę opanowana. Gorzej jest z środkami czystości, a w szczególności z środkami do prania. Próbowałam prać ubranka, pościel i ręczniki Łukaszka w różnych proszkach do prania dodatkowo tez płukałam pranie kilkakrotnie, są one skuteczne, ale najciężej jest usunąć całkowicie resztki tego proszku,
stale szukałam/szukam rozwiązania i tak niedawno trafiłam na produkt Bioexpert, czyli EKO saszetkę z magnezem możecie o niej poczytać. Nie zawiera chemii i szkodliwych substancji, zapach z odzieży znika dzięki specjalnemu magnezowi, który jest umieszczony w saszetce. Korzystam z nich od kilku tygodni zauważyłam, że pranie nie ma intensywnego zapachu, jest miękkie i przyjemne dla skóry. Każdego dnia sprawdzam skórę u synka i faktycznie plamy przestały się zaostrzać. Widzę, że Łukaszek się nie drapie i jest spokojniejszy, mam nadzieje, że tak będzie już zawsze i dzięki temu uniknę podawania mu leków sterydowych i jakoś lżej nam będzie żyć z tą alergią

Ostatnio edytowane przez disne : 07-07-2020 o 21:48. Powód: link
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania