Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwszy ząbek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    U naszego synka pierwsze zęby pojawiły się w 6 miesiącu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      jakoś mam wrażenie, że ten wątek gdzieś już był....

      Skomentuj


        #18
        a jak zaradzic podraznionej buzce. maly sie stranie slini i zaczyna miec bardzo podrazniona skore wokol ust. czasami wyskakuja jakies krostki. na noc smaruje mu hydrokortizonem, a w dzien kremem weleda. pomaga to, ale na krotko.
        moze macie jakies sprawdzone sposoby?
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #19
          Moja córeczka przechodzi ząbkowanie.Przed Dentinoxem podać jej panadol czy po?
          eweczka140185

          Skomentuj


            #20
            Bobodent wogóle nie pomaga.Po co wogole go produkują
            eweczka140185

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez eweczka140185 Pokaż wiadomość
              Bobodent wogóle nie pomaga.Po co wogole go produkują
              Jednym pomaga innym nie dlatego jest kilka rodzajow zeli na zabki tak by dla kazdego bylo cos dobrego.
              I pierw dajesz Panadol pozniej Dentinox - jesli dasz na odwrot Panadol "wyczysci" buzie z dentinoxu. Po podaniu zelu maluch nie powinien jesc i pic chyba przez 30 minut.

              Skomentuj


                #22
                Ja smarowałam mu dziąsła żelem dentinox i bobodent, masowałam szczoteczką silikonową, dawałam gryzaki, panadole i tak naprawde nic nie pomagało, ma narazie 2 zęby, trzeci już prawie wyszedł, jeszcze daje ze 2 dni na niego i przy każdym jest tak samo źle, musimy to po prostu przejść.


                http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  brak apetytu przy ząbkowaniu

                  witam mam pytanie czy to mozliwe zeby moj synek mial az taki brak apetytu przy zabkowaniu?- w zeszlym tygodniu jadl 170ml,po paru dniach 130ml mleczka, w sobote wieczorem mial stan podgoraczkowy a od rana dzisiaj zjadl tylko 2porcje mleszka po50ml kazda troche sie martwie tym i kleikow lyzeczka juz niechce... czy to juz te zabki beda wylazic?...





                  Skomentuj


                    #24
                    Moja córeczka też tracila apetyt jak ząbki szly. jak miała 9m to dopiero przebił się pierwszy ząbek.teraz ma roczek i 4
                    smaruje tylko dentinoxem, bobodent jest do dupy

                    Skomentuj


                      #25
                      ja też używam dentinoxu ale cholerka martwi mnie ten brak apetytu u niego , jak sądzisz ile to jeszcze potrwa? może to już taki ostateczny sygnał





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        podobno pierwsze ząbki są najbardziej bolesne??!!??
                        trudno powiedzec,bo każde dziecko inaczej,moja Milenka to tak ze 3 dni taka marudna,a w nocy płakanie.jak nie chciała jeść to ją nie zmuszałam do jedzenia,przyszła taka pora że sama się upominała jak była glodna.

                        Skomentuj


                          #27
                          mój juz wariuje ze 3 miesiące a ostatni to coraz gożej a jeszcze ten brak apetytu....





                          Skomentuj


                            #28
                            Mojej kuzynki też taki wariot był na te ząbki.moja to przy nim aniołek.
                            Musisz być cierpliwa,to nie stan wieczności, więc tym się pociesz

                            Skomentuj


                              #29
                              Mój synuś przy pierwszych ząbkach jadł mi max 50 ml mleka, gdzie zawsze zjadał 160 ml, także to chyba naturalne, a to ile czasu się wyrzynają to chyba indywidualna sprawa.


                              http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                              Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                              16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                              27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                              20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                              20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                              Skomentuj


                                #30
                                witam mój mały mężczyzna ma 3 miesiące tydzień temu chyba zaczęła się u nas akcja ząbkowanie...produkcja śliny ruszyła pełną parą, wkłada do buzi wszystko co wpadnie mu w łapki niestety nie gryzaczki woli swoje piąstki ewentualnie mój palec. Swoje rączki tak namiętnie gryzie, że aż są podrażnione. Żel BOBODENT na niego nie zadziałał, jutro czeka nas wyprawa do apteki. Jest rozdrażniony i marudny, dziś stracił apetyt a w jego przypadku to bardzo źle, to mały głodomorek zawsze był Na szczęście ma jeszcze dobry sen, nie zrywa się w nocy z płaczem i oby to nam przynajmniej pozostało...niech już wychodzą te zębolki...pozdrawiamy
                                jagodzianka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X