Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej dziewuszki co z wamiszkoda zdrowia na kłótnie. A swoja droga uważam że każda matka która kocha i pragnie swojego maleństwa jest najlepsza na świecie, bez względu na wiek!!!!!!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Ale to nie jest taaak...!! to że mieszka sie pod dachem z rodzina nie oznacza że ciagle są wokół Mam i Dzieci na podskokach...
      to jest pomoc -jasne.., ale bez przesady.

      Skomentuj


        moje koleżanki - już mamy sa w wiekszości ode mnie młodsze, co ważniejsze bardzo cenię sobie ich rady, bo moja wiedza na razie jest tylko książkowa
        dlatego też jestem na tym forum, bo to dla mnie skarbnica wiedzy

        każda z nas ma zupełnie inną sytuację i różne problemy - ja przyznam miałam "konflikt" również z jedna z forumowiczek, a teraz wymieniamy sie radami i jest git
        ale nigdy żadna z nas nie oceniła tak po prostu z kilku wypowiedzi naszych decyzji, czy to jaki mamy układ z partnerem

        raczej starły się dwie kobiety o podobnych osobowościach - wiadomo jak wtedy jest

        ja widze wiele odpowiedzialności i determinacji w Was obu MłodaM. i diabeleckie a dzieli Was niewielka różnica wieku więc po co sobie dopieprzać?

        Skomentuj


          dziękuje sikornik za to co napisałaś.

          Skomentuj


            Napisane przez MłodaM.17 Pokaż wiadomość
            A swoją drogą diabelecke
            Ja na Twoim miejscu nie byłabym taka czepliwa co do mojego wieku, w którym urodzę dziecko, gdyż wcale nie jesteś ode mnie dużo starsza i chciałam zauważyć, że jesteś w dużo gorszej sytuacji ode mnie. To Ty sobie wybrałaś nieodpowiedniego faceta, który gdy dowiedział się o dziecku powiedział: PA! Nie mów, ze to, że facet nie jest z Tobą to Twoja decyzja, bo nie jestem idiotką i wiem jak wygląda ta sprawa! Po prostu stchórzył, a Ty nie masz na niego wpływu…cóż może warto popracować nad sobą i swoim zdaniem?! Mój facet jest cały czas przy mnie i jest szczęśliwy, że będziemy mieli razem dziecko!
            Pozdrawiam! Na drugi Ra zastanów się dwa razy nad tym co piszesz, bo możesz żałować potem swoich słów, które są gówno warte!

            Pozdrawiam inne młode mamusie.
            Jak dla mnie spore przegięcie. Spore... Mam pytanie: Ty mieszkasz z nią
            czy jak, że wiesz dokładnie jaka jest sytuacja, jaki jest ojciec dziecka?
            Pierwszy raz od jakiegoś czasu, aż mi się zachciało klnąć na tym forum
            Skoro Diabeł nie może mówić, że to jej decyzja, że nie jest z ojcem dziecka,
            to po cholere te wszystkie Twoje wywody o planowanej ciąży w wieku nastu lat?
            Bardzo próbujesz nas przekonać, że planowałaś ciąże w tak młodym wieku,
            więc powiem CI tak samo: Nie mów, że to przemyślana decyzja
            bo nie jestem idiotką i wiem jak wygląda sprawa. Na pewno wpadłaś a teraz tylko dorabiasz dobrą
            minę do złej gry Miło? Nie sądzę? Ale przecież ja wiem lepiej, tak samo
            jak Ty jesteś wszechwiedząca, co się dzieje u Diabelecke.

            Po drugie weź mi podaj przykład w poście z tego wątku gdzie ona Cię obraziła?
            "Wiecie ale nie kazde planowanie jest odpowedzialne. Jak sie ma 17 lat,
            nieskonczona szkole, mieszka z rodzicami i nie ma stalego dochodu i sie planuje dziecko
            to sie czlowiek wykazuje brakiem rozumu (zwlaszcza jak ojciec dziecka ma tyle samo lat),
            bo tak naprawde to sie tego dziecka nie dostanie jezeli matka nie podpisze zgody,
            w ktorej wykazuje chec pomocy swojej corce." KONIEC CYTATU!

            Gdzieś tam jest Twój nick czy co?

            Idę se melisę zrobić bo mnie telepie jak to czytam, takie bzdety że szok
            Last edited by Nusiak; 26-04-2009, 23:45.


            Skomentuj


              Nusiak.
              wiesz tu chyba chodzi o konflikt już wcześniej zaistniały.
              szczerze mówiąc to już nie chce mi się drążyć tego tematu ,
              bo i tak zaraz znajdzie się jakaś osoba która przyjmie to inaczej
              tak jak np. ty.
              uważam że wcześniej diabel zachowała się nie fer i tak samo ja mogłam zachować się w stosunku do niej .

              po za tym przyznałam że przegięłam i tyle.

              no wiesz a jeśli chodzi o to co ona napisała , dobrze wiedziałam że pisze to w kierunku do mojej osoby , a pisząc o chłopaku który ma tyle samo lat to już w ogóle. Ale nie zamierzam się już z nikim na ten temat licytować jak było .Prawda zawsze leży po środku i tyle.

