Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wstawianie implantów zębowych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wstawianie implantów zębowych

    Chciałabym sobie uzupełnić braki w uzębieniu. Po ciąży miałam tak słabe zęby, że dwa musiałam wyrwać.
    Ile może kosztować ich wstawienie i gdzie w Krakowie robią takie rzeczy ?
  •    
       

    #2
    Odp: Wstawianie implantów zębowych

    Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
    Chciałabym sobie uzupełnić braki w uzębieniu. Po ciąży miałam tak słabe zęby, że dwa musiałam wyrwać.
    Ile może kosztować ich wstawienie i gdzie w Krakowie robią takie rzeczy ?
    Oczywiście,że robią. Jest bardzo wiele klinik, w których wstawiają implanty albo też korony porcelanowe. Sama polecam Ci jednak to pierwsze rozwiązanie. Wprawdzie jest droższe ale czujesz jakbyś odzyskała swój własny ząb i obecnie nie ma w zasadzie lepszej metody.
    Bardzo dobra klinika stomatologiczna znajduje się w Krakowie na Miłkowskiego: klinikaimplantologii.pl pozwolę sobie dać adres strony, znajdziesz tam numer telefonu.
    Swego czasu wstawiałam tam dwa implanty. Profesjonalna ekipa oraz nowoczesny ośrodek.
    Last edited by gagatka; 06-10-2020, 13:47. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wstawianie implantów zębowych

      Jeśli macie jakiejkolwiek wątpliwości, to sprawdźcie odpowiedzi na najważniejsze pytania na temat implantów: xxx I na Waszym miejscu zgłosiłabym się do jednej z kliniki rekomendowanych przez to stowarzyszenie - będziecie mieć wtedy pewność, że wszystko pójdzie dobrze.
      Last edited by gagatka; 06-10-2020, 13:47. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wstawianie implantów zębowych

        Sprzedaż wysokojakościowych implantów w Polsce oferuje Firma Novamind. Mająca swoją siedzibę w Grecji niedawno uruchomiła swoją stronę w Polsce.
        Profesjonalne zaopatrzenie dla gabinetów stomatologicznych.
        implanty stomatologiczne
        Last edited by gagatka; 06-10-2020, 13:46. Powód: link
        Noclegi Grzybowo

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wstawianie implantów zębowych

          Zależy jaki gabinet ale pewnie z 10 tysięcy trzeba szykować.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wstawianie implantów zębowych

            Moja siostra miała wykonywany zabieg implantacji połączonej z przeszczepem kości w klinice declinic. Bardzo zachwalała profesjonalizm i jakość wykonania implantów. Dzięki nim znów uśmiecha się szeroko ciesząc się z pięknego uzębienia.
            Last edited by gagatka; 06-10-2020, 13:46. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wstawianie implantów zębowych

              Ceny różnią się w zależności od gabinetu ale niestety trzeba liczyć się z niemałym wydatkiem. Najlepiej poszperać trochę w sieci, poczytać opinie i zorientować się mniej więcej kto w Krakowie zrobi to najlepiej.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wstawianie implantów zębowych

                Niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym temacie. To nie moja dziedzina wiedzy.
                - "Przepraszam" Wystarczy, że na nim skończysz. Jeśli ciągniesz dalej, traci na znaczeniu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wstawianie implantów zębowych

                  Ja robiłam dwa zęby 4/5 w Warszawie, koszt 3450 zł za jeden plus w 4 miałam uzupełnianie ubytku kości po wyrwaniu korzenia, nie pamiętam jak to dokładnie się nazywa, ale cały proces trwał 8 miesięcy. Na ten czas miałam wstawione mosty między zębami aby nie było widać ubytku z mostami i uzupełnieniem zapłaciłam 8700 + wyrwanie dwóch korzeni 300 zł czyli z dwoma zębami zamknęłam się w 9000 zł, przychodnia z której korzystałam miała możliwość rozłożenia płatności na raty. Polecam z całego serducha
                  Last edited by gagatka; 06-10-2020, 13:46. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja mam mieszane uczucia do implantów. To jednak zabieg inwazyjny nie mówiąc już o cenie, która jest kosmiczna. Są inne metody, mniej inwazyjne, a efekt taki sam. Moja mama ma wstawione 2 implanty. Ile się nacierpiała to tylko ona wie, dziąsła podrażnione, bolące (smarowała żelem Oreel i to jej przynosiło dużą ulgę), przez miesiąc chodziła obolała.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X