              Skomentuj


                młodaM 17


                jak juz pisałam wcześniej w tym wątku "gówniary się puszczają,a potem ściemę,walą,że planowane"
                proszę Cię,jak piszesz "planowałam swoje dziecko" a masz 17 lat,to czemu nie poczęlaś dziecka w wieku 15 lat?? co to za roznica skoro i tak jesteś niepełnoletnia?diabeł przynajmniej jest szczerą osobą i pisze co myśli..

                ja się nie urodziłam mając lat 30,więc wiem co robilam i co miałam w głowie będąc w twoim wieku:/....tylko mi nie pisz,że Ty myślisz na pewno inaczej niż ja,bo miałam kontakt z równieśnicami/rówieśnikami i wiem że dziecko w tym wieku to wpadka.Uważasz,że znajdujesz sie w tym jednym magicznym %,w ktorym instynkt matki rozwija sie w momencie pierwszej miesiączki....??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez MłodaM.17 Pokaż wiadomość
                  no wiesz a jeśli chodzi o to co ona napisała , dobrze wiedziałam że pisze to w kierunku do mojej osoby , a pisząc o chłopaku który ma tyle samo lat to już w ogóle. Ale nie zamierzam się już z nikim na ten temat licytować jak było .Prawda zawsze leży po środku i tyle.
                  Uwielbiam jak ludzie czytają niewidoczne wersy. Cholera nie wiedziała, że
                  tu na forum można pisać atramentem sympatycznym Diabeł, przyznaj się,
                  gdzie taką opcję wyczaiłaś? :d


                  Skomentuj


                    a jak myslicie? gdyby w Pl była aborcja legalna i jeszcze za darmo to w jakim wieku byłoby najwięcej mam??

                    Skomentuj


                      froch ja też jestem szczerą osobą ;].
                      i jeżeli ci to nie pasuje że będę młodą mamą no to już twój problem.
                      i to nie ma nic do rzeczy że jestem niepełnoletnia.Bo to czasami ludzie pełnoletni wykazują się brakiem inteligencji .

                      a tak na marginesie mam wrażenie że pojęłaś już wszystkie rozumy droga koleżanko i jesteś najmądrzejsza na świecie.

                      nusiak
                      widzisz jak fajnie się dogadałyśmy;],
                      każdy potrafi się uczepić nawet małego szczegółu dzięki temu dyskusja nigdy się nie skończy , a cudowny konflikt nadal będzie trwał.


                      macie wszyscy racje .
                      diabel jest zaje bista !
                      i super się wypowiada.
                      a ja jestem pieprzoną gówniarą która gada głupoty.

                      dziękuje że sobie wyjaśniłyśmy.
                      Pozdrawiam .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mi to egal czy jesteś mlodą mamą,czy nie.najważniejsze bys była matką odpowiedzialna i kochająca.
                        wiadomo,że szajba może w każdym wieku odbić

                        wszystkich rozumów jeszcze nie pojęłam,ale jestem na dobrej drodze by zostać najmądrzejszą (narazie)na forum,a potem na świecie

                        odpowiedz sobie na moje pyt. dot. aborcji,to wtedy będziesz wiedziała,że mam podstawy do tego żeby tak mysleć


                        ps. "mów mi Mistrzu"

                        Skomentuj


                          A teraz mi powiedz w takim razie, gdzie ja napisałam, że Daibeł jest taka
                          super? Hmm, czytam i czytam swego posta i nigdzie tego nie widzę
                          No toż to czary

                          Gdybyś napisała to o kimkolwiek innym, moja reakcja byłaby identyczna,
                          bo krew mnie zalewa jak czytam, że ktoś wie o kimś więcej niż sam
                          zainteresowany. Zwisa mi czy się z nią kłócisz czy nie.
                          Nie napisałam nigdzie, że Diabeł jest super czy też, że jest
                          be. Zamiast dzielić się swoim ewentualnym doświadczeniem czy jakimiś
                          odczuciami Ty nam opiniujesz czyjeś życie. Była dyskusja zacięta to fakt,
                          ale Ty pojechałaś na maksa. Więc się nie dziw że spotkałaś się z taką
                          a nie inną odpowiedzią.
                          Last edited by Nusiak; 27-04-2009, 00:28.


                          Skomentuj


                            Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
                            A teraz mi powiedz w takim razie, gdzie ja napisałam, że Daibeł jest taka
                            super? Hmm, czytam i czytam swego posta i nigdzie tego nie widzę
                            No toż to czary
                            może phone do davida coperfielda?

                            Skomentuj


                              No powiem Ci, że byłby pomocny, bo ni cholery nie mam pojęcia gdzie ja to
                              napisałam. A może trza by zgłosić, że moja wypowiedź zaginęła
                              Trzeba by teraz to zlecić detektywom z W11


                              Skomentuj


                                Witam dziewczyny
                                Ja urodziłam mając skończone 21lat Może nie jestem, aż tak bardzo młodą mamą, ale myślę, że wszystkiego można się nauczyć, a Nasz instynkt macierzyński pomaga się dostosować do bycia mamą- zresztą wydaje mi się, że dziecko całkowicie zmienia podejście do życia.. Wiem nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale myślę, że nawet młodziutka mama jest w stanie podołać temu nowemu wyzwaniu jakim jest bycie mamą.. Tylko aby nie za młoda, bo przecież 13latka praktycznie sama jest jeszcze dzieckiem :/
                                Ciężko tu cokolwiek ściślej powiedzieć, bo przecież i 30 latka może być czasem gorsza niż 17stolatka...
                                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X